0

Równo dwa lata od zdania prawka, jak ten czas zasuwa... :>

0

Ale mi hype zrobiłeś, już nie mogę się doczekać jutrzejszego seansu! :D

3

Może dlatego, że już trzeci sezon, jak siedzimy tutaj i czekamy aż wylecą z LM. Zdążyliśmy się przyzwyczaić.. Real takich zaliczek nie marnuje

6

"W lidze hiszpańskiej wszystko rozstrzygnięte, w Pucharze Króla również. Jedyne co Realowi jeszcze zostało to wygrać Lige Mistrzów " - po takich słowach typowy Janusz będzie myślał, że Real wszystko wygrał xD

4

0

Socjopata też nie wie :/

@Socjopata - spałem od 4 do 11 ^.^

4

Pewnie śniło się koledze, możesz obstawić :D

0

Faktycznie, nawet nie zwróciłem uwagi :/

1

Konte :) Chyba się nie wyspałeś

0

No jak, nie widzisz? XD

0

Ja aktualnie nienawidzę tej gry XD

0

To nie wiem, nie idź wcale spać XD

0

Ja już nie potrafię zasnąć bez słuchania czegoś na słuchawkach. Polecam Stand Up :D

0

Ale ten FM potrafi człowieka wciagnąć..

0

Włączyłem przed chwilą i było 5:0... Muszę przestać to oglądać, bo jeszcze Roma przejdzie XD

4

Kąte po roku w Rosji chyba, ale nie wiem XD

12

o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!

61

Brawo La Rambla!

7

Córka Rakiety tez xD

1

Kurcze, jeszcze nie tak dawno ja oglądałem tylko pierwszą połowę, bo później trzeba było iść spać.. Jak ten czas zasuwa : )

2

Juz dawno nie było takich linków XD

1

Nie lubię go... Co to za problem zrobić książkę na podstawie gier? Niech sam coś wymyśli.

11

Karny ewidentny, w dodatku czerwona dla Ramosa!

0

Szpaler to jest ważny na La Ramblii, a nie w Barcelonie

0

Nie ma logiki, powinny być rotacje. Ale to nie jest Fifa i Valverde nikogo nie zmusza do gry xD

0

To mamy piłkarzy idiotów, skoro są takimi zawodowcami, a dali się zajechać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?