4

Hahaha ale Pogba opluty XD

0

To teraz czekamy na "A więc jednak" xd

0

Szpaku to czasem brzmi, jakby w połowie zdania dopiero myślał co chce powiedzieć xD

21

Somsiad musi dzisiaj oddać co ukradł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Klasyk :)

7

Przy tylu upadkach to nic dziwnego xD

6

Co typ ma za turniej :D

0

Da się obstawic teraz, że będzie czerwo?

1

Oby nie

40

Aaaj Trippier! Ponad, Obok, za wysoko, za daleko XD

0

Teraz Urugwaj z Francja?

2

Ale to urodziny Mamy mojej dziewczyny XD

1

Ja idę na urodziny o 16.. mam nadzieję, że będzie chociaż w tle włączony telewizor z meczem :/

1

Szybko się zorientowałeś XD

2

Piękna postawa naszej reprezentacji w ostatnich 15 minutach XDDDD

0

Oby tylko nie złączyli X-menow z Avengersami..

4

Chyba nie oglądasz meczów Portugalii :)

0

A kto ich porównywał?

2

lol ale śmiszne XDDD iks de

0

Za te upokarzające tańce po golu, to niech z ławki nigdy nie wstaje.

0

Chłopaki mi chodziło o menadżera TVP XD

0

Halo, kim go zastąpić w składzie? :v

0

I pewnie Sampaoli kazał mu chodzić po boisku XD

0

No a co Messi robił przez cały mecz? :D

1

Ale wstyd, jak w 2010 xD

2

Dzisiaj niestety nie da się bronić Messiego, On nawet nie jest cieniem samego siebie.

1

Zrobić więcej km od Messiego to akurat problem raczej nie jest xd

0

Kapitan XD.

0

Ważne, że dzisiaj się nie zmeczyl za bardzo ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?