Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak myślicie kiedy prezentacja? Jutro przed meczem czy w Poniedziałek?
7
Niech Coutinho bierze 14 po Masche :)
0
Teraz to już z górki :)
1
Tak, Gomes był w nocy z tego co pamiętam xD
0
Chodzi tylko o to, że wyliczenie jest poprawne i procenty nie są wzięte z dupy, tak jak wielu przypadkach tutaj :)
To, że na logikę z każdym dniem szanse spadają oczywiście się zgadza, ale nie o to chodziło :D
1
Biorąc pod uwagę, że transfer NA PEWNO będzie przeprowadzony w tym okienku. To z każdym minionym dniem, procent będzie się zwiększać, a nie zmniejszać.
12
Ważne, że na trybunach :D
2
No właśnie nie. Obliczał to biorąc pod uwagę, że transfer będzie mieć miejsce w tym okienku.
0
To jak jutro zagramy? 60 Dembele + 30 Arnaiz?
36
To wyliczenie przynajmniej ma jakiś sens.
0
Co za problem zabrać Turanowi numer :p
1
Jednak pokrywa się to z wcześniejszymi o Coutinho na jutrzejszym meczu :D
37
Jakiego wzoru użyłeś, że wyszło Ci 2%?
6
Dlaczego masz nick "VamosGirl", skoro jesteś facetem?
36
Mina pewnie będzie pierwszy
26
To chyba nigdy
18
Tak z ciekawości. Który z tych znaczków to Coutinho? :D
30
Albo tak : D
https://giphy.com/gifs/Rd5l69fsp3w5i
2
1
Gratulacje! Tylko z głową jeździj! :)
6
4
Z drugiej strony film mógł być minusowany ze względu na sam tytuł ;)
1
Porządnie w piłkę to On ostatnio grał w w poprzednim sezonie w Dortmundzie. Czego się spodziewać po takim czasie? :)
1
Patrząc na skład i teren na jakim graliśmy, trzeba ten wynik uznać za dobry. Remis bramkowy i rewanż na Camp :)
5
Myślę, że każdy tak ma ;)
0
Oj już nie mogę się doczekać meczu z TAKIM kwartetem w ofensywie :D
0
ahahaha, co za mecz :D
1
Takie rzeczy przede wszystkim się słyszy :D Puścił jakąś wersję radiową i zadowolony XD
5
I to strasznie słabego :P