5

@Skaramuczi Dlaczego chcesz upokorzyć Hazarda?

12

@AmigoBlancos lepsze było "Ousmane Dembélé biega już po murawie, ale jeszcze nie w korkach"

2

@kerouac To akurat prawda, Netflix idzie w ilość, HBO w jakość.

5

@kerouac Netflix wcale nie miał dużego budżetu na Wiedźmina, a wiadomo jaki budżet miało HBO na ostatni sezon GoT

0

@Transu96 Miał chronić księżniczki i pomóc jej uciec z zamku. Pomagał jej może z 30 sekund XD

0

@Dzemix111 to se Musiał pograł XD

0

Wiedźmin SPOILER w dyskusji!

Wchodzisz na własną odpowiedzialność!

0

@Czak18 napisy i oryginalne audio

0

To jest kompletnie nieważne... Liczy się to, że mamy młodego świetnego pomocnika z wielkim potencjałem, którego chciałaby mieć cała Europa.

0

@HassanMubarak Messi, pierwsza litera nazwiska "M" , "M" jak masturbation, czyli masturbacja.

0

Bo miał być komplet, miał być komplet punktów

2

@macio_944 Teraz to będzie można pograć elegancko w GTA San Andreas

0

@Jarema2000 a może zagraliśmy słabo, bo Real grał dobrze? XD

0

@Pawlak1992 Ancelotti ma przejąć stery w Evertonie

0

Ładnie Everton zaszalał z nowym menadżerem

1

@FanLuisaSalvano Bardzo mi miło, że taka historyczna sytuacja dzieje się akurat pod moim wpisem!

0

@pauletaa Wiesz, to tak jakby na jeden mecz piłkarze z Barcelony B zostali przeniesieni do pierwszego zespołu : D

0

@itmustbejoke wincyj meczów!!1!

0

Dobra przełączyłem z meczu Liverpooolu na Borussie, więc pewnie koniec emocji XD

2

@KSSniper nie ma tam Kloppa nawet

0

Dobra chłopaki się rozsypali XD

2

Dzieciaki z Liverpoolu duszą Aston XD

0

@Tomek54321 Dostał 0:3 na Bernabeu

0

@OskaRM a On nie miał być po prostu drugim Messim?

3

@Fake69 Na pewno Vidala wie co pisał Zieliński na FB

0

Cyk Rudy na kapitanie izi

1

Trzymajcie się w tej kawiarni... :,(

0

Sędzia nie chciał stresować naszych przed klasykiem, wziął na klatę dzisiejszy mecz i piłkarze nie zostaną zmasakrowani przez La Ramble.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?