Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Skaramuczi Dlaczego chcesz upokorzyć Hazarda?
12
@AmigoBlancos lepsze było "Ousmane Dembélé biega już po murawie, ale jeszcze nie w korkach"
2
@kerouac To akurat prawda, Netflix idzie w ilość, HBO w jakość.
5
@kerouac Netflix wcale nie miał dużego budżetu na Wiedźmina, a wiadomo jaki budżet miało HBO na ostatni sezon GoT
0
@Transu96 Miał chronić księżniczki i pomóc jej uciec z zamku. Pomagał jej może z 30 sekund XD
0
@Dzemix111 to se Musiał pograł XD
0
Wiedźmin SPOILER w dyskusji!
Wchodzisz na własną odpowiedzialność!
0
@Czak18 napisy i oryginalne audio
0
To jest kompletnie nieważne... Liczy się to, że mamy młodego świetnego pomocnika z wielkim potencjałem, którego chciałaby mieć cała Europa.
0
@HassanMubarak Messi, pierwsza litera nazwiska "M" , "M" jak masturbation, czyli masturbacja.
11
@DaPi https://pbs.twimg.com/media/ECV_jKFW4AELqgA.jpg
0
Bo miał być komplet, miał być komplet punktów
2
@macio_944 Teraz to będzie można pograć elegancko w GTA San Andreas
0
@Jarema2000 a może zagraliśmy słabo, bo Real grał dobrze? XD
0
@Pawlak1992 Ancelotti ma przejąć stery w Evertonie
0
Ładnie Everton zaszalał z nowym menadżerem
1
@FanLuisaSalvano Bardzo mi miło, że taka historyczna sytuacja dzieje się akurat pod moim wpisem!
77
Ciekawostka: Modric musiał stanąć na stopie Bale'a, by na zdjęciu zrównać się wzrostem z Leo Messim.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/79828954_2553915544724945_2621280319558385664_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQmM37zG_85M--I9TNalOFILUx-ZGBrcr_rWeoQ4H5vDDJv4uUrkr6HGhjmm-RxR8OE&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8bd07864f6b2f1c27b7739da880dff00&oe=5E6D8E8F
0
@pauletaa Wiesz, to tak jakby na jeden mecz piłkarze z Barcelony B zostali przeniesieni do pierwszego zespołu : D
0
@itmustbejoke wincyj meczów!!1!
0
Dobra przełączyłem z meczu Liverpooolu na Borussie, więc pewnie koniec emocji XD
2
@KSSniper nie ma tam Kloppa nawet
0
Dobra chłopaki się rozsypali XD
2
Dzieciaki z Liverpoolu duszą Aston XD
0
@Tomek54321 Dostał 0:3 na Bernabeu
0
@OskaRM a On nie miał być po prostu drugim Messim?
3
@Fake69 Na pewno Vidala wie co pisał Zieliński na FB
0
Cyk Rudy na kapitanie izi
1
Trzymajcie się w tej kawiarni... :,(
0
Sędzia nie chciał stresować naszych przed klasykiem, wziął na klatę dzisiejszy mecz i piłkarze nie zostaną zmasakrowani przez La Ramble.