Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BaroPodertos no dobra to za dychę mogę sprzedać, bo trochę się cykam bana
0
@ksobi wolę sprzedać jednak chyba
7
Dobra przyszły maski, 30 sztuk za 10zł.
Trzeba sobie pomagać, dlatego dla ramblowiczów cena TYLKO 20zł za sztukę!
1
@VamosRakieta Dobra ten pierwszy screen zrobił mi dzień XD
0
@msmsms Od wczoraj nie mogę się pozbyć tej nutki z głowy xd
5
@krzychu1526 Lubiłem Robertsona, ale już kilka razy zachowywał się w taki sposób i na gościa patrzeć nie mogę
0
@DonAndresFCB To jeździj co kilka dni 100km w jedną stronę
0
@afe5834 Tez mam totalnie bez sensu nick, ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
0
@MarioVeB! Przerażają minuty Dembele... ale to już temat przegadany 1000 razy
0
@capoN niestety to nie to
0
@XaviHeart problem ma moja dziewczyna, ja nigdy takiego problemu na swoim telefonie nie miałem. Używam różnych IPhone’ów od wielu lat i nigdy mnie nie miałem problemu z mrozem
0
@TheNekro94 acha, dzięki nie wiedziałem
@tadzik447 no wiem, ale właśnie nie ma nic takiego w ustawieniach
0
Mam nielimitowany internet, IPhone blokuje mi transmisje danych po 2GB. Wie ktoś jak to wylaczyc?
2
@increase @KamQiX Ogólnie sprawa wygląda tak, że kupujący może odstąpić od umowy przez 2 lata od podpisania, jeśli wada jest istotna i samochód nie nadaje się do jazdy. Według osoby która kupiła auto ode mnie, połowa samochodu pochodzi z zupełnie innego i jest to tzw. ulep. Przeszedł jednak przegląd i normalnie się nim jeździ.
Na ten moment Gościu zgłasza mnie do sądu, a ja już kontaktowałem się z poprzednim właścicielem i przedstawiłem mu sprawę, że jeśli przegram, to muszę zgłosić jego.
1
@increase Zapoznać się z historią uszkodzeń nie mógł, bo ja sam nie wiedziałem co dokładnie było uszkodzone. Wiedziałem tylko, że kiedyś był naprawiany i tyle. Najlepsze jest to, że facet oglądał samochód może 10 minut, przejechał się i poszliśmy pisać umowę, a teraz uważa, że go oszukałem. Dam znać jak się sprawa dalej potoczy.
0
Dzisiaj idę z tym do doradcy prawnego, ale może ktoś miał podobną sytuację i wie co z tym zrobić.
Kupiłem auto, jeździłem nim ok. roku i sprzedałem dalej. Miało to miejsce 4 miesiące temu. Kupujący teraz się do mnie odezwał i żąda zwrotu pieniędzy, ponieważ odkrył, że samochód kiedyś miał wypadek i był naprawiany. Ja kupiłem samochód w takim samym stanie w jakim go sprzedałem. Od poprzedniego właściciela wiedziałem, żę był uszkodzony i naprawiony. Oczywiście poinformowałem o tym osobę która ten samochód ode mnie kupowała. Na umowie jest napisane, że "kupujący zapoznał się ze stanem samochodu i nie ma zastrzeżeń, co wyłącza kupującego do dochodzenia roszczeń z tytułu wad ujawnionych po dniu zakupu".
Gość chce, żebym mu teraz oddał pieniądze i wziął ten samochód, bo inaczej pójdzie do sądu XD Jeśli sprawa tam trafi, to ma On jakieś szanse? Jeśli tak to ja muszę pozwać osobę od której ten samochód kupiłem
0
@Bodzio3073 Fajny pomysł, ale kilka lat za późno moim zdaniem
4
Ronaldo jest w świetnej formie ostatnio, jakoś w Juventusie przestał mnie irytować i cieszę się, że chłop nadal strzela bramki.
3
@koksik2700 Jeśli podliczymy ile Dembele był minut na boisku, to nie wygląda to tak źle.
Ale takie bronienie go pokazuje tylko jak słaby to był transfer
1
@Colon Felix - Kaka
0
@AdiKingu96 na brak pieniędzy to raczej narzekać nie może
13
Chłopaki pewnie pełne gacie przed treningiem, do 17 mają podobno cisnąć w dziadka
0
Setien będzie takim samym wujem jak Valverde
9
@Faun On jest fanem Espanyolu, nie Realu
0
@Majkel34 Chodzi mi o kończenie ligi na 2-3 miejscu
0
Coś poklikałem w Photoshopie i teraz gdy coś skopiuje, to po wklejeniu pojawia mi się skopiowany kształt z białym wypełnieniem XD Jak to naprawić? : D
Dobra ogarnąłem
0
@Majkel34 Boje się co będzie, jak Barcelona przestanie wygrywać :)
7
@Quanah_Parker Nie musisz usuwać ze znajomych, wystarczy przestać „obserwować”.
0
@fistaszjo Leo odstaw ten towar, proszę XD
2
@TheMefju Mecz był świetny, wiele straciłeś