Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbyśmy awansowali dalej pomimo porażki z Romą 3-0, od tak?
Jak ktoś wygrywa to jak można mówić, że nie zasługuje xD
12
Skoro znalazł się w finale, to zasługuje
0
Halo, ja tam nie mieszkam XD
9
Widzę, że nie pamiętacie :D
Na grudniowy mecz był tam zlot, nawet na naszej stronie była podana informacja o tym XD
https://imgur.com/a/RzMoZ7y
6
Ktoś wie, czy jest zlot na dzisiejszy mecz w Żarczynie?
2
Co Ci się nie podoba? :)
16
nożyczkami za darmo, polecam
A jeśli nie chcesz sam tego robić, to zależy gdzie chcesz iść z tym. Pamiętam jak parę lat temu gościu w Plusie chciał za wycięcie 30zl. W komisie z telefonami typek zrobił za darmo :)
0
Żeby napisać dzisiaj rozprawke, wystarczyło obejrzeć streszczenie lalki na yt
0
Kolejny opłacony? XD
1
Jak miało być ognisko, to ciekawe czy konar zapłonął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Słabe, przecież dzisiaj sklepy zamknięte :>
3
Nieee XD
0
Hahaha o kurde skislem xD
0
nie
0
Ale na koniec sezonu, czy po najbliższym meczy, gdy już zapewnimy sobie mistrza?: )
0
Po meczu z Deportivo dostaniemy już puchar? :)
0
Ahhh, te kobiety :D
0
0
Nigdy się nie znudzi ;)
0
Albo do Navasa "Co Ty k**** robisz? XD"
0
Bardzo go szanuję, ale myli mu się już praktycznie wszystko :D
96
Navas jaki zapłon... Wyskakuje do piłki, a ona już u typka pod pachą XD
9
Oj tam, każdemu może się przytrafić kilkadziesiąt pomyłek XD
0
Jakiegoś szału nie robi ten film, ale na rozluźnienie jak najbardziej ;)
0
Długa prosta droga przez wioskę, około 4 kilometrów, praktycznie żadnych domów a i tak jest teren zabudowany... I jedź tam 50 :D Zaskoczyli mnie, bo pierwszy raz stali tam podczas mojego życia XD
0
Nie jestem stary
0
Dzisiaj też podpisywałem jakieś dokumenty. Pozdrawiam :>
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mój kumpel ostatnio dostał 15 i 500zł. Wyprzedzał samochód na pasach i ciągłej XD
0
2 :D Za 60 w zabudowanym