Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arsenal x City?
0
o kurczaki
0
I co na to odpowiedział?
6
Beka z komentarzy na notatniku, a tutaj jest dwa razy gorzej... XD
34
Problemy jak dzieciaki w podstawówce na WF-ie
7
Już dzisiaj tutaj było, macie to samo źródło chyba :D
0
Zamówili opady deszczu skubańce :/
11
6 maja to idealny dzień na klasyk, wieczorem meczyk a w poniedziałek rano matura z matmy... XD
0
Komentarz usunięty
1
Ile miałeś?
15
W tym sezonie PSG nie ma kompletnie żadnych przeciwników we Francji. Grają kilkadziesiąt sparingów bez presji, co później kończy się porażkami w najważniejszych meczach LM.
Właściciel PSG powinien teraz kupić kilka klubów we Francji i stworzyć chociaż zalążek walki o mistrzostwo. Brakuje tam drugiego kolosa, który walczyłby jak równy z równym.
To jest niezły paradoks.. Tak bardzo nienawidzimy tego Realu, ale bez niego moglibyśmy tylko pomarzyć o takich sukcesach :)
15
Jak Ty, to chyba "przegrywałem na meczach, o których inni nawet nie wiedzieli" xD
0
Kurcze, przed sezonem był ból głowy kto u nas będzie atakować, a teraz nie da się Ich zmieścić :D
5
No tak, bo to dziwne, że w filmie o plemieniu afrykańskim jest tylu czarnoskórych XD
0
Już wiem. Ten mecz był w pierwszej rundzie. PSG zremisowało z Marsylia 2x2 a Neymar wyleciał z boiska.
Koledze coś się pomyliło, a ja mu uwierxylem :p
23
Gdy Messi oddał karnego Suarezowi to też było głośno.
Cristiano zachował się bardzo ładnie, nie ma co umniejszac i narzekać, że ludzie o tym mówią. :)
0
Neymar coraz bardziej nadaje się do Realu :)
2
Jeżeli wygra walkę z chorobą to myślę, że może jeszcze jedno złoto wygra :D
32
Coutinho to trochę taki Neymar bez pajacowania :) Będziemy mieć z niego wielką pociechę!
Delemele dzisiaj też bardzo ładnie zagrał. Miał kilka indywidualnych akcji po których ręce same składały się do oklasków :)
2
To zamiast LRP damy Kula daje fula.
11
Serio? A Czux, Lech Roch Pawlak i Tiger Bonzo? XD
16
Daj link do rankingu
78
Jakby już odchodził, to pewnie do Realu. Więc lepiej niech siedzi w United
13
Valverde miał siwe włosy już przed przyjściem do nas. Ja nie widzę różnicy.
Ale jeszcze z dwa lata i skończy jak Guardiola :p
1
W takim razie jeszcze "Rozdarte serca" :)
42
o wysokim poziomie świadczy na pewno wyzywanie się w komentarzach administracji z użytkownikami XD
Z drugiej strony mają tyle wejść, bo fani Barcelony chcą poczytać komentarze : D
0
Ten duet akurat jest dobry :)
4
W Bayernie to raczej legendą nie będzie ;>
2
Połowa lutego, zobacz na tabelę, Valverde wie co robi..
0
fullmatchesandshows.com
Tutaj wyników nigdy nie ma podanych, więc spokojnie możesz wbijać.