1

@Coutinho007 blokuje i właśnie po jakimś czasie dzwonią z innego. Jak widać, np inna końcówka po prostu xd

4

Jak się pozbyć tych numerów? Dzisiaj już przechodzą samych siebie...

https://zapodaj.net/682ef54a0f2e9.jpg.html

0

Aguero już poza grą, zaczyna się

2

@Kamilos84 tak, na 50% będzie

0

Dobra zmiany, czyli coś, co działa u nas.

3

Biegaj biegaj Puchacz, Wieniawa patrzy

2

@Uukasz_93 Garcia to głęboki rezerwowy City, bo było oczywiste, że odchodzi za darmo po sezonie. Kto normalny wystawiałby go w pierwszym składzie?

0

@SithRM oj tak, silnik w IV był dla mnie idealny. Jednak powrót do tego silnika jest tak niemożliwy, że nawet nie marzę :D

5

Odnowione GTA Vice City na silniku GTA V, czy proszę o tak wiele? :/

1

@Bykunn za bardzo się jeszcze nie interesowałem, bo miałem mieć pierwsza dawkę w tym tygodniu, ale przez przypadek wyszło tak, że w niedziele zaszczepiłem się Johnsonem.

0

Ile po zaszczepieniu czeka się na ten paszport?

1

@DaPidejpi gdzie to można obejrzeć?

1

@Lionello Też mi się tak wydaje, no ale chociaż szeroki jest

0

@Rust_Cohle Parke też miał go zniszczyć

6

@daniel32778 Faktycznie, dokładnie to samo :D

0

@msmsms Co w tym meczu było dobrego, dla neutralnego kibica?

16

Nie jestem w stanie sobie wyobrazić Busquetsa grającego w innym klubie, niż Barcelona

0

@geass Po bramce Chelsea mecz się skończył

0

Wczorajszy finał był jednym z najgorszych jakie miałem okazje oglądać. A Wy jak? Który z finałów Ligi Mistrzów był dla was najgorszy pod względem emocji i atrakcyjności meczu?

8

@FC1899Barca No dobra, ale czy On ma faktycznie jakiś fenomenalny rok?

7

Pamietajmy, że zdaniem niektórych ludzi, w Polsce co 4 kobieta została zgwałcona.

23

@vangoor I za co bedziemy mu płacić tak ogromne pieniądze przez powiedzmy 6 lat po zakończeniu kariery?

47

Jak przez 10 lat? Co to ma znaczyć?

2

Stano juz nie moze XD

1

@Persyfl ale nikt go nie zmuszał, sam przyszedł

13

Nagle Maja Staśko wydaje się być normalna XD

34

- Załóżmy, że zarabia 100mln
- po co?

XD?

5

Kto to jest? Jaki jest sens rozmowy z tym człowiekiem, jak On jest odklejony i to konkretnie xd

3

Toss a coin to your Witcher

O’ Valley of Plenty

O’ Valley of Plenty

Toss a coin to Your Witcher

O’ Valley of Plenty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?