1

Po prostu wygrajmy...

9

To było pewne, że Dembele nie strzeli

7

I cyk kolejny miły dla oka mecz się szykuje XD

1

@4drian0 Niby śmieszne, ale gościu pewnie się trzęsie, bo nie ma za co grać

0

@kenneth99 no-look pass :)

2

@jedrek7000 fast postaw całość na jeszcze dwa gole CR7

0

@kerouac miłość zaślepia

2

@Rewolucja123 To nie jest odpowiednia strona na takie pytania

0

Ronaldo dzisiaj tragiczny, oby się ogarnął

53

Dembele przy piłce:

- hahah, pada ma Xbox szkoda ze nie fortnite :DDDD


Raz było śmieszne, ale nie 10 razy w 45 minut

1

O wow jednak da się przesunąć Griezmanna na 9. Oby to był jego mecz

0

@Danny Gaucho Pewnie Messi XD

0

Lewy w tym sezonie jest najlepszy na świecie

11

@nadachu RIP Ekstraklasa XD

1

@kkbarca Ansu bardziej bym porównał do Viniciusa jednak :D

4

@Rewolucja123 Czasem szkoda mi już tego Moraty XD

0

@Skaramuczi Na De Bruyne i Mbappe jak najbardziej

0

@deyna2018 Nie. Przecież ożywili tylko tych, którzy zniknęli przez pstryknięcie palcami Thanosa

0

@msmsms a skąd wiesz, że ta ciąża była zamierzona?

0

@puyol_presidend5 w aktualna pogodę to ubieram jakieś tam spodnie do biegania, gruba bluzę, czapkę zimowa i komin

1

@sebasek99 tfu! Nie otwierałem drzwi nawet...

@YouShouldListenToMe Kupiłem drogi i podobno bardzo modny! Kiedyś to deptałem zagrabione przy sąsiednich grobach, ale jednak szkoda nowych butów... wiesz jak jest ;)

@ShawnC bez sensu porównanie, katolickie święto jest idź na grób lepiej a nie głupoty w internecie piszesz

0

@kenneth99 co to za dzban?

0

@krzychu1526 nie skończyłem tego serialu z Jude Law. To jest kontynuacja?

29

Nareszcie koniec tego syfu z USA... Czas na Polskie święto! Jutro z rana ubiorę się w specjalnie kupione na tę okazję ciuchy i pojadę świeżo umytym samochodem na cmentarz. Postawię elegancki znicz i trochę postoję, niech widzą, że się powodzi :)

1

@Elosek ajajaj, ten hejt na śledzika, że jak tak można po co to w ogóle dodali?! A teraz ludzie przewijają tego typu tablice społeczności całymi dniami

0

@kingorbit Dokładnie

0

Wszystko wchodzi, to jest niemożliwe XD

0

@Hushovt Widocznie bardziej zależy mu na przyjaźni z Leo

9

Faktycznie Suarez powinien wystawić Antkowi, ale warto docenić, że nie stracił piłki i Messi miał świetną okazję na gola.

0

Co chłopaki robią dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?