Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ah ten Valverde, przeciętny trener, ze złą taktyką wygrywa ligę z ogromną przewagą
0
Mając wygraną Lige olał LM?
3
Czy On ich zmusza do gry? Skoro są tacy zmęczeni sezonem, to w czym problem iść do trenera i poprosić o odpoczynek z takim Leganes.
Zwalając całą winę na Valverde, traktujecie piłkarzy jak dzieci, które nie potrafią o siebie zadbać
2
Działa genialnie, co pokazuje ich pozycja w lidze.
0
Śmiesz zaryzykować stwierdzeniem, że jest gorzej niż rok temu?
0
Sam sezon ligowy bez porażki to mało??
0
Teraz każdy może być taki mądry XDD
0
To niezła historia :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
" Teraz to już Liga i Puchar Króla nie będą tak cieszyć.. "
Niektórym to już się tak w dupach poprzewracało, że aż szkoda to wszystko czytać XD
2
Śpij słodko Katalońcu.
1
Aj niewiele brakowało, Gol! Bramka, a więc odpowiedź Barcy! :D
0
14
Jeszcze wracając na moment do płaczu po wypowiedzi Zidane'a.
https://i.imgur.com/tbzQItO.jpg
14
Nigdy takim kosztem..
1
Faktycznie i to taki oczywisty.. aż mi głupio teraz XDD
1
"po co zdobywać ligę, jak nam szpaleru nie zrobią?" - CO? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
tak
1
Dej mi bo ni mom żadnej!
3
Ugryzł! Tego potrzebowaliśmy..
0
Oglądam mecz, przecież to widać...
9
- Miej w planie ostatnie 30 minut grać z kontry
- Trzymaj na ławce szybkiego i przebojowego Delemele
5
Dobra, kopara opadła... Szacun
0
AceStream
1
Jaram się, jakbyśmy wygrali ten mecz :D
1
fullmatchesandshows.com
Zero spoilerow co do meczu :)
0
Drugiego takiego hitu jak "Zakopane" już nie zrobi :) Podobna sytuacja jak z "Ona tańczy dla mnie" :D
0
To niezłe ceny
0
Kilka razy podczas konkursów też to słyszałem :D