Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Słabo się starasz, ja szybko wyhodowałem XD
8
Podaj polecenia i role zawodników, to sobie w fmie wykorzystam :v
0
Serio? xD
0
Naszywki rozgrywek na koszulkach xD
0
To mogli ogłosić nowy herb po maratonie jaki nas czeka :v
27
Po niektórych komentarzach można wywnioskować, że nie każdy to rozumie :)
0
To wystarczy podczas malowania i przyklejania liczyć się z tym, że nic nie trwa wiecznie i co jakiś czas przychodzą zmiany
10
Powód prywatny: "eeee i tak nie wygram, nie chce mi się"
0
Symulowanie :v
0
Typowa śmierć od własnej broni :D
0
#JusticeForCR7
0
Zółta maksymalnie
0
Dałem City + 2,5
0
e tam, kupon za 2 złote XD
6
Brawo City. geniusz Guardioli mi kupon spier.... :>
0
Ja to nawet nie mam po co tam wchodzić po meczu Totków :v
1
A pamiętam ten płacz pod koniec Guardioli, że ciągle klepiemy bez celu w poprzek boiska co nie daje żadnego efektu... Ile można tak grać, czas to zmienić Pep halo XD
1
Daje 50 dolców :v
0
Poczytaj sobie jego komentarze :>
0
Słodko :))))
1
A skąd pobrałeś? :v
0
Coś ich łączy :v
1
Fredro, Rej, Krasicki, DragonFix XD
0
Bayern szybko odpowiada i 1:1. Dobry meczyk się szykuje
2
Pytasz nas, czy jesteś zadowolony? XD
11
No co za Atletico, kupon do śmieci XD
0
Mi zawsze też tylko jeden :/
3
Serio siatkówka jest nudniejsza od piłki nożnej? XD
11
Trzeciego dnia był o 4 a Ronaldo już trenował
0
Oglądaj dalej, wspaniały serial :)