Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt No i co z tego? Nie można napisać, że gra źle? Przecież gra fatalnie XD
0
@Danny Gaucho Nigdzie nie napisałem, że nie jest piękna
11
@robert12181 Jessica natomiast może się przydać też poza boiskiem
0
@kuba1794 Insignia pierwszej generacji jest tragiczna
0
@tadzik447 trudno, ale warto spróbować
12
Zostań moją kotką
Zostań moją słodką
Zostań mym marzeniem
Dla Ciebie się szybko zmienię
15
Ale Najman ich zgasił XDDD
0
Co tam się dzieje? XD
0
Brawo Mini Majk
0
@krzychu1526 no bo są XDD
0
@Encore a już myślałem, że to na poważnie :(
0
@Encore Oczywiście, że nikt się nie przyzna XD
2
Ale żeby aż tyle osób bolała dupa, że ktoś kiedyś zawodowo kopał... :v
8
@krzychu1526 Czas przestać
0
Brawo Slavia! Tak przegrać to jak wygrać :)
1
Antek na środek a na skrzydło Dembele... Przecież Suarez wygląda, jakby przebiegł już z 20 kilometrów
0
@YouShouldListenToMe Czy Real kiedykolwiek szedł po tryplet? XD
1
@Douglasinho Bayern nie da 40, a co dopiero 100. W przyszłym roku wezmą kolejnego na wypożyczenie :P
1
@Veb1233 U mnie 32, masakra xd
2
@Forza_Juve ładna interwencja, ale nie zapominajmy, że kilka sekund wcześniej przy wyjściu minął się z piłką i uratowała go poprzeczka
35
Zinedanowi Zinado...Zinedowi Zinedanowi
8
Nie ma Ronaldo, nie ma zabawy.
0
@Fake69 Ta jego wypowiedź jest wyrwana z kontekstu, może ktoś go zapytał o te mecze?
15
@Fake69 ta, ale prawdę powiedział
3
@Mula Widać ten jego wiek, gdy trzeba dryblować 25 latków XD
4
@kenneth99 Ja tak miałem podczas oglądania dnia świra
17
@BigShaq Warto dodać, że Robert Lewandowski ma 56 goli w Lidze Mistrzów
0
Jestem bardzo ciekawy co będzie po Leo, z drugiej strony na samą myśl serce człowieka boli :/
0
@Drzakubs Jednakowoż wybrałem prawidłowo
0
@Barcelismo nie Rydzykuj XD