0

@AlexDark00 Sam się ze sobą kłócisz. Skoro nie mogą sobie zrobić, to chyba natura tak nie chciała. Zresztą, czy Twoim jedynym argumentem jest to, że "natura nie chciała"?

0

@AlexDark00 I co w związku z tym porównaniem? Dlaczego pary heteroseksualne, które nie mogą "zrobić sobie" dzieci mogą adoptować, a homoseksualne nie?

0

@Elosek Moim zdaniem Kaka dobrze zrobił odchodząc do Realu. Milan był coraz słabszy, a w Madrycie budowali galacticos 2.0. Niestety kariery tam nie zrobił, ale sam wybór moim zdaniem zrozumiały.

0

Ale czuje smutek myśląc o kilku miesiącach przerwy Ansu Fatiego...

0

@clyde ja bym większość postawił na nasze zwycięstwo z Atletico, Messi wraca do formy, musimy po prostu wygrać byku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 Jest strona, na której można sprawdzić kto ile ma takich asyst?

0

@Rewolucja123 Gdyby liczyć asysty drugiego i trzeciego stopnia, to Messi na pewno byłby pierwszy :D

11

@Czaro1 Pociąg seksualny, możliwe jest też jakieś głębsze uczucie

3

@puyol_presidend5 Nie wiem czy najlepsi, ale zdecydowanie największą przyjemność sprawia mi oglądanie Fatiego, Dembele i Pedriego

1

@SiSenior Oby wszystko było dobrze... Dla tego chłopaka chce się odpalać telewizor :D

5

Mam nadzieję, że Antek zacznie punktować, bo narazie jego udział przy bramkach wygląda bardzo słabo.

Ansu Fati co 66 minut (5 bramek, 4 asysty, 596 minut)
Dembele co 81 minut (3 bramki, 1 asysta, 324 minuty)
Messi co 84,5 minuty (6 bramek, 4 asysty, 854 minuty)
Coutinho co 101 minut (2 bramki, 2 asysty, 405 minut)
Griezmann co 196 minut ( 2 bramki, 1 asysta, 590 minut)


3

@Amigo_Blanco 20k komentarzy... Pięknie zakończona kariera La Ramblowicza

0

@SkN Odejdzie za darmo, więc paczka fajek i tak dobry deal xd

4

@bartekvisca Akurat czepianie się Dembele, to już przesada. Gość wchodzi i robi swoje, ja tam jestem z niego bardzo zadowolony. Jeśli będą omijać go kontuzje i nadal będzie tak punktować, to powinien być w pierwszym składzie na każdy mecz.

0

@gontex Ludzie nie będą przestrzegać zakazów, tak samo jak było to na wiosnę

0

@BorzyKrzys o tym, że do pogromu to trochę brakowało. Co nie zmienia faktu, że oczywiście brawa dla Lecha

0

@BorzyKrzys Pogrom? 3:1, w celnych strzałach 5:2 dla Lecha.

1

@Lares no i dlatego mamy problem. Bez 9 nie mamy szans w walce o cokolwiek

1

@kiper09 No pewnie, że tak. Nawet jak ktoś już wbiega ze skrzydła, to nie ma komu podać XD bez sensu

6

Jakoś bez sensu w ogóle ta gra... Klepiemy piłę, a w polu karnym nikogo nie ma, komu podać? Bez 9 nie da się grać.

0

My to zremisujemy xDD

0

Dobra Messi out, niech odpocznie.
Chłopaki przestaną wrzucać w pole karne na główkę Messiego zamiast strzelać stojąc prosto do bramki na 20 metrze.

3

@NaFazieHitman Mam nadzieję, że odejdzie. Czas odciąć pępowinę i zacząć budować zespół oparty na wielu graczach, a nie tylko na Leo.

1

@Kwiatek67 Gwiazdę? Przecież nikt go nie traktuje poważnie.

0

@Barwindg a gdzie taka szkoła jest? Bo ja na wsi mieszkam :/

0

@Barwindg Ale to juz z premią?

5

5

@Transu96 Stanowski to pajac, ale Najmana nie można brać na poważnie. Ciężko uwierzyć w to, że Marcin pisze te wszystkie posty świadomie

0

@matirix20 20, sezon 26/27

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?