0

@ranger3120 świadectwo pracy chyba trzeba mieć

0

@Survier złoty but jest za sezon a nie rok.

0

@Survier chodziło mi o rok*. Kto ma lepsze statystki w 2021?

0

@DaPidejpi No ale akurat Lewandowski zjada wszystkich pod względem indywidualnych statystyk w tym sezonie. Nie potrzeba nikomu umniejszać, żeby widzieć kto jest w tym roku najlepszym piłkarzem.

0

@Fiseq Ale tutaj nie można samemu, czy ogólnie?

1

@PatrychoO Pamiętam jak za dzieciaka obejrzałem na luzaku ten film. Ryk po seansie trwał kilka dni.

2

@daniel32778 Hazard przychodził jako najlepszy piłkarz po Messim i Ronaldo. Co za zjazd...

0

@Ghotti a co to jest?

1

@SuperPatsonFCB Dzięki wariacie, to kupuje

0

Czy kupując teraz, będę mógł od razu grać, czy dopiero 9 listopada, czyli w dniu premiery?


https://zapodaj.net/ccf745aa90fec.png.html

1

Bardziej od wyniku i gry, przeraża mnie kolejny raz tragiczna frekwencja…

Z takimi liczbami to my jesteśmy na poziomie ligowego średnika, a kolosalny stadion ktory wyglada jak pusty i jest drogi w utrzymaniu tylko dodaje dramatu do sytuacji

2

@SuperPatsonFCB Jak tak teraz pomyśle, to zdecydowanie tak. Może w temacie Koemana jeszcze tego nie ma, ale np Valverde to mi bardzo szkoda. Facet był krytykowany bez przerwy za styl, a liga przez 2 lata była niszczona przez nasz zespół. Teraz nie ma ani stylu, ani wyników

68

Pamiętacie jak się jaraliśmy 1000 podań w pierwszym meczu Setiena? Ale piłeczka chodziła, no no XDDD

3

@Objectivo Warto wyjaśnić, że nazwę zmienia FIRMA, nie sam portal społecznościowy

3

@mm_ Pamiętam jak się to oglądało gdzieś tam w 2011 roku. Nie rozumiałem nic, ale niektóre odcinki to na pamięć znałem :D

1

Jak On śmie mówić, ze zagraliśmy dobry mecz… nie mogę tego słuchać, mam dość marnowania czasu na ten kabaret

1

Dembele coś tam grał w Football Managera. Wątpię, żeby było gorzej XD

1

@AllBundy dramat

6

Też was już to nawet nie rusza? XDDD Co Oni zrobili z tym klubem....

2

nie no, nie ma co zbierać XD strata punktów na pewno..

2

@GeneralXavi niesamowite, nikomu to nie wyszło na dobre. Neymar jest już cieniem samego siebie, a odszedł by być najlepszym.

0

Z Fatim coś poważnego?

0

Płakałem ze śmiechu oglądając The Office pl. Coś pięknego! Przyznaje się do błędu, wyśmiewałem chęci zrobienia polskiej wersji tego mistrzowskiego serialu.

1

Gavi pokazujący Coutinho gdzie ma biegać XDDD

20

@PodkarpackiKibic Gdyby chciał przejść do Barcelony, to takich tekstów nikt by tutaj nie pisał

0

@Volk najlepsze to było jego wykończenie na pustaka od Frankiego… 5 sekund później jeszcze zablokował strzał Pedriego chyba. Obraz nędzy i rozpaczy

0

@Whudi dzięki wielkie! Warto ogółem przenieść się na Operę gx z chrome?

0

W zeszłym roku FM20 był przez jakiś czas darmowy. Poluje teraz nw 21 w jakiejś fajnej promocji. Wiecie może, kiedy mogę się spodziewać jakiegoś dużego rabatu?

5

Serwery padają po transferze De Jonga z Sevilli XDDD

2

@agaFCB Trzymaj się!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?