2

Ah ten Valverde, przeciętny trener, ze złą taktyką wygrywa ligę z ogromną przewagą

0

Mając wygraną Lige olał LM?

3

Czy On ich zmusza do gry? Skoro są tacy zmęczeni sezonem, to w czym problem iść do trenera i poprosić o odpoczynek z takim Leganes.

Zwalając całą winę na Valverde, traktujecie piłkarzy jak dzieci, które nie potrafią o siebie zadbać

2

Działa genialnie, co pokazuje ich pozycja w lidze.

0

Śmiesz zaryzykować stwierdzeniem, że jest gorzej niż rok temu?

0

Sam sezon ligowy bez porażki to mało??

0

Teraz każdy może być taki mądry XDD

0

To niezła historia :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

" Teraz to już Liga i Puchar Króla nie będą tak cieszyć.. "

Niektórym to już się tak w dupach poprzewracało, że aż szkoda to wszystko czytać XD

2

Śpij słodko Katalońcu.

1

Aj niewiele brakowało, Gol! Bramka, a więc odpowiedź Barcy! :D

0

14

Jeszcze wracając na moment do płaczu po wypowiedzi Zidane'a.

https://i.imgur.com/tbzQItO.jpg

14

Nigdy takim kosztem..

1

Faktycznie i to taki oczywisty.. aż mi głupio teraz XDD

1

"po co zdobywać ligę, jak nam szpaleru nie zrobią?" - CO? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tak

1

Dej mi bo ni mom żadnej!

3

Ugryzł! Tego potrzebowaliśmy..

0

Oglądam mecz, przecież to widać...

9

- Miej w planie ostatnie 30 minut grać z kontry
- Trzymaj na ławce szybkiego i przebojowego Delemele

5

Dobra, kopara opadła... Szacun

0

AceStream

1

Jaram się, jakbyśmy wygrali ten mecz :D

1

fullmatchesandshows.com


Zero spoilerow co do meczu :)

0

Drugiego takiego hitu jak "Zakopane" już nie zrobi :) Podobna sytuacja jak z "Ona tańczy dla mnie" :D

0

To niezłe ceny

0

Kilka razy podczas konkursów też to słyszałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?