2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak myślicie kiedy prezentacja? Jutro przed meczem czy w Poniedziałek?

7

Niech Coutinho bierze 14 po Masche :)

0

Teraz to już z górki :)

1

Tak, Gomes był w nocy z tego co pamiętam xD

0

Chodzi tylko o to, że wyliczenie jest poprawne i procenty nie są wzięte z dupy, tak jak wielu przypadkach tutaj :)

To, że na logikę z każdym dniem szanse spadają oczywiście się zgadza, ale nie o to chodziło :D

1

Biorąc pod uwagę, że transfer NA PEWNO będzie przeprowadzony w tym okienku. To z każdym minionym dniem, procent będzie się zwiększać, a nie zmniejszać.

12

Ważne, że na trybunach :D

2

No właśnie nie. Obliczał to biorąc pod uwagę, że transfer będzie mieć miejsce w tym okienku.

0

To jak jutro zagramy? 60 Dembele + 30 Arnaiz?

36

To wyliczenie przynajmniej ma jakiś sens.

0

Co za problem zabrać Turanowi numer :p

1

Jednak pokrywa się to z wcześniejszymi o Coutinho na jutrzejszym meczu :D

37

Jakiego wzoru użyłeś, że wyszło Ci 2%?

6

Dlaczego masz nick "VamosGirl", skoro jesteś facetem?

36

Mina pewnie będzie pierwszy

26

To chyba nigdy

18

Tak z ciekawości. Który z tych znaczków to Coutinho? :D

30

2

1

Gratulacje! Tylko z głową jeździj! :)

6

4

Z drugiej strony film mógł być minusowany ze względu na sam tytuł ;)

1

Porządnie w piłkę to On ostatnio grał w w poprzednim sezonie w Dortmundzie. Czego się spodziewać po takim czasie? :)

1

Patrząc na skład i teren na jakim graliśmy, trzeba ten wynik uznać za dobry. Remis bramkowy i rewanż na Camp :)

5

Myślę, że każdy tak ma ;)

0

Oj już nie mogę się doczekać meczu z TAKIM kwartetem w ofensywie :D

0

ahahaha, co za mecz :D

1

Takie rzeczy przede wszystkim się słyszy :D Puścił jakąś wersję radiową i zadowolony XD

5

I to strasznie słabego :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?