5

K 18 co tam? :*

0

Przyznajcie się, kto się podniecił podczas czytania? XD

1

W FMie Real też ma formę :D

https://i.imgur.com/CusNSby.png

6

Głupie

55

Tylko, że to zdjęcie jest przed meczem :v

2

Bez wchodzenia w link wiedziałem o którego gola chodzi :D

0

To fajnie

5

Kapitalnie dzisiaj gramy, aż szkoda, że zaraz koniec meczu :)

2

Też byśmy chcieli wiedzieć o co chodzi Valverde XD

25

A w razie co jest jeszcze Malcom, także możemy być spokojni :>

2

Oby zatwierdzili nowy herb ^^

0

Dostanę samochód zastępczy i szkody będą pokryte, ale po prostu się zastanawiam czy się da to jeszcze naprawić ;)

0

Clio 3, 2010 rok. Dokładnie nie wiem co tam się zniszczyło, ale garb się zrobił z blachy.

0

Wspaniały piąteczek ^^



W drodze do kina zatrzymałem się na przejściu dla pieszych i dostałem mocnego dzwona w tył samochodu, zjechałem na przystanek autobusowy, a sprawcy już nie było... Świadkowie wskazali kierunek w jakim uciekł, a miałem tyle szczęścia, że na parkingu przy sklepie stał radiowóz. Policja szybko ruszyła za typkiem, który okazał się świeżo upieczonym 18letnim kierowcą :)

Typek miał pecha, bo podczas ucieczki niczym z szybkich i wściekłych wjechał w ŚLEPĄ ULICZKĘ XD



Za takie coś prawo jazdy powinno być zabierane z marszu, typowi odcięło prąd i mógł zrobić dużo większe szkody...



Naprawiał ktoś kiedyś podłogę w bagażniku? Jest pogięta, da się to jakoś wyciągnąć? Czy samochód jest już stracony? :/

0

Nie można mówić źle o Leo!!!!! :/

9

Brakuje potężnego Realu Madryt 3x LM

0

Wyśpij się :)

0

Niestety mój problem polega na tym, że potrzebuję ulotki z filmów, które miały premierę ponad rok temu :/ Ale dzięki za chęci! :)

0

Zbiera ktoś może ulotki z Cinema City? Bo potrzebuje ulotek z dwóch filmów do swojej kolekcji :/

1

I każdy będzie to zdjęcie widzieć :>

0

Dużo późniejsze czasy, ale pamiętam jak dostałem Samsunga Avile z ogromnym dotykowym ekranem. Niesamowity skok jakościowy dla mnie. Myślałem, że nic lepszego już nie stworzą... Aż strach pomyśleć, co będzie za kilka lat :D

0

Ja też mimo wszystko nie żałuję :)

0

Oczywiście, że oglądałem :)
Nie oceniam tematyki filmu, moim zdaniem pokazanie kontrowersyjnej prawdy było dobrym pomysłem. Niektóre sceny nawet śmieszne, niektóre przerażające. Nie jestem przeciwnikiem, dobrze że ktoś się odważył się to pokazać.

Oceniałem jakość wykonania, która jest mierna. Efekty dźwiękowe których w tym filmie nie ma XD Mnóstwo bezsensownych zbliżeń na twarz. Chaotyczny montaż. Tutaj nie ma rozpoczęcia, rozwinięcia i zakończenia, są tylko sceny rzucane jedna za drugą.

Pomysł na film jak najbardziej dobry ale wykonanie slabe.

0

Zlepek scenek które mają jeden wiadomy cel. Serio tyle tam fabuły, że ciężko to nazwać filmem fabularnym. Bliżej tutaj do dokumentu xD Vega zrobił kontrowersyjny film o pracy służby zdrowia, a Smarzowski o księdzach. Filmy typowo robione na kasę.

Wątek księdza granego przez Więckiewicza nie wnosi nic do fabuły.


Chociaż aktorzy na wysokim poziomie :)

0

"Grażyna musim iść ksiondz pije wude i przeklina XD !11!1! "

Sam film słaby, fabuła jak w filmach Vegi :v

2

No tak, bo Rakitic nie ma nic do powiedzenia... Pewnie błaga Valverde o wolne, a ten nie chce mu dać XDD

0

Też uprawiałeś seks z Ronaldo? XD

0

Szkoda chłopa

24

Pewnie przez ostatnie wyniki wstyd się w szkole pokazać XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?