13

Pamiętacie sezon 19/20? Ten w którym Liverpool mając 25pkt przewagi nie wygrał ligi XD

0

@Jaca27 Pewnie jeszcze jedna maska ubrana od 6 rano XD

8

@Kondziubarca joł joł

0

@vangoor I Juventus z mistrzem XDD

0

@4drian0 Hahhaha, tego to pewnie nie przewidział kolega XD

0

@Rothan1 Jak możesz, to podaj te statystyki

0

@KapiFCB Gram w sumie tak wiesz, co drugi mecz może podstawowym składem w lidze, ale zawsze mam wszystkich praktycznie pod 100

0

@matirix20 to fm19

0

Szczerze to jak gram rewanż na wyjeździe to prawie za każdym razem odpadam XD

9

Dobra odpuszczam sobie granie w Football Managera...

Sezon 2025/26, kolejny raz kraju bez porażki, mistrzostwo i puchar. Wszyscy rywale dostają po 5:0, od Marca w lidze gram drugim składem, żeby na Ligę Mistrzów byli wypoczęci.

Przychodzi 1/2 z Atletico. Na Camp Nou 2:0, goście bez celnego strzału na bramkę. Jedziemy na wyjazd i co? Jajco. 2:0 po 20 minutach dla Atleti. Do przerwy jednak 3:2 i wydaje się, że uda się awansować do finału.

Po 80 minutach jednak 4:2, kolejny gol da awans Atletico. W 88 minucie po Ping pingu strzelają na 5:2 xDD robię szarże do przodu i w 92 pakuje na 5:3, mówię dobra awans uratowany... xDD 94 Atletico ładuje nw 6:3 i kolejny rok odpadam w taki EPICKI sposób.

Ta gra to fenomen, z jednej strony kochasz, ale z drugiej nienawidzisz

0

@DaPi Części raczej drogie nie powinny być, bo to Vectra

0

@NeroTFP Myślę, że byłoby jeszcze gorzej

3

@Hiacynk Tak jak jeszcze w Tottenham potrafię uwierzyć, tak Realu wygrywającego 0:2, 1:3 na stadionie City nie widzę

1

@sebasek99 XDDD


1

@sebasek99 a co ja brudnego mam??

10

@ShinobiQWE ale byłyby jajca, jakby Liverpoolowi zabrali to mistrzostwo XDDD

1

@lukas10 Przecież połowa tej strony życzyła tego Valverde

0

Jak wygląda sytuacja z koncertami w naszym kraju? Odwołują?

0

@VamosRakieta Jak tak dalej pójdzie, to Euro nie będzie

1

@OskaRM Fragmenty z 2:6 są tak absurdalne, że aż ciężko w to uwierzyć.

1

@fcbarcafan19 Zależy w jakiej grze, w FMie jest to dużo cięższe niż w fifie i robi się zmiany stopniowo

0

@Hiacynk I kiedy mają to wszystko nadrobić? Przecież to jest kompletnie bez sensu

5

@Salwik92 Krok w tył

0

Nowe logo BMW będzie tylko na elektrycznych samochodach, czy na wszystkich nowych?

0

@ksobi W sumie to ostatecznie nie znalazłem tego co szukałem, ale mam coś w tym stylu XDD

https://imgur.com/a/pMaGYzN

1

@kerouac Chodziło mi o polskie stacje :D Ale dzięki, znalazłem już to co chciałem

0

Kiedyś w necie był mem, który pokazywał jak jedną informację w inny sposób przedstawiały różne stacje telewizyjne. Ma ktoś tego memixa?

0

@Hiacynk w sumie to masz racje

0

@Hiacynk Piękny gol, ale co zrobiła obrona przy tym rożnym to porażka xd

0

@aras17_VeB nie zamierzam ich nosić XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?