Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po prostu wygrajmy...
9
To było pewne, że Dembele nie strzeli
7
I cyk kolejny miły dla oka mecz się szykuje XD
1
@4drian0 Niby śmieszne, ale gościu pewnie się trzęsie, bo nie ma za co grać
0
@kenneth99 no-look pass :)
2
@jedrek7000 fast postaw całość na jeszcze dwa gole CR7
0
@kerouac miłość zaślepia
2
@Rewolucja123 To nie jest odpowiednia strona na takie pytania
0
Ronaldo dzisiaj tragiczny, oby się ogarnął
53
Dembele przy piłce:
- hahah, pada ma Xbox szkoda ze nie fortnite :DDDD
Raz było śmieszne, ale nie 10 razy w 45 minut
1
O wow jednak da się przesunąć Griezmanna na 9. Oby to był jego mecz
0
@Danny Gaucho Pewnie Messi XD
0
Lewy w tym sezonie jest najlepszy na świecie
11
@nadachu RIP Ekstraklasa XD
1
@kkbarca Ansu bardziej bym porównał do Viniciusa jednak :D
4
@Rewolucja123 Czasem szkoda mi już tego Moraty XD
0
@Skaramuczi Na De Bruyne i Mbappe jak najbardziej
0
@deyna2018 Nie. Przecież ożywili tylko tych, którzy zniknęli przez pstryknięcie palcami Thanosa
0
@msmsms a skąd wiesz, że ta ciąża była zamierzona?
0
@puyol_presidend5 w aktualna pogodę to ubieram jakieś tam spodnie do biegania, gruba bluzę, czapkę zimowa i komin
1
@sebasek99 tfu! Nie otwierałem drzwi nawet...
@YouShouldListenToMe Kupiłem drogi i podobno bardzo modny! Kiedyś to deptałem zagrabione przy sąsiednich grobach, ale jednak szkoda nowych butów... wiesz jak jest ;)
@ShawnC bez sensu porównanie, katolickie święto jest idź na grób lepiej a nie głupoty w internecie piszesz
0
@kenneth99 co to za dzban?
0
@krzychu1526 nie skończyłem tego serialu z Jude Law. To jest kontynuacja?
29
Nareszcie koniec tego syfu z USA... Czas na Polskie święto! Jutro z rana ubiorę się w specjalnie kupione na tę okazję ciuchy i pojadę świeżo umytym samochodem na cmentarz. Postawię elegancki znicz i trochę postoję, niech widzą, że się powodzi :)
1
@Elosek ajajaj, ten hejt na śledzika, że jak tak można po co to w ogóle dodali?! A teraz ludzie przewijają tego typu tablice społeczności całymi dniami
0
@kingorbit Dokładnie
0
Wszystko wchodzi, to jest niemożliwe XD
0
@Hushovt Widocznie bardziej zależy mu na przyjaźni z Leo
9
Faktycznie Suarez powinien wystawić Antkowi, ale warto docenić, że nie stracił piłki i Messi miał świetną okazję na gola.
0
Co chłopaki robią dzisiaj