3

Latem zatrzymał go zarząd, Klopp dał wolną rękę. Bez Cou Liverpool też gra bardzo dobrze w ofensywie. Ich problemem jest defenywa.

0

Dlaczego ja? XD

4

Coutinho jasno mówi, że nie chce grać. Nie sądzę, żeby Klopp na siłę go trzymał.

0

Ja nie zdawałem, ale moja Dziewczyna zdawała próbną w tym roku z angielskiego i bez żadnego przygotowania wykręciła 75%. Sam język poznaje oglądając seriale z napisami itp.

0

haha, no nieźle, dobra :p

0

Ale co napisał? :)

3

Od początku oglądania strasznie mi się kojarzył z Pepem xd

12

A niech idzie do tego tonącego okrętu!

21

"I co, Lemar ma zostawić swój klub w takim momencie???"

0

Racja, takie szukanie na siłę też jest bez sensu.

1

Pójście samemu na studniówkę moim zdaniem mija się z celem :)

6

Czytanie Twoich komentarzy to czysta przyjemność :D

1

Zawsze lepsza jest jedynka, niż puste miejsce liczone jako 0 :D

1

U mnie 5 osób, więc po matmach do domu zwijam :D

22

Życzę wszystkim powodzenia dzisiaj..

118

Ty oczywiście byłeś w tych 10% XD

0

Brawo Kamil, jesteś genialny :)

9

A jaki sport Twoim zdaniem nie jest głupi? Bieganie za piłką i kopanie jej w stronę bramki? Rzucanie do kosza? A może zakładanie rękawic i bicie się po twarzach? XD

1

Najlepsza impreza była tam, gdzie byli Bracie dolec :D

0

Na żartach się nie znają :/

22

Przegrywy :p

0

Jeżeli to nie był atak hakerski, to raczej pewne, że przejdzie :)

38

2

Ciary! :D

88

Hahaha, przeczytałem "Dajcie mi tego linka bo nie wytrzymam." :ppp

0

To akurat wiem :> Gomes był przy Messim :D

0

Co za drewniak z przeciwnej drużyny wystawił Messiemu taką piłkę? :d

23

Pamiętam jak Barcainfo próbował być drugim ViscaBarca123 :D


0

Nie używałem tego, ale raczej na 100% trzeba wykupić te funkcje. Tak działają aplikacje mobilne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?