Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dorszyk22 Uwierz mi, że przez chwilę nad tym myślałem XD
1
@DanielVeB W sumie to sam potrafię ocenić jakim tempem biegnę i nie potrzebuje tej funkcji :) A apka przydaje się do rywalizacji ze znajomymi
0
@Rakitic2211 Nie lubiłem tych powiadomień i biegam bez :D
0
To uczucie, kiedy wracasz z dwugodzinnego biegania i uświadamiasz sobie, że nie włączyłeś endomondo :))))))
Biegam dla siebie, bo lubię to robić, ale uczucie jest nie do opisania..
0
@hefaj6 oczywiście wiem, ze trzeba zapłacić :D tyle jest tych stron, ze ciezko wybrać
0
Chcę sprawdzić historię samochodu po numerze VIN. Korzystał ktoś z takiej usługi i mógłby mi polecić stronę na jakiej najlepiej to zrobić?
1
@Momalsino Mnie bardziej bolało odpadnięcie z Chelsea, ale może dlatego, że byłem dzieckiem i nie widziałem świata poza Barcą
7
@Messibestplayerintheworld Bardziej chodziło mi po prostu o ten sezon, bo nie oglądam meczy Atletico :) Zapomniałem, że odpowiedź musi być śmieszna, żeby dostać polecenia, przepraszam ;)
1
Griezmann nadal ma te pajacowate cieszynki po golach? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie, ja tam nic do niego nie mam XD
1
@NeroTFP Bo potrafi :p
0
@SeeleyBooth Teraz będą tylko narzekania na wrzucanie oficjalki Gomesa
2
@BoRoWieC Organizacyjnie już dawno było na bardzo wysokim poziomie. Cieszy to, że sportowo dzisiaj też jest dużo lepiej
0
WG nie ogarnia akcji z mikrofonem XD
0
@Image po przemyśleniu doszedłem do tego samego wniosku, zmieniam zdanie
0
O, znowu pokaz mody, to ja już wole Young Multiego
3
Własne Matki by sprzedali, byle tylko wygrać LM i móc dumnie chodzić po szkole XD
2
@DamianPSV super skład, a kto będzie bronić?
0
@krzychu1526 10 :D
0
USA 7:0 Tajlandia po 55 minutach, może jakaś dwucyfrówka?
3
@Katalonbar Może być jednak ciężko, bo Cristiano drybluje 5 metrów od przeciwnika XD
0
@Kajtek77 Ciekawe jakby świat aktualnie wyglądał, gdyby ten zamach się udał
0
Ładna ta Pani Najman :)
5
Ja rozumiem, jakby zmienili kolor na zielony, ale to tylko wzór.
3
Koszulki są genialne, w końcu ciekawy projekt ^.^
0
@kenneth99 To już wiadomo, dlaczego usunęli jej konto XD
0
@Kozinho. U Neymara na instagramie jest filmik z całą konwersacją
40
Neymar udostępnił wiadomości z dziewczyną od gwałtu. Wysyłała nagie zdjęcia, a po pierwszym spotkaniu chciała kolejnych XDDD
0
@Michael24 Kupię, bo w końcu jakiś ciekawy projekt :)