Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Hahaha ale Pogba opluty XD
0
To teraz czekamy na "A więc jednak" xd
0
Szpaku to czasem brzmi, jakby w połowie zdania dopiero myślał co chce powiedzieć xD
21
Somsiad musi dzisiaj oddać co ukradł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Klasyk :)
26
Lol, Mbappe miał zdjęcie z CJ XD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37078633_3023651541113691_4081907287139024896_n.jpg?_nc_cat=0&oh=13d9ad48497fb7bf6a071acb5a4de7e0&oe=5BDB372B
7
Przy tylu upadkach to nic dziwnego xD
6
Co typ ma za turniej :D
0
Da się obstawic teraz, że będzie czerwo?
1
Oby nie
40
Aaaj Trippier! Ponad, Obok, za wysoko, za daleko XD
0
Teraz Urugwaj z Francja?
2
Ale to urodziny Mamy mojej dziewczyny XD
1
Ja idę na urodziny o 16.. mam nadzieję, że będzie chociaż w tle włączony telewizor z meczem :/
1
Szybko się zorientowałeś XD
2
Piękna postawa naszej reprezentacji w ostatnich 15 minutach XDDDD
0
Oby tylko nie złączyli X-menow z Avengersami..
4
Chyba nie oglądasz meczów Portugalii :)
0
A kto ich porównywał?
2
lol ale śmiszne XDDD iks de
0
Za te upokarzające tańce po golu, to niech z ławki nigdy nie wstaje.
0
Chłopaki mi chodziło o menadżera TVP XD
0
Halo, kim go zastąpić w składzie? :v
0
I pewnie Sampaoli kazał mu chodzić po boisku XD
0
No a co Messi robił przez cały mecz? :D
1
Ale wstyd, jak w 2010 xD
2
Dzisiaj niestety nie da się bronić Messiego, On nawet nie jest cieniem samego siebie.
1
Zrobić więcej km od Messiego to akurat problem raczej nie jest xd
0
Kapitan XD.
0
Ważne, że dzisiaj się nie zmeczyl za bardzo ^^