Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
I Bartomeu porobił. Zgodził się odejść pod warunkiem, że Leo zostanie.
Na pewno już wiedzą, że Messi odchodzi i wykorzystują jego milczenie do budowania sobie pozycji. Zrobili wszystko co mogli :v
0
@sidzej odejście po sezonie za darmo to trochę słaba opcja
4
Bartas niezle wystawił Messiego z tym szantażem.
- Leo odejdzie i wypnie się na klub i zarząd który idzie mu na rękę I odejść.
- Leo zostanie i potwierdzi się to, ze jest dyktatorem. Tym samym wezmie na siebie współwinę za katastrofy.
Mam nadzieje ze ta cała akcja to fake
0
@staszek171 No pewnie, super klub którym rządzi piłkarz XD Ta sytuacja jest chora. Im szybciej odejdzie, tym lepiej dla przyszłości Barcelony
11
@Barca_Big_Moment niech obaj odejdą
0
„10” dla Coutinho albo Griezmanna
0
Oby dzisiaj się coś więcej wyjaśniło, bo wszędzie gdzie się nie spojrzy to temat Messiego
0
@Nazio87 kto to jest? Kompletnie nie kojarzę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale Wieteska zawalił bramkę XD
0
@Pawelsky Nikt Messiego nie zmuszał do odejścia
0
@Nazio87 Co powiedział?
4
@adrian89 komiczna, bo nikt tyle nie da
0
@Szakalaka12369 ale co ma do tego klub? Messi nie zachował się tutaj tak jak Xavi czy Iniesta, którzy poinformowali kibiców długo przed samym odejściem i był czas Ich pożegnać Leo robi to za plecami kibiców i odchodzi tylnymi drzwiami, pretensje można mieć tylko do niego
4
@Kacper1432 A może przegrywamy bo trzon naszej drużyny stanowią gracze którzy wygrali już wszystko i są nasyceni? Bo wszyscy podają do Messiego i czekają co zrobi? Zmiany to normalna sprawa, ja się cieszę. A jeśli uda się jeszcze zarobić to wspaniale
7
Nie mogę się doczekać startu sezonu. Jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądać, kto pod nieobecność Leo stanie się kluczowa postacią.
0
@insp1re i co z tego?
0
@Szakalaka12369 tzn jak powinni się zachować?
1
@Misiu1986 Tak, bo o to chodziło
0
@Kwiatek67 no a kogo, Busquetsa?
1
Dobra już usunąłem follow na jego instagramie, nie ma odwrotu... żegnaj amigo
0
@D10SLEO piłkarz, trener, prezydent, filantrop, obrażalski
0
@didzejos za 5 minut i tak ktoś napisze, że "10" trzeba zastrzec
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lucas/catalan to będziemy mieć 24 piłkarzy w kadrze. Super pomysł XD
3
@Kwiatek67 Powinien, ale nigdy się nie wypowiada w kryzysowych momentach, wiec wątpię ze cokolwiek teraz zrobi
5
@Kwiatek67 tak, na pewno Messi się wypowie XD
0
@Melman Akurat Juventus który ma problemy finansowe nie jest dobrym przykładem.
Nikt nie da 200 mln, bo nawet nie będzie musiał. Jeżeli Leo zdecyduje się odejść to pewnie za frytki, a Barcelona „wygra” zrzuceniem balastu jakim jest jego kontrakt
0
@Melman I myślisz, że ktoś zapłaci nam 200mln wiedząc, że za pół roku może z Messim negocjować wolny transfer?
0
@YoNoEntiendoNada Zostawił kadrę na chwilę przed mundialem, a teraz mają rok na przygotowanie się