0

@Hushovt No i co z tego? Nie można napisać, że gra źle? Przecież gra fatalnie XD

0

@Danny Gaucho Nigdzie nie napisałem, że nie jest piękna

11

@robert12181 Jessica natomiast może się przydać też poza boiskiem

0

@kuba1794 Insignia pierwszej generacji jest tragiczna

0

@tadzik447 trudno, ale warto spróbować

12

Zostań moją kotką
Zostań moją słodką
Zostań mym marzeniem
Dla Ciebie się szybko zmienię

15

Ale Najman ich zgasił XDDD

0

Co tam się dzieje? XD

0

Brawo Mini Majk

0

@krzychu1526 no bo są XDD

0

@Encore a już myślałem, że to na poważnie :(

0

@Encore Oczywiście, że nikt się nie przyzna XD

2

Ale żeby aż tyle osób bolała dupa, że ktoś kiedyś zawodowo kopał... :v

8

@krzychu1526 Czas przestać

0

Brawo Slavia! Tak przegrać to jak wygrać :)

1

Antek na środek a na skrzydło Dembele... Przecież Suarez wygląda, jakby przebiegł już z 20 kilometrów

0

@YouShouldListenToMe Czy Real kiedykolwiek szedł po tryplet? XD

1

@Douglasinho Bayern nie da 40, a co dopiero 100. W przyszłym roku wezmą kolejnego na wypożyczenie :P

1

@Veb1233 U mnie 32, masakra xd

2

@Forza_Juve ładna interwencja, ale nie zapominajmy, że kilka sekund wcześniej przy wyjściu minął się z piłką i uratowała go poprzeczka

35

Zinedanowi Zinado...Zinedowi Zinedanowi

8

Nie ma Ronaldo, nie ma zabawy.

0

@Fake69 Ta jego wypowiedź jest wyrwana z kontekstu, może ktoś go zapytał o te mecze?

15

@Fake69 ta, ale prawdę powiedział

3

@Mula Widać ten jego wiek, gdy trzeba dryblować 25 latków XD

4

@kenneth99 Ja tak miałem podczas oglądania dnia świra

17

@BigShaq Warto dodać, że Robert Lewandowski ma 56 goli w Lidze Mistrzów

0

Jestem bardzo ciekawy co będzie po Leo, z drugiej strony na samą myśl serce człowieka boli :/

0

@Drzakubs Jednakowoż wybrałem prawidłowo

0

@Barcelismo nie Rydzykuj XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?