0

Arsenal x City?

0

o kurczaki

0

I co na to odpowiedział?

6

Beka z komentarzy na notatniku, a tutaj jest dwa razy gorzej... XD


34

Problemy jak dzieciaki w podstawówce na WF-ie

7

Już dzisiaj tutaj było, macie to samo źródło chyba :D

0

Zamówili opady deszczu skubańce :/

11

6 maja to idealny dzień na klasyk, wieczorem meczyk a w poniedziałek rano matura z matmy... XD

0

Komentarz usunięty

1

Ile miałeś?

15


W tym sezonie PSG nie ma kompletnie żadnych przeciwników we Francji. Grają kilkadziesiąt sparingów bez presji, co później kończy się porażkami w najważniejszych meczach LM.

Właściciel PSG powinien teraz kupić kilka klubów we Francji i stworzyć chociaż zalążek walki o mistrzostwo. Brakuje tam drugiego kolosa, który walczyłby jak równy z równym.

To jest niezły paradoks.. Tak bardzo nienawidzimy tego Realu, ale bez niego moglibyśmy tylko pomarzyć o takich sukcesach :)



15

Jak Ty, to chyba "przegrywałem na meczach, o których inni nawet nie wiedzieli" xD

0

Kurcze, przed sezonem był ból głowy kto u nas będzie atakować, a teraz nie da się Ich zmieścić :D

5

No tak, bo to dziwne, że w filmie o plemieniu afrykańskim jest tylu czarnoskórych XD

0

Już wiem. Ten mecz był w pierwszej rundzie. PSG zremisowało z Marsylia 2x2 a Neymar wyleciał z boiska.
Koledze coś się pomyliło, a ja mu uwierxylem :p

23

Gdy Messi oddał karnego Suarezowi to też było głośno.

Cristiano zachował się bardzo ładnie, nie ma co umniejszac i narzekać, że ludzie o tym mówią. :)

0

Neymar coraz bardziej nadaje się do Realu :)

2

Jeżeli wygra walkę z chorobą to myślę, że może jeszcze jedno złoto wygra :D

32

Coutinho to trochę taki Neymar bez pajacowania :) Będziemy mieć z niego wielką pociechę!

Delemele dzisiaj też bardzo ładnie zagrał. Miał kilka indywidualnych akcji po których ręce same składały się do oklasków :)

2

To zamiast LRP damy Kula daje fula.

11

Serio? A Czux, Lech Roch Pawlak i Tiger Bonzo? XD

16

Daj link do rankingu

78

Jakby już odchodził, to pewnie do Realu. Więc lepiej niech siedzi w United

13

Valverde miał siwe włosy już przed przyjściem do nas. Ja nie widzę różnicy.

Ale jeszcze z dwa lata i skończy jak Guardiola :p

1

W takim razie jeszcze "Rozdarte serca" :)

42

o wysokim poziomie świadczy na pewno wyzywanie się w komentarzach administracji z użytkownikami XD

Z drugiej strony mają tyle wejść, bo fani Barcelony chcą poczytać komentarze : D

0

Ten duet akurat jest dobry :)

4

W Bayernie to raczej legendą nie będzie ;>

2

Połowa lutego, zobacz na tabelę, Valverde wie co robi..

0

fullmatchesandshows.com

Tutaj wyników nigdy nie ma podanych, więc spokojnie możesz wbijać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?