Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Równo dwa lata od zdania prawka, jak ten czas zasuwa... :>
0
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_film%C3%B3w_Marvel_Cinematic_Universe
0
Ale mi hype zrobiłeś, już nie mogę się doczekać jutrzejszego seansu! :D
3
Może dlatego, że już trzeci sezon, jak siedzimy tutaj i czekamy aż wylecą z LM. Zdążyliśmy się przyzwyczaić.. Real takich zaliczek nie marnuje
6
"W lidze hiszpańskiej wszystko rozstrzygnięte, w Pucharze Króla również. Jedyne co Realowi jeszcze zostało to wygrać Lige Mistrzów " - po takich słowach typowy Janusz będzie myślał, że Real wszystko wygrał xD
4
2
Jak myślicie? :) :)
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/04/874390fbba26a1c1dc1090a69514c3f7.jpg
0
Socjopata też nie wie :/
@Socjopata - spałem od 4 do 11 ^.^
4
Pewnie śniło się koledze, możesz obstawić :D
0
Faktycznie, nawet nie zwróciłem uwagi :/
1
Konte :) Chyba się nie wyspałeś
0
No jak, nie widzisz? XD
9
Karma wraca, Panie Conte :v
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31355907_1281050765359236_7753008395593973760_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeHILGiIi3FQqTlSOvJajwf3J6gc-5ZPn4jGEuWF3tyWDoOh_BdsDwYBymHWWhSmj8BR6AzZ5KI53nIUpMG7-Yw3rcEDgiFe7h_HdQWy8fcPnQ&oh=ca28b099726f14af43fc8bdeb4df60b9&oe=5B9A7BE4
0
Ja aktualnie nienawidzę tej gry XD
0
To nie wiem, nie idź wcale spać XD
0
Ja już nie potrafię zasnąć bez słuchania czegoś na słuchawkach. Polecam Stand Up :D
0
Ale ten FM potrafi człowieka wciagnąć..
0
Włączyłem przed chwilą i było 5:0... Muszę przestać to oglądać, bo jeszcze Roma przejdzie XD
4
Kąte po roku w Rosji chyba, ale nie wiem XD
18
XDDDD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/30856898_1487520304708600_1661808250880215466_o.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeHt7iDQOJUsREpBmMIwCdasJoAZHzribzdH6AGAnAn3Xi9af-KRtIbkCOZelqWB8K90gyRJlUWtKvog_fXLFmkQ1eawAHPX1dSqBrMOV0gP4A&oh=99a9f7c176012c31f3ee49b8c77cb7dd&oe=5B521D98
12
o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!
61
Brawo La Rambla!
7
Córka Rakiety tez xD
1
Kurcze, jeszcze nie tak dawno ja oglądałem tylko pierwszą połowę, bo później trzeba było iść spać.. Jak ten czas zasuwa : )
2
Juz dawno nie było takich linków XD
1
Nie lubię go... Co to za problem zrobić książkę na podstawie gier? Niech sam coś wymyśli.
11
Karny ewidentny, w dodatku czerwona dla Ramosa!
0
Szpaler to jest ważny na La Ramblii, a nie w Barcelonie
0
Nie ma logiki, powinny być rotacje. Ale to nie jest Fifa i Valverde nikogo nie zmusza do gry xD
0
To mamy piłkarzy idiotów, skoro są takimi zawodowcami, a dali się zajechać