8

Ważne, że nazwa zgadza się z kolorem butelki/puszki XD

0

Jest na to spora szansa :)

2

Masche to typ piłkarza, którego w większości docenia się dopiero kiedy odchodzi ;)

16

Trzeba zabić dwumecz już w pierwszym meczu.

7

Krótka ławka ich zabija

0

No ja też mam, słaby pocisk XD

30

no, beka normalnie XD

1

20:45

27

Tak grający Messi kojarzy mi się z psem, któremu rzuci się piłkę, a ten biega po całym podwórku nie myśląc o niczym innym ;)

0

23

Czyli ogłoszenie remontu toalet na Bernabeu kwestią godzin :D

3

Pamiętacie? :/

1

Po prawej Adam Lallana :D

1

Chyba nie da się samemu par robić :/

2

To po co idziesz? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

W tamtej formie były trolle, które minusowały wszystko jak leci, więc bez sensu

0

Serio ktoś wierzył, że Coutinho weźmie 14, gdy wolna jest 7?

0

A jaki inny ma wziąć?

2

Skoro Turan odszedł, to chyba oczywiste, że Cou dostanie 7.

1

28 wraca

13

Już tylko 13 dni do debiutu Coutinho ;)

0

Na fanpage eleven są bramki z Polskim komentarzem

6

Ja nie widzę różnicy :)

3

Anoeta... jak ja Ciebie nienawidzę...

1

Jak kogoś stać na kupno takiego samochodu, to raczej kwestia spalania nie powinna robić problemu :)

Ja przesiadając sie z Foxa na Golfa 6 też czułem, że żyję :D

0

Ja jestem wstanie wziąć prysznic, ale robię to zazwyczaj w biegu :D

0

Ja tak mam w P8

8

No weźcie kogoś kupcie w końcu, Real Madryt, bo ten sezon nie ma sensu.

4

To jest niemożliwe XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?