Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz o tym samym co do tej pory
88
Jak myślicie, jakim składem wyjdziemy na Strasbourg? :v
0
2 lata bawienia się piłkarzami diżą i gęgą, a później powrót na ostatni sezon do nas i prawdziwe pożegnanie legendy. Tylko o to proszę
0
@Volk kto ma w lidze zero konkurencji? PSG które było wicemistrzem?
4
@DonAndrzejos jeśli Ci się coś nie podoba, to po prostu nie dajesz herbu
1
Nawet jeśli jakaś oferta została złożona, to moim zdaniem tylko po to, by móc później powiedzieć „walczyliśmy do końca, ale Messi odrzucił”
3
@Hubertusk Myślę, że jak Demir dostanie 10, to nie będzie hejtu i płaczu. Młody i utalentowany zawodnik. Ważne, żeby tego numeru nie dostał ktoś w typie Brajtłajta i jego "9" rok temu.
ahaha i cyk koledzy wyżej już się nie zgadzają XD
1
Mam nadzieję, że Antek teraz znajdzie swoje miejsce na boisku i będzie jednym z liderów.
1
@normasubiektywna Wyluzuj kolego ;)
26
@normasubiektywna poczekajmy z obrażaniem Messiego do konferencji…
2
Jeśli Messi na konferencji nie powie, że będzie płacił rocznie 50mln euro za granie dla Barcelony, to będzie to znaczyć tylko jedno - jest najemnikiem jakich wielu…
0
@Bykunn haha, próba pozbycia się Bartomeu XDDD
0
Jaka strona internetowa ma najlepszy wybór hoteli/apartamentów nad polskim morzem?
0
W przypadku remisu w meczu Rakowa karne czy dogrywka?
1
@Kgorecki2500 To akurat prawda. Ale są to koszulki, w których możesz spokojnie chodzić po ulicy. Jednak idąc w standardowej koszulce klubowej np na zakupy wyglądasz jak pajac :p
0
Co myślicie o tych koszulkach? Moim zdaniem mistrzostwo :)
https://pbs.twimg.com/media/E7d1KquXsAEj0O7?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/E7d1LVMWQAcM8oH?format=jpg&name=large
0
@Karzel A najniższa nie jest teraz 2100? 2061 według google
0
@VeB100 Czyli faktycznie może dostać tak mało? Myślałem, że jednak ta najniższa to najniższa. A tutaj jeszcze wiecej godzin
0
Kuzyn poszedł do swojej pierwszej pracy. Będzie tam pracować +- 200h miesięcznie, dostanie umowę, nie wiem niestety czy o pracę, czy zlecenie... Mówił mi, że dostanie ok 2000 na rękę i to mnie zastanawia. Czy mając umowę może dostawać tylko tyle? 10zł/h a chyba minimalna jest wyższa?
1
@MesQueUnClub_87 Ale poza tym golem, strzelił jeszcze 3 inne
1
@RobiS Rozumiem, to dobrze.
Mam takie ciche marzenie, że zmienią jeszcze te spodenki XD
Zapomniałem jeszcze o numerach na plecach. Skąd pomysł, żeby były białe?
6
Mam spory problem z tymi nowymi strojami naszego zespołu.
Wzór koszulek już zaakceptowałem, nie jest to coś pięknego, ale niech będzie.
Problem mam ze spodenkami, tragedia.
Piłkarze wyglądają jak Klauni. Gdyby spodenki były całe niebieskie/czerwone to byłoby okej...
Po wczorajszym meczu jeszcze jedna rzecz mnie zaintrygowała. Stroje w różnych ujęciach wyglądają na inny kolor?
https://images2.minutemediacdn.com/image/upload/c_fill,w_1080,ar_16:9,f_auto,q_auto,g_auto/shape/cover/sport/FC-Barcelona-v-Gimnastic-de-Tarragona---Friendly-M-a6a56928911bc4651daa1ca74b3f6262.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4EgmfhZFMBTATt8OJUheBxAEA6gKxKuh4Iw&usqp=CAU
Bo jeśli tak, to momentami to wygląda jak Trabzonspor
0
Chcę sprawdzić samochód po numerze VIN. Znacie jakieś pewne strony? Słyszałem, że car vertical to jakiś szajs.
1
@Chaoss no tak tak, ale miałem na myśli to, że nie da się tam nie wejść.
0
@Deviler W obecnej sytuacji ciężko będzie zostać z niczym. Awans te nowe rozgrywki to pewniak
0
@adambądkowski93 niestety dzisiaj oglądam sam :D
0
Jakiś fajny film przed snem na Netflixie?
1
No dobra, to SIIIII Cristiano to nawet fajne jest XD
23
Ciężko będzie oglądać KS bez Pana Piotra Nowaka
https://zapodaj.net/images/20030efe0af75.jpg
3
Coś dla zaślepionych fanów Messiego. Warto obejrzeć, otwiera oczy :)
https://zapodaj.net/images/c128d503b5661.png