Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
@FilippoInzaghi Laska przyjechała do Paryża, spotkać się z gościem w hotelu... Ciekawe w jakim celu XDDD
0
@Barca_bwo nie XD
1
Salah genialny mecz.
0
@Michael24 Ja tam od Szpaka wolę Bedoesa XD
0
@Danny Gaucho Na nudę nie mogę narzekać ^.^
0
Zjedzenie dwóch paczek orzechowych chrupków Curly to nie był dobry pomysł XD
1
@MrDan Aż mi się przypomniało:Komentarze pod artykułem: "Robinho będzie lepszy od Messiego"
https://i.imgur.com/y2bX52b.png
1
@Criss18Barca No tak, trybuny są po to, żeby było je widać w tv XD
6
Ooo, Ozil grał, nie widziałem go nawet XD
2
@Pogba no nie można robić żartu z żartu XD
1
@SeeleyBooth Pewnie to był główny argument podczas wybierania zawodnika sezonu we Włoszech XD
0
@Maciek069 Gorzej nie będzie? XDDD
1
@kerouac Problem w tym, że Neymar brał na siebie grę i dryblował. Cou traci piłki podając do najbliższego partnera.
1
Guedes chociaż humor poprawił na koniec XD
1
Ernesto woli prawego obronce/pomocnika na skrzydle, bo ten gra lepiej od Malcoma
0
@Arkon Netflix celuje w ilość, HBO w jakość
20
@Rastafarnianin Ja wolę, by rano głównym newsem był "Kolejny dublet Barcelony"
0
Jak z dziećmi, niestety
0
hahaha, no nie...
1
@COU_11 Messi w Riverplate za 35mln
13
@Cules11 Teraz nie trzeba przewijać całej dyskusji, a jeśli jakiś wpis Ciebie zainteresuje, to możesz go rozwinąć. Moim zdaniem zmiana zdecydowanie na plus.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja chciałbym, żeby Zawisza wróciła :/
1
U mnie jest ciepło i pada od kilku godzin. Okolice Bydgoszczy
1
Tu masz cukier, jeśli pijesz cukier
1
Martin dał im zakończenie wszystkich wątków. Mieli na to jeden sezon, więc nic dziwnego, że wyszło słabo.
0
Barca 4:0 City na Camp :>
0
I co w związku z tym?
0
i 4:0 też przegrał :D
0
Pierwszy angielski :) Bo w Hiszpanii Barcelona co roku to robi XD