0

Nie mam pojęcia, może jakoś 7/8 odcinek? :D

0

Kilka tygodni temu ktoś napisał tutaj, że skończył Gomorre i po ostatnim odcinku czuł niesamowitą pustkę.

Z ciekawości zacząłem oglądać. Właśnie skończyłem i mam to samo. Kapitalny serial. Polecam obejrzeć, bo naprawdę warto ;)

2

Znowu naszych pokopią :/

0

Typowe XD

0

1

Kontuzje ma przecież.

0

Losowanie jutro chyba

1

On po prostu nie miał kogo wpuścić za napastnika, więc padło na defensywnego zawodnika :/

57

5:2, faktycznie ledwo

12

To co to będzie, jak przejdzie do Realu? :D

9

Nie porównuj Neymara do Xaviego XD

0

Najważniejsze, żeby Barca nie straciła punktów na Anoeta :)

1

Faktycznie tak było! :D Nikt wtedy nie śmieszkował z notatnika XD

59

Chyba wyraźnie napisał "wielkie kluby" :p

1

Właśnie oglądam S03E03 z lektorem, ale niestety mam aktualnie lipę z internetem i potrzebuję czegoś w niższej rozdzielczości :/

0

Gdzie obejrzę 3 sezon Gomorry z lektorem? :D

0

Na mecze też mało przychodzi

1

Nie chcą mu podać dzieciaki XD

0

O której prezentacja? :)

12

Real Madryt:

Strata do lidera: 16pkt
Przewaga nad spadkiem: 17pkt

45

Do spania Kutinio, bo rano na prezentację nie wstaniesz!

0

Już wiem :p

0

Chorągiewa

0

Ok kilku lat Messi jest od dogrywania piłek

0

Chyba mają być stopniowo wprowadzane do rozpoczęcia następnego sezonu

2

Świetne są te stroje :)

3

Podobno 7 :)

35

Chyba po resztę rzeczy

24

Teraz to Leo musi oddać kilka wolnych Filipkowi :D

0

To niech wejdzie na murawę chociaż na chwilę przed meczem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?