Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Co najwyżej Twoja karta graficzna będzie zażenowana, że nie wykorzystujesz jej potencjału XD
0
Bez dodatków też się wyłącza?
32
Za rok jeden mecz będzie rozegrany piłeczka do ping ponga, specjalnie dla fanów z Azji xD
4
Tym samym rozpoczynasz fale narzekających na narzekających xd
5
2012 to rok urodzenia? XD
33
Sam ciągniesz to dalej halo XDDD
2
Łap mordeczko
https://www.google.com/
1
Po co coś takiego wrzucać do internetu?
1
Lincom* ... -.-
2
Jaki jest sens biegać za piłką w 22 osoby? XD
0
Alexis co robi XDDD
0
Komentarz usunięty
0
Do 14 będzie spokój :p
3
Was też już denerwują ludzie narzekający na słabe zarty?
0
La Rambla również potwierdza
53
Za dobre dwie godziny Maćki wstaną, zobaczą wynik i zacznie się wyrzucanie Valverde XD
0
Działa wam HBO GO?
1
Ciekawe co przeważa :D
https://www.strawpoll.me/16197513
0
Bo miał być Pogba :( Głupi Valverde!!1!1!1
0
Paulinho dwie klasy wyżej XDD
6
Świetna wiadomość z transferem Vidala. Idealny wybór na zastępce Paulinho :)
0
Okolice Bydgoszczy, ale już nie pada xD
1
Pada nareszcie!
19
Lajk w ciemno i czytamy :D
12
Ja tam wcale nie pójdę spać
0
Niestety nie, tylko weekend... XD
1
Jeszcze 6h :)
0
No dokładnie, tam mało kto wiedział o kim pisze xD
40
Przeglądam sobie fejsa, a tam zdjęcie piłkarza, który dołączy do Realu Madryt. W komentarzach docinki kibiców Barcelony: "kto to?", "kupa szmalu za jakiegoś dzieciaka z YT"
Oczywiście fani Realu nie zostają dlużni i piszą, że przecież ten Vinicius w Realu stanie się gwiazdą. "jeszcze zobaczycie kto to jest!", "już zjada Dembele XD"
A najlepsze jest to, że post dotyczył Rodrygo, a nie Viniciusa XDD
1
Ja kiedyś zostawiłem samochód w komisie w rozliczeniu, miał 250tys przebiegu. W ten sam dzień wystawili go na otomoto z przebiegiem 150tys i jeszcze napisali że oryginalny XD