Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak myślicie, warto teraz kupić używany przez rok IPhone XS max 256gb za 2k? Z myślą dalszego użytkowania powiedzmy przez 2 lata.
Aktualnie mam 6s :p
0
@udarpawarotam No wcale Courtois nie dostał dwóch dziur od Messiego w jednym meczu XD
4
Nie wierze XD
https://zapodaj.net/images/d6073e8978fee.jpg
0
Moriba co się pcha na trzech przeciwników XD
0
@Maciek98 Pjanic jest przykładem tego, że mogło być inaczej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Pedri - 3.239 minut
Mingueza - 2.618 minut
Dest - 2.471 minut
Araújo - 1.872 minut
Nowi i młodzi, kocham ten klub.
0
@TheHeisenberg Mi się mega podobało to, że każdy ród miał swoją muzyczkę w tle
0
@messi564 jasne, luźne nawiązanie do ostatniego meczu :p
0
@Explode Co? XD
1
@sebo939 tak jak De Jong u nas
0
@SinMistico karuzela dopiero się rozpędza
1
@kampe Co ciekawe, ten wielki następca gra w 1/2 LM, nie to co Leo i CR7 XD
35
Mbappe Ballon d'or 2021 - Danza Kuduro Remix
0
i essa czerwona dla geja
0
@msmsms Od poprzedniego wpisu wiele się w meczu zmieniło. Pewnie Pep zostanie przy swoim :D
3
Navas co kotem był jak w niego strzelali XD Teraz dwa strzały metr od niego i ręce rozkłada. Detale
3
ale rudy już czerwony. To się źle skończy dla PSG
0
na pustą chłop sobie kopnął
1
Ale frajersko stracona bramka
0
@msmsms No właśnie. Czy z poziomu ławki nie widać, że gra bez napastnika nie ma sensu?
3
Fajne te dośrodkowania City, ale czy Oni nie widzą, że w polu karnym nie ma piłkarzy Manchesteru?
0
@Arczinho7 na tvp gadka z Michniewiczem o mistrzostwie Legii
1
@Sergio5Busquets City nie ma na boisku
12
Serio w przerwie półfinału LM będą rozmawiać o Ekstraklasie? XDDDD
0
Strzał rozpaczy
0
@Encore To trzeba oglądać koniecznie XD
1
Dzisiaj w TVP Mbappe czy Ymbappe?
0
Najlepszy smartfon do 1600-1800?
7
Przecież to co dzisiaj ludzie robili przy lodówkach w supermarketach to totalna żenada... Wstyd mi za takie osoby, zero człowieczeństwa, a wszystko dla lodów EKIPY... Najbardziej zdenerwował mnie typ koło 40tki, który w tym wszystkim kopał mnie po piętach.