0

A Ramos dlaczego nie krył? :(

1

Mamy wyrównane szanse:

Liverpool gra bez Salaha, a Real nadal ma w składzie Ronaldo.

1

Jak ja tego Ramosa nienawidzę...

3

Ale śmieszny ten serial na TVP1, normalnie kabaret ahahahaha.

0

Ciekawe czy się rozwinie tak jak w FMie :D

0

To chyba oczywiste, że do gola na 1:0?

0

Ja oglądam do pierwszego gola Realu XD

6

W następnym sezonie nie będzie miał wyboru, Coutinho na boisku zastąpi Inieste.

1

Te stroje były piękne.

0

Dostanie dopiero w przyszłym sezonie

2

Świetna płyta, teksty piosenek znam na pamięć :D

73

#TeamDembele

0

W Fortnite wystarczy budować, strzelanie nie jest istotne :D

7

słaby troll :)

0

Na grobach często też jest taki napis.

2

Ale mi teraz przypomniałeś dzieciństwo :D

1

To było WinGO

44

ja się zastanawiam skąd miał pieniążki na zdrapkę? :>

27

Kumpel dzisiaj wygrał 33tyś w zdrapce, ludzie to mają farta :/

7

Jak przegrać, to z hukiem XD

0

Co za mecz :D

0

Z jakiej racji dla Barcy? :)

1

Oj pamiętam, jak tutaj się tak pisało :D W 2010, ale jednak XD

0

A jeśli Liverpool wygra LM, to 5 drużyna dostaje awans?

2

Taaak, to jest to :D Wiedziałem, że jakiś skrót był, ale w głowie tylko miałem BDSM

Dzięki za tak liczne odpowiedzi pomimo późnej pory! :)

0

Muzyka, dobre 6 lat temu. Chyba dwóch typów, jeden miał afro, towarzyszył im gościu z kartonem na głowie XD Bardzo popularni, lecz szybko słuch o nich zaginął. Jak się nazywali? XD

1

Czyli jednak trenowanie autobusu z Romą nie poszło na marne :)

1

To akurat było słabe z jego strony. Dał się sprowokować jak dziecko.

0

Nie takich emocji oczekuje się od piłki nożnej

1

A co złego zrobił? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?