10

Messi mógł zostać w domu, przecież on tylko chodzi po boisku xD

2

Szczęsny, bo mam w menadżerze :D

1

I to też po męczarniach

1

Ale te reklamy barw szczęścia są słabe xD

4

Ten to potrafi człowieka do szału doprowadzić, trzeba przyznać, że jest genialny :)

7

Jakby co, to pierwszy odcinek nowego sezonu Barw Szczescia można będzie obejrzeć w TVP2! ^^

0

Ważne, że będziesz mógł obejrzeć ten mecz :D

0

Ja gdzieś 16:40 wrócę z roboty

0

Maraton uśmiechu do 14:30 ^.^

0

Tak jak wczoraj szybko czas mi leciał, tak dzisiaj w pracy strasznie się dłuży... Najgorsze jest to, że nie ma kompletnie co robić, więc pozostaje patrzenie na zegarek XD Byle do 16 :/

0

Macie jeszcze jakieś ligi do menadżera od TVP? Narazie mam tylko od użytkownika Dominx, także trochę bieda :/

0

Też wam tak szybko dzisiaj czas leci w robocie? :D

5

Coutinho na spokoju :D.

3

To niezły Neymar, ależ się zabawił

0

Starige XD

4

Serio kurs na przeziębienie u Zidana? :o

1

Spoko, nie jestem za bardzo w temacie. Myslałem, że są jakieś lepsze i gorsze :)

1

Muszę założyć sobie konto bankowe. Chciałbym móc swobodnie płacić w internecie. Jaki bank polecacie? :D

10

No właśnie, Lewy nawet tego co Bale nie osiągnął z Reprą :/

18

Bale mimo wszystko był z Reprezentacją w półfinale euro

47

Uwielbiam Cristiano! Gość robi z własnych fanów idiotów, tylko po to, by znaleźć się rano na okładkach gazet

0

Dziękuję Pany! :D

5

Jak zrobić ciemne tło? :D

0

Widać, że nie myślał zbyt długo nad nazwa xD

1

A o czym miał gadać? Skoro ma zamiar odejść już teraz, to w takim razie był to jego ostatni mecz w Realu. Ładne pożegnanie ;)

2

To chyba dobrze?

1

Ronaldo: "W najbliższych dniach wypowiem się na temat swojej przyszłości w Realu Madryt. W tym klubie było mi cudownie"

Nie zostawiaj nas Krissss

13

0

Miałeś rację XD

0

"schodzi ten, który pracował jak cała reszta" xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?