9

Co najwyżej Twoja karta graficzna będzie zażenowana, że nie wykorzystujesz jej potencjału XD

0

Bez dodatków też się wyłącza?

32

Za rok jeden mecz będzie rozegrany piłeczka do ping ponga, specjalnie dla fanów z Azji xD

4

Tym samym rozpoczynasz fale narzekających na narzekających xd

5

2012 to rok urodzenia? XD

33

Sam ciągniesz to dalej halo XDDD

2

Łap mordeczko

https://www.google.com/

1

Po co coś takiego wrzucać do internetu?

1

Lincom* ... -.-

2

Jaki jest sens biegać za piłką w 22 osoby? XD

0

Alexis co robi XDDD

0

Komentarz usunięty

0

Do 14 będzie spokój :p

3

Was też już denerwują ludzie narzekający na słabe zarty?

0

La Rambla również potwierdza

53

Za dobre dwie godziny Maćki wstaną, zobaczą wynik i zacznie się wyrzucanie Valverde XD

0

Działa wam HBO GO?

1

Ciekawe co przeważa :D


https://www.strawpoll.me/16197513

0

Bo miał być Pogba :( Głupi Valverde!!1!1!1

0

Paulinho dwie klasy wyżej XDD

6

Świetna wiadomość z transferem Vidala. Idealny wybór na zastępce Paulinho :)

0

Okolice Bydgoszczy, ale już nie pada xD

1

Pada nareszcie!

19

Lajk w ciemno i czytamy :D

12

Ja tam wcale nie pójdę spać

0

Niestety nie, tylko weekend... XD

1

Jeszcze 6h :)

0

No dokładnie, tam mało kto wiedział o kim pisze xD

40

Przeglądam sobie fejsa, a tam zdjęcie piłkarza, który dołączy do Realu Madryt. W komentarzach docinki kibiców Barcelony: "kto to?", "kupa szmalu za jakiegoś dzieciaka z YT"

Oczywiście fani Realu nie zostają dlużni i piszą, że przecież ten Vinicius w Realu stanie się gwiazdą. "jeszcze zobaczycie kto to jest!", "już zjada Dembele XD"

A najlepsze jest to, że post dotyczył Rodrygo, a nie Viniciusa XDD

1

Ja kiedyś zostawiłem samochód w komisie w rozliczeniu, miał 250tys przebiegu. W ten sam dzień wystawili go na otomoto z przebiegiem 150tys i jeszcze napisali że oryginalny XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?