Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Pamiętacie sezon 19/20? Ten w którym Liverpool mając 25pkt przewagi nie wygrał ligi XD
0
@Jaca27 Pewnie jeszcze jedna maska ubrana od 6 rano XD
8
@Kondziubarca joł joł
0
@vangoor I Juventus z mistrzem XDD
0
@4drian0 Hahhaha, tego to pewnie nie przewidział kolega XD
0
@Rothan1 Jak możesz, to podaj te statystyki
0
@KapiFCB Gram w sumie tak wiesz, co drugi mecz może podstawowym składem w lidze, ale zawsze mam wszystkich praktycznie pod 100
0
@matirix20 to fm19
0
Szczerze to jak gram rewanż na wyjeździe to prawie za każdym razem odpadam XD
9
Dobra odpuszczam sobie granie w Football Managera...
Sezon 2025/26, kolejny raz kraju bez porażki, mistrzostwo i puchar. Wszyscy rywale dostają po 5:0, od Marca w lidze gram drugim składem, żeby na Ligę Mistrzów byli wypoczęci.
Przychodzi 1/2 z Atletico. Na Camp Nou 2:0, goście bez celnego strzału na bramkę. Jedziemy na wyjazd i co? Jajco. 2:0 po 20 minutach dla Atleti. Do przerwy jednak 3:2 i wydaje się, że uda się awansować do finału.
Po 80 minutach jednak 4:2, kolejny gol da awans Atletico. W 88 minucie po Ping pingu strzelają na 5:2 xDD robię szarże do przodu i w 92 pakuje na 5:3, mówię dobra awans uratowany... xDD 94 Atletico ładuje nw 6:3 i kolejny rok odpadam w taki EPICKI sposób.
Ta gra to fenomen, z jednej strony kochasz, ale z drugiej nienawidzisz
0
@DaPi Części raczej drogie nie powinny być, bo to Vectra
0
@NeroTFP Myślę, że byłoby jeszcze gorzej
3
@Hiacynk Tak jak jeszcze w Tottenham potrafię uwierzyć, tak Realu wygrywającego 0:2, 1:3 na stadionie City nie widzę
1
@sebasek99 XDDD
1
@sebasek99 a co ja brudnego mam??
10
@ShinobiQWE ale byłyby jajca, jakby Liverpoolowi zabrali to mistrzostwo XDDD
1
@lukas10 Przecież połowa tej strony życzyła tego Valverde
0
Jak wygląda sytuacja z koncertami w naszym kraju? Odwołują?
0
@VamosRakieta Jak tak dalej pójdzie, to Euro nie będzie
1
@OskaRM Fragmenty z 2:6 są tak absurdalne, że aż ciężko w to uwierzyć.
1
@fcbarcafan19 Zależy w jakiej grze, w FMie jest to dużo cięższe niż w fifie i robi się zmiany stopniowo
0
@Hiacynk I kiedy mają to wszystko nadrobić? Przecież to jest kompletnie bez sensu
5
@Salwik92 Krok w tył
0
Nowe logo BMW będzie tylko na elektrycznych samochodach, czy na wszystkich nowych?
0
@ksobi W sumie to ostatecznie nie znalazłem tego co szukałem, ale mam coś w tym stylu XDD
https://imgur.com/a/pMaGYzN
1
@kerouac Chodziło mi o polskie stacje :D Ale dzięki, znalazłem już to co chciałem
0
Kiedyś w necie był mem, który pokazywał jak jedną informację w inny sposób przedstawiały różne stacje telewizyjne. Ma ktoś tego memixa?
0
@Hiacynk w sumie to masz racje
0
@Hiacynk Piękny gol, ale co zrobiła obrona przy tym rożnym to porażka xd
0
@aras17_VeB nie zamierzam ich nosić XD