Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No tak, na pewno w takiej ilości pojedziecie na mecz do Pragi. Chyba zapomnieliście, jak wyglądała sytuacja z biletami na mecz Legia x Real (pomijając, że później i tak mecz odbył się przy pustych trybunach)
0
@LonelyVEB Zgłoś się do Fify, bo oni nie potrafią robić twarzy dla randomowych piłkarzy xd
0
@Hushovt czekamy ^^
3
Gość, który rzucił tekstem „Mateo cieszy się z gola Betisu” pewnie teraz ma niezła bekę, nabrał cały świat :D
0
- De Jong gra na boku pomocy
- La Rambla: „Co jes Valverde, znowu wystawia piłkarzy na złych pozycjach..”
- De Jong: „najbardziej odpowiada mi gra na boku pomocy”
- La Rambla: https://i.imgur.com/sohWhy9_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium
7
@Janiama To nie jest radość na gola Betisu. Barca zmarnowała akcję, a Mateo myślał, że była bramka
1
@AmigoBlancos Bale ma 3 bramki chyba :D
4
@Witekk10 W wielomilionowych tez lepiej wypadamy.
Dembele jeszcze odpali, a Bale nie
42
Ansu > Vinicius
Perez > Hazard
:vvv
3
@ViscaBarca123 Przypomniała mi się scena z Breaking Bad z pukaniem do drzwi XD
2
Klasa... co ten chłopak gra!!!
0
@Bobrowik Ja jestem zadowolony
1
@MesQueUnClub_87 a ja to lubię, jak jest spalone
0
@fart Za kamerą Lana, nie Lany :D
6
@mesi8191 najgorzej jak znowu wygramy ligę i będą mieć alibi... :,(
0
@jacob345 Gomorra
1
@KamQiX Większość z tych osób zmieni swoje zdanie, gdy Neymar faktycznie przejdzie do Realu
7
@gorgota ale ten czas zasuwa XD
5
Trzymaj się Valdek :/
0
@NeymarSeniorII Jak można chcieć tutaj gościa, który w przypadku nieudanych negocjacji z Barcą, pójdzie do Realu? XD
1
@ViscaBarca123 Skoro chce odejść tylko do Barcy, to co go obchodzi Real? XD
0
@Vxb93 W pierwszych dwóch sezonach ligowych Valverde, Barca zdobyła łącznie 36 punktów więcej od Realu Madryt :D
0
Gdybym mógł trenować Messim, to treningi zaczynałbym godzinę przed wszystkimi, żeby zrobić wrażenie na Leo.
Co jest z tym Dembele... On się spóźnia, bo gra nocami w Fortnite XD
Może to kwestia portfela, w tak młodym wieku może kupić sobie wszystko
1
@Kepojus Przez poprzednie dwa sezony tak źle graliśmy w lidze, że faktycznie nic nie wiadomo.
2
@Chwytliwy matemaksa oglądałeś? ja jestem noga z matmy, ale dzięki jego filmom zdałem bez problemu
0
@Chwytliwy Nie lepiej ogarnąć matmę?
4
@FafitFCB to już pod pajacowanie podchodzi
0
@blaugrana1980 w meczu Barcy tez 1:0 i nagle wielki hejt
12
Felix zjadł Griezmanna w pierwszej kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Zodiac chodzi mi o podpowiedzi taktyczne