0

@FCBMati10 @MasnyTed nazwał Cię głupkiem.

0

Z czystej ciekawości, gdyby Barcelone było stać na Cristiano Ronaldo, to chcielibyście go u nas chociaż na sezon?

1

@Pilka_jest_okragla Wielka szkoda, chciałbym zobaczyć ich razem.

0

@yeah Neguje plan na mecze Barcelony, a nie kreatywność Messiego XD

0

@KORTIS mecze, dlatego widzę więcej, niż Ty

0

@KORTIS prawda, czekanie na wbiegnięcie Alby z lewej strony jest bardzo ciekawe :D

0

@KORTIS od kilku lat nasz plan na grę to: przejęcie, podanie do Messiego, czekania aż coś wymyśli

1

Jeszcze 80 minut

21

Vinicius dodał post z okazji 100 meczu dla Realu Madryt.

* napisał go przed setnym meczem

* zaczyna na ławce XD

0

@chroma93 XD a no ok nie wiedziałem ;DddD

1

Tak serio poważnie, to szczęście policjantów, że żaden z nich nie trafił w korek wlewu tego BMW. Eksplozja auta natychmiastowa, a w pobliżu stało kilka instrybutorów.
Więcej szczęścia niż rozumu.

0

@lukaszbarca15 On chyba zakłada konto, streamuje kilka dni/tygodni i dostaje bana. Później trochę go nie ma i od nowa

0

@lukaszbarca15 Magical chyba ostatnio wrócił ze streamami xd

7

@NaFazieHitman Chyba się pomyliłeś, chodziło o instrybutor :)

1


Co sądzicie na temat tych koszulek? Na początku nie mogłem nawet patrzeć, ale z każdym dniem podobają mi się coraz bardziej.

https://pbs.twimg.com/media/EvaHnw4XIAIKET4?format=jpg&name=small


3

@Kapitan_SW sory, dwa dni mnie tu nie było, bo mam życie ;D

52

Messi wypisujący nakaz aresztowania Bartomeu, 2021 koloryzowane.

https://zapodaj.net/images/010781a45d4a3.png

11

@FDJ Koeman robi bardzo dobrą robotę

3

Za każdym razem jak widzę to zdjęcie, poprawia mi humor.

https://pbs.twimg.com/media/Epv8DQMWwAAqSVr?format=jpg&name=900x900

7

Cyk Duńczyk piętką czilerka, ciekawe co u Suareza :3

0

Delemele i copacabana za chwilkę

2

Gdyby tak im wyczyścić konta w banku oraz wymazać z pamięci blamaże i wygrane trofea, to by gryźli trawę przez 90 minut.

0

@sonek Mecz jest liczony jako domowy Atletico. Co to za różnica gdzie, skoro i tak kibiców nie ma.

0

@ObiektywnyKibic121 Atletico zamknięte na własnej połowie, grając u siebie :)

1

@KapiFCB Ja mam 128gb i już dwa razy robiłem gruntowne porządki, bo brakło miejsca

0

@l0Messini za darmo? U mnie naprawdę nie ma xd

1

@Wossi61FCB Bardzo często ostatnio trafiam na krótkie filmiki z popisami Busquetsa

0

@Allbi nie ma tam tvn7 xd

0

@Tomek54321 Obiecałem, że będę oglądać XD

0

Gdzie w internecie mogę za darmoszkę odpalić tvn 7?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?