Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden z fajniejszych karnych jakie widziałem
11
Legia i szanse na faze grupową iks de
7
#TeamLampard
0
Są już wszystkie odcinki?
0
To i tak lepsze, niż sezon bez pucharów
0
Prowadzi do dubletu
0
Jeden z lepszych na boisku
0
To, że rezerwami byśmy dostali oklep XD
12
XD
https://i.imgur.com/JdBD5rs.jpg
0
GETAFE jest czwarte w tabeli i walczy o LM, tak jakbyś nie wiedział
0
Piękna bramka :D
0
:'(
23
Prawdę powiedział :P
2
Piękna, w końcu coś ciekawego :)
0
Powodzenia w bronieniu się z takim składem XD
0
Nadchodzą ciężkie czasy :v
0
Messi faktycznie się narobił w rewanżu XD
1
Można przegrać 4:0 bez walki, jesteśmy tego przykładem XD
0
Skoro wczorajsza postawa naszych piłkarzy i przechodzący obok meczu Messi to wina Valverde, to piekielnie naładowany Leo w pierwszym meczu, to jego zasługa :)
2
Tacy piłkarze sami powinni się zmotywować
0
https://img.fireden.net/v/image/1530/36/1530360807007.jpg
0
Ronaldo nie grał w 2015
0
Pique powinien być kapitanem, zdecydowanie
10
24 godziny temu wszyscy tutaj byli przekonani, że wygramy LM XD
0
Raczej to, czego nie zrobi kolejny trener :)
2
Przyjdą czasy, w których głosujący na „nie” będą tęsknić za Valverde
0
Miastowice XD
0
Ja połączyłem kilka seriali w jeden, żeby tylko pasowało do tematu XD
0
Może ta z Chelsea? Bo chyba była w 3 minucie :D
0
Jeżeli będzie faktycznie wyglądać jak na drugim zdjęciu, to całkiem ładnie.
Co nie zmienia faktu, że to raczej nie będzie za dobry film