Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ważne, że nazwa zgadza się z kolorem butelki/puszki XD
0
Jest na to spora szansa :)
2
Masche to typ piłkarza, którego w większości docenia się dopiero kiedy odchodzi ;)
16
Trzeba zabić dwumecz już w pierwszym meczu.
7
Krótka ławka ich zabija
0
No ja też mam, słaby pocisk XD
30
no, beka normalnie XD
1
20:45
27
Tak grający Messi kojarzy mi się z psem, któremu rzuci się piłkę, a ten biega po całym podwórku nie myśląc o niczym innym ;)
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams
23
Czyli ogłoszenie remontu toalet na Bernabeu kwestią godzin :D
3
Pamiętacie? :/
1
Po prawej Adam Lallana :D
1
Chyba nie da się samemu par robić :/
2
To po co idziesz? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
W tamtej formie były trolle, które minusowały wszystko jak leci, więc bez sensu
0
Serio ktoś wierzył, że Coutinho weźmie 14, gdy wolna jest 7?
0
A jaki inny ma wziąć?
2
Skoro Turan odszedł, to chyba oczywiste, że Cou dostanie 7.
1
28 wraca
13
Już tylko 13 dni do debiutu Coutinho ;)
0
Na fanpage eleven są bramki z Polskim komentarzem
6
Ja nie widzę różnicy :)
3
Anoeta... jak ja Ciebie nienawidzę...
1
Jak kogoś stać na kupno takiego samochodu, to raczej kwestia spalania nie powinna robić problemu :)
Ja przesiadając sie z Foxa na Golfa 6 też czułem, że żyję :D
0
Ja jestem wstanie wziąć prysznic, ale robię to zazwyczaj w biegu :D
0
Ja tak mam w P8
8
No weźcie kogoś kupcie w końcu, Real Madryt, bo ten sezon nie ma sensu.
4
To jest niemożliwe XDD