0

Jeden z fajniejszych karnych jakie widziałem

11

Legia i szanse na faze grupową iks de

7

#TeamLampard

0

Są już wszystkie odcinki?

0

To i tak lepsze, niż sezon bez pucharów

0

Prowadzi do dubletu

0

Jeden z lepszych na boisku

0

To, że rezerwami byśmy dostali oklep XD

12

0

GETAFE jest czwarte w tabeli i walczy o LM, tak jakbyś nie wiedział

0

Piękna bramka :D

0

:'(

23

Prawdę powiedział :P

2

Piękna, w końcu coś ciekawego :)

0

Powodzenia w bronieniu się z takim składem XD

0

Nadchodzą ciężkie czasy :v

0

Messi faktycznie się narobił w rewanżu XD

1

Można przegrać 4:0 bez walki, jesteśmy tego przykładem XD

0

Skoro wczorajsza postawa naszych piłkarzy i przechodzący obok meczu Messi to wina Valverde, to piekielnie naładowany Leo w pierwszym meczu, to jego zasługa :)

2

Tacy piłkarze sami powinni się zmotywować

0

Ronaldo nie grał w 2015

0

Pique powinien być kapitanem, zdecydowanie

10

24 godziny temu wszyscy tutaj byli przekonani, że wygramy LM XD

0

Raczej to, czego nie zrobi kolejny trener :)

2

Przyjdą czasy, w których głosujący na „nie” będą tęsknić za Valverde

0

Miastowice XD

0

Ja połączyłem kilka seriali w jeden, żeby tylko pasowało do tematu XD

0

Może ta z Chelsea? Bo chyba była w 3 minucie :D

0

Jeżeli będzie faktycznie wyglądać jak na drugim zdjęciu, to całkiem ładnie.

Co nie zmienia faktu, że to raczej nie będzie za dobry film

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?