Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 świadectwo pracy chyba trzeba mieć
0
@Survier złoty but jest za sezon a nie rok.
0
@Survier chodziło mi o rok*. Kto ma lepsze statystki w 2021?
0
@DaPidejpi No ale akurat Lewandowski zjada wszystkich pod względem indywidualnych statystyk w tym sezonie. Nie potrzeba nikomu umniejszać, żeby widzieć kto jest w tym roku najlepszym piłkarzem.
0
@Fiseq Ale tutaj nie można samemu, czy ogólnie?
1
@PatrychoO Pamiętam jak za dzieciaka obejrzałem na luzaku ten film. Ryk po seansie trwał kilka dni.
2
@daniel32778 Hazard przychodził jako najlepszy piłkarz po Messim i Ronaldo. Co za zjazd...
0
@Ghotti a co to jest?
1
@SuperPatsonFCB Dzięki wariacie, to kupuje
0
Czy kupując teraz, będę mógł od razu grać, czy dopiero 9 listopada, czyli w dniu premiery?
https://zapodaj.net/ccf745aa90fec.png.html
1
Bardziej od wyniku i gry, przeraża mnie kolejny raz tragiczna frekwencja…
Z takimi liczbami to my jesteśmy na poziomie ligowego średnika, a kolosalny stadion ktory wyglada jak pusty i jest drogi w utrzymaniu tylko dodaje dramatu do sytuacji
2
@SuperPatsonFCB Jak tak teraz pomyśle, to zdecydowanie tak. Może w temacie Koemana jeszcze tego nie ma, ale np Valverde to mi bardzo szkoda. Facet był krytykowany bez przerwy za styl, a liga przez 2 lata była niszczona przez nasz zespół. Teraz nie ma ani stylu, ani wyników
68
Pamiętacie jak się jaraliśmy 1000 podań w pierwszym meczu Setiena? Ale piłeczka chodziła, no no XDDD
3
@Objectivo Warto wyjaśnić, że nazwę zmienia FIRMA, nie sam portal społecznościowy
3
@mm_ Pamiętam jak się to oglądało gdzieś tam w 2011 roku. Nie rozumiałem nic, ale niektóre odcinki to na pamięć znałem :D
1
Jak On śmie mówić, ze zagraliśmy dobry mecz… nie mogę tego słuchać, mam dość marnowania czasu na ten kabaret
1
Dembele coś tam grał w Football Managera. Wątpię, żeby było gorzej XD
1
@AllBundy dramat
6
Też was już to nawet nie rusza? XDDD Co Oni zrobili z tym klubem....
2
nie no, nie ma co zbierać XD strata punktów na pewno..
2
@GeneralXavi niesamowite, nikomu to nie wyszło na dobre. Neymar jest już cieniem samego siebie, a odszedł by być najlepszym.
0
Z Fatim coś poważnego?
0
Płakałem ze śmiechu oglądając The Office pl. Coś pięknego! Przyznaje się do błędu, wyśmiewałem chęci zrobienia polskiej wersji tego mistrzowskiego serialu.
1
Gavi pokazujący Coutinho gdzie ma biegać XDDD
20
@PodkarpackiKibic Gdyby chciał przejść do Barcelony, to takich tekstów nikt by tutaj nie pisał
0
@Volk najlepsze to było jego wykończenie na pustaka od Frankiego… 5 sekund później jeszcze zablokował strzał Pedriego chyba. Obraz nędzy i rozpaczy
0
@Whudi dzięki wielkie! Warto ogółem przenieść się na Operę gx z chrome?
0
W zeszłym roku FM20 był przez jakiś czas darmowy. Poluje teraz nw 21 w jakiejś fajnej promocji. Wiecie może, kiedy mogę się spodziewać jakiegoś dużego rabatu?
5
Serwery padają po transferze De Jonga z Sevilli XDDD
2
@agaFCB Trzymaj się!!!!