0

@Woland10 ciężko o jakakolwiek taktykę, jak masz w ataku 3 gwiazdy, które maja gdzieś prace w obronie.

Jak posadzisz jednego z nich na kilka spotkań, to wylecisz z roboty.

0

@Bulls1938 hejter messiego?

2

@Witekk10 bo maja mentalnie 10 lat. To co tutaj się dzieje, to żenada…

0

@Witekk10 jak widać, nie można xD

0

@Viscael11Barca szybkie odpadniecie z LM i skupienie się na walce o top 4 w lidze

0

@sebo939 ostatnie zdanie to Barcelona kilka lat temu xD

0

@Tomek54321 a jaka jest wtedy cena?

0

@mat32 używanego iPhone’a

0

4

Nie wiem czy tez tak macie, ale ja przez tych młodych graczy po prostu czuje się jak podczas zakochiwania w dziewczynie.

Kibicuje Barcelonie od końcówki sezonu 2007-08, w ostatnich latach to po prostu śledzenie wyników i oglądanie z przyzwyczajenia.

Wczoraj najprawdopodobniej zarezerwowaliśmy sobie miejsce w LE. W lidze jesteśmy na 7 miejscu, a ja czuje się jak na samym początku, zauroczony i dumny z bycia kibicem akurat tego klubu.


4

@Nieznajomy Pójdę dalej, Brajt na 9 dałby więcej niż Depay.

2

Największym plusem u Depaya jest to, że przyszedł za darmo

1

@kaamil1910 Bo grają o nic, a Benfica gra o awans na własnym stadionie

44

Podziwiam Nico, ten jego balans ciała, który z buta rozpraszał rywali i dawał 2 sekundy na podjęcie lepszej decyzji - coś pięknego. Mega inteligentny piłkarz.

Gavi tez jest niesamowity. Podwojony pressing, chłopak wciskany w murawę przez rywali, a i tak utrzymuje się przy piłce i rozpoczyna atak.

Po powrocie Pedriego, Frankie może mieć spory problem z łapaniem minut

3

Dembele co szarpał po wejściu... Obyś tylko był zdrowy, bo jesteś tutaj piekielnie potrzebny

0

@VanBest Będzie dobrze, następnym razem się uda :D

0

I cyk goat z bramką

2

@MarFan Messi bóg, Lewy wróg

0

@kulek22 Nie ma opcji, żeby wyjść lepiej na LE

0

@damianex10 Tym bardziej to mnie boli, bo rok temu było oczywiste, że nagroda należy się tylko jemu. Wielki zawodnik, który od kilku lat jest na nieprawdopodobnym poziomie. Ostatecznie skończy pewnie bez ZP i za 15 lat Lewandowski będzie ciekawostką.

3

@damianex10 Szkoda mi Lewego. Kolejna ZP dla Leo nic nie zmieni, a jednak Polak z tą nagrodą to byłoby coś...

0

@Slazzy mój ojciec miał kiedyś astre j z 2011 z silnikiem 1.4T 140 koni z instalacja lpg. Bardzo chwalił, a pewnie Chevrolet wychodził z tym silnikiem.

0

@VanBest daj znać jak poszło, trzymam kciuki

2

@igor69 Grid Girls też dostają pieniądze za swoją pracę, a jednak feministki płaczą, że to uprzedmiotowianie kobiet xd

20

Oliwka Brazil wyprowadziła na scenę faceta na smyczy. Wyobraźcie sobie, co by się działo w internecie, gdyby to facet wyprowadził w ten sposób kobietę :))))

https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2021/11/oliwkabrazil-1.jpg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Posiada ktoś yanosika gtr? Jakie opinie?

0

@Sysia11 ile tych goli strzelił? ;) Więcej niż Frankowski w samej lidze, czy za wysoko poprzeczka? XDD

0

@Mario96w No przecież jego statystyki wyglądają tragicznie. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, ale teraz bronienie go dryblingami czy kluczowymi podaniami jest śmieszne. Od takiego cracka wymaga się liczb, asyst i goli a tego nie ma. Dlatego zadałem pytanie ;)

0

@Tollusiek No sory, ale porównując go do Salaha, Lewego czy Benzemy, to Messi wyglada conajmniej tragicznie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?