Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 blokuje i właśnie po jakimś czasie dzwonią z innego. Jak widać, np inna końcówka po prostu xd
4
Jak się pozbyć tych numerów? Dzisiaj już przechodzą samych siebie...
https://zapodaj.net/682ef54a0f2e9.jpg.html
0
Aguero już poza grą, zaczyna się
2
@Kamilos84 tak, na 50% będzie
0
Dobra zmiany, czyli coś, co działa u nas.
3
Biegaj biegaj Puchacz, Wieniawa patrzy
2
@Uukasz_93 Garcia to głęboki rezerwowy City, bo było oczywiste, że odchodzi za darmo po sezonie. Kto normalny wystawiałby go w pierwszym składzie?
0
@SithRM oj tak, silnik w IV był dla mnie idealny. Jednak powrót do tego silnika jest tak niemożliwy, że nawet nie marzę :D
5
Odnowione GTA Vice City na silniku GTA V, czy proszę o tak wiele? :/
1
@Bykunn za bardzo się jeszcze nie interesowałem, bo miałem mieć pierwsza dawkę w tym tygodniu, ale przez przypadek wyszło tak, że w niedziele zaszczepiłem się Johnsonem.
0
Ile po zaszczepieniu czeka się na ten paszport?
1
@DaPidejpi gdzie to można obejrzeć?
1
@Lionello Też mi się tak wydaje, no ale chociaż szeroki jest
0
@Kettger https://www.fcbarcelona.com/photo-resources/2020/10/06/fe083aac-ef76-4f1e-b765-15c63172b758/mini_JUGADORS-matheus.png?width=670&height=790
0
@Rust_Cohle Parke też miał go zniszczyć
6
@daniel32778 Faktycznie, dokładnie to samo :D
0
@msmsms Co w tym meczu było dobrego, dla neutralnego kibica?
16
Nie jestem w stanie sobie wyobrazić Busquetsa grającego w innym klubie, niż Barcelona
0
@geass Po bramce Chelsea mecz się skończył
0
Wczorajszy finał był jednym z najgorszych jakie miałem okazje oglądać. A Wy jak? Który z finałów Ligi Mistrzów był dla was najgorszy pod względem emocji i atrakcyjności meczu?
8
@FC1899Barca No dobra, ale czy On ma faktycznie jakiś fenomenalny rok?
7
Pamietajmy, że zdaniem niektórych ludzi, w Polsce co 4 kobieta została zgwałcona.
23
@vangoor I za co bedziemy mu płacić tak ogromne pieniądze przez powiedzmy 6 lat po zakończeniu kariery?
47
Jak przez 10 lat? Co to ma znaczyć?
2
Stano juz nie moze XD
1
@Persyfl ale nikt go nie zmuszał, sam przyszedł
13
Nagle Maja Staśko wydaje się być normalna XD
34
- Załóżmy, że zarabia 100mln
- po co?
XD?
5
Kto to jest? Jaki jest sens rozmowy z tym człowiekiem, jak On jest odklejony i to konkretnie xd
3
Toss a coin to your Witcher
O’ Valley of Plenty
O’ Valley of Plenty
Toss a coin to Your Witcher
O’ Valley of Plenty