Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Ramos dlaczego nie krył? :(
1
Mamy wyrównane szanse:
Liverpool gra bez Salaha, a Real nadal ma w składzie Ronaldo.
1
Jak ja tego Ramosa nienawidzę...
3
Ale śmieszny ten serial na TVP1, normalnie kabaret ahahahaha.
0
Ciekawe czy się rozwinie tak jak w FMie :D
0
To chyba oczywiste, że do gola na 1:0?
0
Ja oglądam do pierwszego gola Realu XD
6
W następnym sezonie nie będzie miał wyboru, Coutinho na boisku zastąpi Inieste.
1
Te stroje były piękne.
0
Dostanie dopiero w przyszłym sezonie
2
Świetna płyta, teksty piosenek znam na pamięć :D
73
#TeamDembele
0
W Fortnite wystarczy budować, strzelanie nie jest istotne :D
7
słaby troll :)
0
Na grobach często też jest taki napis.
2
Ale mi teraz przypomniałeś dzieciństwo :D
1
To było WinGO
44
ja się zastanawiam skąd miał pieniążki na zdrapkę? :>
27
Kumpel dzisiaj wygrał 33tyś w zdrapce, ludzie to mają farta :/
7
Jak przegrać, to z hukiem XD
0
Co za mecz :D
0
Z jakiej racji dla Barcy? :)
1
Oj pamiętam, jak tutaj się tak pisało :D W 2010, ale jednak XD
0
A jeśli Liverpool wygra LM, to 5 drużyna dostaje awans?
2
Taaak, to jest to :D Wiedziałem, że jakiś skrót był, ale w głowie tylko miałem BDSM
Dzięki za tak liczne odpowiedzi pomimo późnej pory! :)
0
Muzyka, dobre 6 lat temu. Chyba dwóch typów, jeden miał afro, towarzyszył im gościu z kartonem na głowie XD Bardzo popularni, lecz szybko słuch o nich zaginął. Jak się nazywali? XD
1
Czyli jednak trenowanie autobusu z Romą nie poszło na marne :)
1
To akurat było słabe z jego strony. Dał się sprowokować jak dziecko.
0
Nie takich emocji oczekuje się od piłki nożnej
1
A co złego zrobił? :)