Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Messi mógł zostać w domu, przecież on tylko chodzi po boisku xD
2
Szczęsny, bo mam w menadżerze :D
1
I to też po męczarniach
1
Ale te reklamy barw szczęścia są słabe xD
4
Ten to potrafi człowieka do szału doprowadzić, trzeba przyznać, że jest genialny :)
7
Jakby co, to pierwszy odcinek nowego sezonu Barw Szczescia można będzie obejrzeć w TVP2! ^^
0
Ważne, że będziesz mógł obejrzeć ten mecz :D
0
Ja gdzieś 16:40 wrócę z roboty
0
Maraton uśmiechu do 14:30 ^.^
0
Tak jak wczoraj szybko czas mi leciał, tak dzisiaj w pracy strasznie się dłuży... Najgorsze jest to, że nie ma kompletnie co robić, więc pozostaje patrzenie na zegarek XD Byle do 16 :/
0
Macie jeszcze jakieś ligi do menadżera od TVP? Narazie mam tylko od użytkownika Dominx, także trochę bieda :/
0
Też wam tak szybko dzisiaj czas leci w robocie? :D
5
Coutinho na spokoju :D.
3
To niezły Neymar, ależ się zabawił
0
Starige XD
4
Serio kurs na przeziębienie u Zidana? :o
1
Spoko, nie jestem za bardzo w temacie. Myslałem, że są jakieś lepsze i gorsze :)
1
Muszę założyć sobie konto bankowe. Chciałbym móc swobodnie płacić w internecie. Jaki bank polecacie? :D
10
No właśnie, Lewy nawet tego co Bale nie osiągnął z Reprą :/
18
Bale mimo wszystko był z Reprezentacją w półfinale euro
47
Uwielbiam Cristiano! Gość robi z własnych fanów idiotów, tylko po to, by znaleźć się rano na okładkach gazet
0
Dziękuję Pany! :D
5
Jak zrobić ciemne tło? :D
0
Widać, że nie myślał zbyt długo nad nazwa xD
1
A o czym miał gadać? Skoro ma zamiar odejść już teraz, to w takim razie był to jego ostatni mecz w Realu. Ładne pożegnanie ;)
2
To chyba dobrze?
1
Ronaldo: "W najbliższych dniach wypowiem się na temat swojej przyszłości w Realu Madryt. W tym klubie było mi cudownie"
Nie zostawiaj nas Krissss
13
O nie XDDD
https://imgur.com/a/OiGcZwZ
0
Miałeś rację XD
0
"schodzi ten, który pracował jak cała reszta" xDDD