Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBMati10 @MasnyTed nazwał Cię głupkiem.
0
Z czystej ciekawości, gdyby Barcelone było stać na Cristiano Ronaldo, to chcielibyście go u nas chociaż na sezon?
1
@Pilka_jest_okragla Wielka szkoda, chciałbym zobaczyć ich razem.
0
@yeah Neguje plan na mecze Barcelony, a nie kreatywność Messiego XD
0
@KORTIS mecze, dlatego widzę więcej, niż Ty
0
@KORTIS prawda, czekanie na wbiegnięcie Alby z lewej strony jest bardzo ciekawe :D
0
@KORTIS od kilku lat nasz plan na grę to: przejęcie, podanie do Messiego, czekania aż coś wymyśli
1
Jeszcze 80 minut
21
Vinicius dodał post z okazji 100 meczu dla Realu Madryt.
* napisał go przed setnym meczem
* zaczyna na ławce XD
0
@chroma93 XD a no ok nie wiedziałem ;DddD
1
Tak serio poważnie, to szczęście policjantów, że żaden z nich nie trafił w korek wlewu tego BMW. Eksplozja auta natychmiastowa, a w pobliżu stało kilka instrybutorów.
Więcej szczęścia niż rozumu.
0
@lukaszbarca15 On chyba zakłada konto, streamuje kilka dni/tygodni i dostaje bana. Później trochę go nie ma i od nowa
0
@lukaszbarca15 Magical chyba ostatnio wrócił ze streamami xd
7
@NaFazieHitman Chyba się pomyliłeś, chodziło o instrybutor :)
1
Co sądzicie na temat tych koszulek? Na początku nie mogłem nawet patrzeć, ale z każdym dniem podobają mi się coraz bardziej.
https://pbs.twimg.com/media/EvaHnw4XIAIKET4?format=jpg&name=small
3
@Kapitan_SW sory, dwa dni mnie tu nie było, bo mam życie ;D
52
Messi wypisujący nakaz aresztowania Bartomeu, 2021 koloryzowane.
https://zapodaj.net/images/010781a45d4a3.png
11
@FDJ Koeman robi bardzo dobrą robotę
3
Za każdym razem jak widzę to zdjęcie, poprawia mi humor.
https://pbs.twimg.com/media/Epv8DQMWwAAqSVr?format=jpg&name=900x900
7
Cyk Duńczyk piętką czilerka, ciekawe co u Suareza :3
0
Delemele i copacabana za chwilkę
2
Gdyby tak im wyczyścić konta w banku oraz wymazać z pamięci blamaże i wygrane trofea, to by gryźli trawę przez 90 minut.
0
@sonek Mecz jest liczony jako domowy Atletico. Co to za różnica gdzie, skoro i tak kibiców nie ma.
0
@ObiektywnyKibic121 Atletico zamknięte na własnej połowie, grając u siebie :)
1
@KapiFCB Ja mam 128gb i już dwa razy robiłem gruntowne porządki, bo brakło miejsca
0
@l0Messini za darmo? U mnie naprawdę nie ma xd
1
@Wossi61FCB Bardzo często ostatnio trafiam na krótkie filmiki z popisami Busquetsa
0
@Allbi nie ma tam tvn7 xd
0
@Tomek54321 Obiecałem, że będę oglądać XD
0
Gdzie w internecie mogę za darmoszkę odpalić tvn 7?