0

@ShinobiQWE Mimo wszystko to była zupełnie inna sytuacja

5

@BarcaInfo a czym On sobie na to zasłużył? XD

3

„Jeśli osioł myli się dwa razy, to idzie na salami”

Szkoda, że nasze osiołki od kilku lat brykają aż miło bez konsekwencji

18

Mam wrazenie, że gdyby Bayern chciał, to wpakowałby nam spokojnie z 2 bramki więcej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys Akurar przypadkiem wczoraj oglądałem ten film

0

@damianex10 masakra, przypadkiem kliknąłem

0

@TheNekro94 Na Mundialu doszli do Półfinału, a to już naprawdę dobry wynik

5

@VamosRakieta Adam Lallana :v

2

@tristan87 Nie będę zdziwiony jeśli PSG odpadnie z Atalanta

0

@Siuwaks Fifa też, ale za gruby hajs :v

0

@msmsms ale ciary, aż chyba obejrzę sobie w weekend :D

1

@msmsms musieliśmy sprzedać kogoś za takie pieniądze

3

Przecież 12-to latek grający w FMa wie, że nie da się odmłodzić kadry w sezon/dwa... Zwłaszcza, kiedy do wymiany jest kilku kluczowych piłkarzy. Zapowiadają się chude lata w Barcelonie i przeraża mnie to jak bardzo jest to prawdopodobne

3

Co chłop z wolnego w Pucharze Króla strzelił to głowa mała :D

1

@ksobi po co ja kupiłem ten odkurzacz, skoro można to ogarnąć za 3 zł na myjni XD

46

z dystansem proszę :v

https://i.imgur.com/B70Z2oM.jpg

0

@ksobi Mam dosyć brudne fotele w samochodzie, służyć on bedzie jako roboczy, ale chce żeby i tak jakoś wyglądał. Nie wiem w jaki sposób je prać. Myślałem o jakimś środku który mógłbym szczotkować na tapicerce a potem odessać odkurzaczem.

0

@ksobi a jakie środki najlepiej kupić do wyprania tapicerki samochodowej?

0

@maroon ok dzięki

0

@Bykunn nie chce go katować, ma służyć w domu i do wyprania 3-4 samochódów w roku

0

Szukam odkurzacza piorącego tak do 500zl. Może ktoś coś polecić? :)

0

Na Telewizorze LG zepsuł się YouTube. Nie chce się odpalić żaden film, pojawia się tylko komunikat „coś poszło nie tak”

Miał ktoś taki problem?

0

@messi564 W tym roku miał być Egipt, ale raczej zostanę w Polsce

0

@olejtm a można mieć LEGITNE s-line bez czarnego sufitu? Czy to wychodziło jako cały pakiet i nie można nic w nim zmieniac?

0

Jak wygląda S-line w Audi? Czy biorąc ten pakiet mieliśmy full opcje, czy można było sobie coś pozmieniać (typu podsufitka biała, brak foteli s-line itp). Pytam z czystej ciekawości, bo z nudów przeglądam olx i co drugie auto ma ten pakiet XD

0

Witam, podczas dzisiejszej próby aktualizacji systemu w Galaxy Note 10 + telefon zawiesił się na takim komunikacie. Ktoś wie co to może oznaczać? :x

https://i.imgur.com/Rivz39b.png


0

To było coś pięknego

1

@increase @KamQiX Sprawa z autem wyjaśniona. Załatwione polubownie, chciał dodatkowe 5tyś za wartego 25 Golfa, ostatecznie zgodził się na 1,500zł i spisaliśmy dodatkową umowę.

0

Dlaczego warto grać w siatkówkę? Burza mózgów kochani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?