4

No tak, na pewno w takiej ilości pojedziecie na mecz do Pragi. Chyba zapomnieliście, jak wyglądała sytuacja z biletami na mecz Legia x Real (pomijając, że później i tak mecz odbył się przy pustych trybunach)

0

@LonelyVEB Zgłoś się do Fify, bo oni nie potrafią robić twarzy dla randomowych piłkarzy xd

0

@Hushovt czekamy ^^

3

Gość, który rzucił tekstem „Mateo cieszy się z gola Betisu” pewnie teraz ma niezła bekę, nabrał cały świat :D

0

- De Jong gra na boku pomocy
- La Rambla: „Co jes Valverde, znowu wystawia piłkarzy na złych pozycjach..”
- De Jong: „najbardziej odpowiada mi gra na boku pomocy”
- La Rambla: https://i.imgur.com/sohWhy9_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

7

@Janiama To nie jest radość na gola Betisu. Barca zmarnowała akcję, a Mateo myślał, że była bramka

1

@AmigoBlancos Bale ma 3 bramki chyba :D

4

@Witekk10 W wielomilionowych tez lepiej wypadamy.

Dembele jeszcze odpali, a Bale nie

42

Ansu > Vinicius
Perez > Hazard

:vvv

3

@ViscaBarca123 Przypomniała mi się scena z Breaking Bad z pukaniem do drzwi XD

2

Klasa... co ten chłopak gra!!!

0

@Bobrowik Ja jestem zadowolony

1

@MesQueUnClub_87 a ja to lubię, jak jest spalone

0

@fart Za kamerą Lana, nie Lany :D

6

@mesi8191 najgorzej jak znowu wygramy ligę i będą mieć alibi... :,(

0

@jacob345 Gomorra

1

@KamQiX Większość z tych osób zmieni swoje zdanie, gdy Neymar faktycznie przejdzie do Realu

7

@gorgota ale ten czas zasuwa XD

5

Trzymaj się Valdek :/

0

@NeymarSeniorII Jak można chcieć tutaj gościa, który w przypadku nieudanych negocjacji z Barcą, pójdzie do Realu? XD

1

@ViscaBarca123 Skoro chce odejść tylko do Barcy, to co go obchodzi Real? XD

0

@Vxb93 W pierwszych dwóch sezonach ligowych Valverde, Barca zdobyła łącznie 36 punktów więcej od Realu Madryt :D

0

Gdybym mógł trenować Messim, to treningi zaczynałbym godzinę przed wszystkimi, żeby zrobić wrażenie na Leo.

Co jest z tym Dembele... On się spóźnia, bo gra nocami w Fortnite XD

Może to kwestia portfela, w tak młodym wieku może kupić sobie wszystko

1

@Kepojus Przez poprzednie dwa sezony tak źle graliśmy w lidze, że faktycznie nic nie wiadomo.

2

@Chwytliwy matemaksa oglądałeś? ja jestem noga z matmy, ale dzięki jego filmom zdałem bez problemu

0

@Chwytliwy Nie lepiej ogarnąć matmę?

4

@FafitFCB to już pod pajacowanie podchodzi

0

@blaugrana1980 w meczu Barcy tez 1:0 i nagle wielki hejt

12

Felix zjadł Griezmanna w pierwszej kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Zodiac chodzi mi o podpowiedzi taktyczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?