Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam pojęcia, może jakoś 7/8 odcinek? :D
0
Kilka tygodni temu ktoś napisał tutaj, że skończył Gomorre i po ostatnim odcinku czuł niesamowitą pustkę.
Z ciekawości zacząłem oglądać. Właśnie skończyłem i mam to samo. Kapitalny serial. Polecam obejrzeć, bo naprawdę warto ;)
2
Znowu naszych pokopią :/
0
Typowe XD
0
1
Kontuzje ma przecież.
0
Losowanie jutro chyba
1
On po prostu nie miał kogo wpuścić za napastnika, więc padło na defensywnego zawodnika :/
57
5:2, faktycznie ledwo
12
To co to będzie, jak przejdzie do Realu? :D
9
Nie porównuj Neymara do Xaviego XD
0
Najważniejsze, żeby Barca nie straciła punktów na Anoeta :)
1
Faktycznie tak było! :D Nikt wtedy nie śmieszkował z notatnika XD
59
Chyba wyraźnie napisał "wielkie kluby" :p
1
Właśnie oglądam S03E03 z lektorem, ale niestety mam aktualnie lipę z internetem i potrzebuję czegoś w niższej rozdzielczości :/
0
Gdzie obejrzę 3 sezon Gomorry z lektorem? :D
0
Na mecze też mało przychodzi
1
Nie chcą mu podać dzieciaki XD
0
O której prezentacja? :)
12
Real Madryt:
Strata do lidera: 16pkt
Przewaga nad spadkiem: 17pkt
45
Do spania Kutinio, bo rano na prezentację nie wstaniesz!
0
Już wiem :p
0
Chorągiewa
0
Ok kilku lat Messi jest od dogrywania piłek
0
Chyba mają być stopniowo wprowadzane do rozpoczęcia następnego sezonu
2
Świetne są te stroje :)
3
Podobno 7 :)
35
Chyba po resztę rzeczy
24
Teraz to Leo musi oddać kilka wolnych Filipkowi :D
0
To niech wejdzie na murawę chociaż na chwilę przed meczem :D