1

@KORTIS Serio uważasz, że Demir da mniej od Griezmanna, który nie daje kompletnie nic?

0

Nie lubię Ronaldo, ale na sama myśl o jego powrocie do United serce człowiekowi rośnie

0

@mekston za to pieniędzy sporo

0

@Koni8M nie będę teraz treningu przerywał xD

7

@Kapitan hawk chyba wiem co zrobiłem

5

@Dzemix111 kradzież

0

Mam dla was super zagadkę, ale trzeba dokładnie czytać, żeby zrozumieć ;)

Jak się nazywa zabranie roweru z posesji 42 letniego informatyka z województwa małopolskiego?

1

@Kinginiesta Pracuje w detailingu samochodowym :D

0

@LS ja tam lubię swoją robotę, za godzinę zaczynam

0

@PEDRIII Komiksy DC, ale filmy wiadomo, Marvel nie ma konkurencji

1

@korolocik ale to tylko hipotetyczne pytanie

0

@PatrykBarca Oglądam tylko Premier League i Barcelonę. Po prostu Serie A i Bundesliga mnie bardziej ciekawi przy śledzeniu wyników ;p

0

@Chaoss Szczerze powiedziawszy tez wszystkich spotkań nie oglądam. Głównie celuje w domowe mecze, bo wyjazdy w tej lidze to też nic przyjemnego dla oka

2

@Bykunn nie oglądam Atletico i Realu, przeczytaj uważnie :P niejasno się wyraziłem może

12

Jaki macie stosunek do Ligi Hiszpańskiej? Ja pamietam 10 lat temu bardzo się interesowałem, oglądałem skróty spotkań, śledziłem składy i wyniki. Od jakiegoś czasu zaczęło mnie to nudzić. Oglądam tylko mecze Barcelony, Atletico i Real sprawdzam na FlashScore i tyle. Reszta mnie kompletnie nie obchodzi.

Już nawet Bundesliga i Serie A moim zdaniem są dużo ciekawsze.

Zauważyłem tez, ze z biegiem lat mocno przestawiłem się na Premier League. Jakbym miał czas, to oglądałbym wszystkie mecze. Bardziej jaraja mnie mecze WHU z Southampton niż jakiś hit w la Liga

3

@kasha chyba w poprzednim sezonie już to testowali, ale nie jestem pewien :D

3

@Worny Na luziku sobie grał magik

0

Ronaldo i Messi vs Angers - chcę to zobaczyć

3

Jak bardzo zdesperowani musza być Ci ludzie, że próbują wylecieć z kraju trzymając się elementów samolotu?

0

@tbas Ludzie się cieszą, bo widać było zespół jako jeden organizm. Każdy się cofał, niesamowity pressing całego zespołu, walka o każda piłkę, coś pięknego ;)

0

@horang co masz na myśli? XD

0

Majstry podrzuci mi tu ktoś kod do FPL fcbarca.com? Jak macie jakieś inne, to chętnie tez przyjmę

28

@horang Trollujesz, czy masz 11 lat?

0

Jak myślicie widzowie, jaka byłaby wasza decyzja gdybyście byli w skórze Umititiego? Mowa tutaj o teraźniejszości, wiec proszę nie pisać „ na pewno nie poszedłbym do szamana”

Gość miał swoje 5 minut. Wszyscy widzielismy go jako filar naszej obrony na długie lata. Kontuzje, akcja z szamanami itp wiadomo, totalna głupota i brak profesjonalizmu. W ostatnim czasie jest cieniem siebie i pewnie sam jest tego świadomy.

A więc co zrobić? Zarabiasz gigantyczne pieniądze w Barcelonie (klub ma problemy finansowe) ale Ty i tak za chwile wypełnisz kontrakt i oczywiste jest, że to będzie Twój koniec z Barcą. O podobnych zarobkach w przyszłości możesz zapomnieć. Pewnie nawet połowa tego będzie ciężka do zrealizowania, bo żaden klub nie chce Ciebie do siebie sprowadzić.

Zgadzasz się na obniżkę zarobków, żeby pomoc Barcelonie? Czy wyciągasz od klubu najwiecej jak się da, żeby się zabezpieczyć finansowo?

7

Dobrze, że Leo dopiero rok temu zaczął uczyć się angielskiego. Gdyby rozpoczął naukę w 2010 to by pewnie znaczyło, że tylko czeka na odpowiedni moment żeby odejść

1

@Kgorecki2500 zobaczymy, ostatnie 2 sezony byli blisko zdobycia LM

3

Ja tam się jaram tym transferem. Leo trafił do galaktycznej ekipy, same gwiazdy, ligę to On zje na śniadanie, będzie mógł zdobyć kilka dodatkowych trofeów do kolekcji. Za pół roku kolejna Złota Piłka i spore szanse na LM. W momencie odpadnięcia Barcelony będę trzymał kciuki za Leo, oczywiście PSG jbc.

Myśle, że Neymar odżyje przy Messim

2

@Mat97 na pewno nie

3

Ale Boniek się znowu popisał na Twitterze. Najgorsze jest to, że takich wpisów jest mnóstwo. Co ludzie maja w głowach? XD

1

@Krzysztof1987 Po tym komentarzu straciłem wszelkie nadzieje na jego powrót

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?