0

Jakbyśmy awansowali dalej pomimo porażki z Romą 3-0, od tak?
Jak ktoś wygrywa to jak można mówić, że nie zasługuje xD

12

Skoro znalazł się w finale, to zasługuje

0

Halo, ja tam nie mieszkam XD

9

Widzę, że nie pamiętacie :D



Na grudniowy mecz był tam zlot, nawet na naszej stronie była podana informacja o tym XD

https://imgur.com/a/RzMoZ7y

6

Ktoś wie, czy jest zlot na dzisiejszy mecz w Żarczynie?

2

Co Ci się nie podoba? :)

16

nożyczkami za darmo, polecam

A jeśli nie chcesz sam tego robić, to zależy gdzie chcesz iść z tym. Pamiętam jak parę lat temu gościu w Plusie chciał za wycięcie 30zl. W komisie z telefonami typek zrobił za darmo :)

0

Żeby napisać dzisiaj rozprawke, wystarczyło obejrzeć streszczenie lalki na yt

0

Kolejny opłacony? XD

1

Jak miało być ognisko, to ciekawe czy konar zapłonął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Słabe, przecież dzisiaj sklepy zamknięte :>

3

Nieee XD

0

Hahaha o kurde skislem xD

0

nie

0

Ale na koniec sezonu, czy po najbliższym meczy, gdy już zapewnimy sobie mistrza?: )

0

Po meczu z Deportivo dostaniemy już puchar? :)

0

Ahhh, te kobiety :D

0

0

Nigdy się nie znudzi ;)

0

Albo do Navasa "Co Ty k**** robisz? XD"

0

Bardzo go szanuję, ale myli mu się już praktycznie wszystko :D

96

Navas jaki zapłon... Wyskakuje do piłki, a ona już u typka pod pachą XD

9

Oj tam, każdemu może się przytrafić kilkadziesiąt pomyłek XD

0

Jakiegoś szału nie robi ten film, ale na rozluźnienie jak najbardziej ;)

0

Długa prosta droga przez wioskę, około 4 kilometrów, praktycznie żadnych domów a i tak jest teren zabudowany... I jedź tam 50 :D Zaskoczyli mnie, bo pierwszy raz stali tam podczas mojego życia XD

0

Nie jestem stary

0

Dzisiaj też podpisywałem jakieś dokumenty. Pozdrawiam :>

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Mój kumpel ostatnio dostał 15 i 500zł. Wyprzedzał samochód na pasach i ciągłej XD

0

2 :D Za 60 w zabudowanym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?