Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To niezłe 22cm :v
4
A to całe szczęście :D
1
"Twórcy chcą, aby Lwiątko z Cintry - postać w wieku 13-14 lat - zagrała dziewczyna mająca nie więcej niż 18 lat. Kandydatka powinna być też „BAME”, a takim skrótem określa się czarnoskórych, azjatyckich lub przedstawicieli innych mniejszości etnicznych."
No i pięknie, ciekawe z kogo Netflix zrobi teraz homoseksualistę :>
15
Od tyłu można, ale trzeba uważać, żeby dobrze trafić :v
0
Dosyć ciekawy :D
0
To szkoda, mocno liczyłem na The Nun... To Halołin ma jakiś potencjał? :>
0
Jak zdałem prawko, to jeździłem VW Foxem XD Teraz mam Clio z 2012 i chętnie bym się na takie Audi zamienił :v
0
Pfu, tylko nie powrót Neymarka
1
Jeszcze 3 godzinki i weekend :D
1
Polecam grać Paris FC i zrobić z nich wielkiego konkurenta w walce o tytuł dla PSG :)
1
Ja mam 25 :v
2
Nie ma po co chodzić do oddziału. Ja byłem tam tylko podczas zakładania konta, a było to 6 miesięcy temu ;>
Tak jak kolega pisał, jedna transakcja kartą, a wypłacasz gdzie chcesz i kiedy chcesz :>
Mają też dobrą aplikacje.
5
Ja mam w Millennium i polecam ;)
0
Zdobywcy Złotej Piłki w mojej karierze w FMie :)
https://i.imgur.com/HHc2VTm.png
10
Dobra robota :)
13
Fanowska grafika, Cavill w roli Geralta :)
https://cont7.naekranie.pl/wp-content/uploads/2018/08/witcher.jpg
2
Może Eva Green jako Yennefer :)
0
Kiedy po pierwszym dniu szkoły wchodzisz na La Ramble i widzisz pozytywne komentarze pod adresem Dembele XD
https://pbs.twimg.com/media/CpNPakVXYAArlil.jpg
18
Komentarz usunięty
0
Kontuzja
1
Poprzednia była pod koniec Października
3
Ciekawe, czy Barcainfo zdobędzie drugą Złotą Piłkę z rzędu :)
1
Mi nawet takie sumy nie chcą wejść XD
1
No i mamy lidera! :D
0
Legia już czerwo...Wiedziałem, że wrzucenie ich na kupon będzie błędem XD
0
Karius lubi to XDDD
0
W przyszłości dostajesz komunikat* xd
39
Niech robi co chce, po co się spinasz?
2
I kilka kilometrów jedziesz ultra przepisowo XD
14
Tak byś ją minął, że by się wywróciła? XD