37

@FilippoInzaghi Laska przyjechała do Paryża, spotkać się z gościem w hotelu... Ciekawe w jakim celu XDDD

0

@Barca_bwo nie XD

1

Salah genialny mecz.

0

@Michael24 Ja tam od Szpaka wolę Bedoesa XD

0

@Danny Gaucho Na nudę nie mogę narzekać ^.^

0

Zjedzenie dwóch paczek orzechowych chrupków Curly to nie był dobry pomysł XD 

1

@MrDan  Aż mi się przypomniało:Komentarze pod artykułem: "Robinho będzie lepszy od Messiego" 
https://i.imgur.com/y2bX52b.png

1

@Criss18Barca No tak, trybuny są po to, żeby było je widać w tv XD 

6

Ooo, Ozil grał, nie widziałem go nawet XD 

2

@Pogba  no nie można robić żartu z żartu XD 

1

@SeeleyBooth  Pewnie to był główny argument podczas wybierania zawodnika sezonu we Włoszech XD

0

@Maciek069  Gorzej nie będzie? XDDD 

1

@kerouac  Problem w tym, że Neymar brał na siebie grę i dryblował.  Cou traci piłki podając do najbliższego partnera. 

1

Guedes chociaż humor poprawił na koniec XD 

1

Ernesto woli prawego obronce/pomocnika na skrzydle, bo ten gra lepiej od Malcoma 

0

@Arkon Netflix celuje w ilość, HBO w jakość

20

@Rastafarnianin Ja wolę, by rano głównym newsem był "Kolejny dublet Barcelony" 

0

Jak z dziećmi, niestety 

0

hahaha, no nie...   

1

@COU_11  Messi w Riverplate  za 35mln

13

@Cules11 Teraz nie trzeba przewijać całej dyskusji, a jeśli jakiś wpis Ciebie zainteresuje, to możesz go rozwinąć. Moim zdaniem zmiana zdecydowanie na plus. 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja chciałbym, żeby Zawisza wróciła :/

1

U mnie jest ciepło i pada od kilku godzin. Okolice Bydgoszczy

1

Tu masz cukier, jeśli pijesz cukier

1

Martin dał im zakończenie wszystkich wątków. Mieli na to jeden sezon, więc nic dziwnego, że wyszło słabo.

0

Barca 4:0 City na Camp :>

0

I co w związku z tym?

0

i 4:0 też przegrał :D

0

Pierwszy angielski :) Bo w Hiszpanii Barcelona co roku to robi XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?