5

I Bartomeu porobił. Zgodził się odejść pod warunkiem, że Leo zostanie.

Na pewno już wiedzą, że Messi odchodzi i wykorzystują jego milczenie do budowania sobie pozycji. Zrobili wszystko co mogli :v

0

@sidzej odejście po sezonie za darmo to trochę słaba opcja

4

Bartas niezle wystawił Messiego z tym szantażem.

- Leo odejdzie i wypnie się na klub i zarząd który idzie mu na rękę I odejść.

- Leo zostanie i potwierdzi się to, ze jest dyktatorem. Tym samym wezmie na siebie współwinę za katastrofy.

Mam nadzieje ze ta cała akcja to fake

0

@staszek171 No pewnie, super klub którym rządzi piłkarz XD Ta sytuacja jest chora. Im szybciej odejdzie, tym lepiej dla przyszłości Barcelony

11

@Barca_Big_Moment niech obaj odejdą

0

„10” dla Coutinho albo Griezmanna

0

Oby dzisiaj się coś więcej wyjaśniło, bo wszędzie gdzie się nie spojrzy to temat Messiego

0

@Nazio87 kto to jest? Kompletnie nie kojarzę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale Wieteska zawalił bramkę XD

0

@Pawelsky Nikt Messiego nie zmuszał do odejścia

0

@Nazio87 Co powiedział?

4

@adrian89 komiczna, bo nikt tyle nie da

0

@Szakalaka12369 ale co ma do tego klub? Messi nie zachował się tutaj tak jak Xavi czy Iniesta, którzy poinformowali kibiców długo przed samym odejściem i był czas Ich pożegnać Leo robi to za plecami kibiców i odchodzi tylnymi drzwiami, pretensje można mieć tylko do niego

4

@Kacper1432 A może przegrywamy bo trzon naszej drużyny stanowią gracze którzy wygrali już wszystko i są nasyceni? Bo wszyscy podają do Messiego i czekają co zrobi? Zmiany to normalna sprawa, ja się cieszę. A jeśli uda się jeszcze zarobić to wspaniale

7

Nie mogę się doczekać startu sezonu. Jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądać, kto pod nieobecność Leo stanie się kluczowa postacią.

0

@insp1re i co z tego?

0

@Szakalaka12369 tzn jak powinni się zachować?

1

@Misiu1986 Tak, bo o to chodziło

0

@Kwiatek67 no a kogo, Busquetsa?

1

Dobra już usunąłem follow na jego instagramie, nie ma odwrotu... żegnaj amigo

0

@D10SLEO piłkarz, trener, prezydent, filantrop, obrażalski

0

@didzejos za 5 minut i tak ktoś napisze, że "10" trzeba zastrzec

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lucas/catalan to będziemy mieć 24 piłkarzy w kadrze. Super pomysł XD

3

@Kwiatek67 Powinien, ale nigdy się nie wypowiada w kryzysowych momentach, wiec wątpię ze cokolwiek teraz zrobi

5

@Kwiatek67 tak, na pewno Messi się wypowie XD

0

@Melman Akurat Juventus który ma problemy finansowe nie jest dobrym przykładem.

Nikt nie da 200 mln, bo nawet nie będzie musiał. Jeżeli Leo zdecyduje się odejść to pewnie za frytki, a Barcelona „wygra” zrzuceniem balastu jakim jest jego kontrakt

0

@Melman I myślisz, że ktoś zapłaci nam 200mln wiedząc, że za pół roku może z Messim negocjować wolny transfer?

0

@YoNoEntiendoNada Zostawił kadrę na chwilę przed mundialem, a teraz mają rok na przygotowanie się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?