0

@dorszyk22 Uwierz mi, że przez chwilę nad tym myślałem XD

1

@DanielVeB W sumie to sam potrafię ocenić jakim tempem biegnę i nie potrzebuje tej funkcji :) A apka przydaje się do rywalizacji ze znajomymi

0

@Rakitic2211 Nie lubiłem tych powiadomień i biegam bez :D

0

To uczucie, kiedy wracasz z dwugodzinnego biegania i uświadamiasz sobie, że nie włączyłeś endomondo :))))))

Biegam dla siebie, bo lubię to robić, ale uczucie jest nie do opisania..

0

@hefaj6 oczywiście wiem, ze trzeba zapłacić :D tyle jest tych stron, ze ciezko wybrać

0

Chcę sprawdzić historię samochodu po numerze VIN. Korzystał ktoś z takiej usługi i mógłby mi polecić stronę na jakiej najlepiej to zrobić?

1

@Momalsino Mnie bardziej bolało odpadnięcie z Chelsea, ale może dlatego, że byłem dzieckiem i nie widziałem świata poza Barcą

7

@Messibestplayerintheworld Bardziej chodziło mi po prostu o ten sezon, bo nie oglądam meczy Atletico :) Zapomniałem, że odpowiedź musi być śmieszna, żeby dostać polecenia, przepraszam ;)

1

Griezmann nadal ma te pajacowate cieszynki po golach? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie, ja tam nic do niego nie mam XD

1

@NeroTFP Bo potrafi :p

0

@SeeleyBooth Teraz będą tylko narzekania na wrzucanie oficjalki Gomesa

2

@BoRoWieC Organizacyjnie już dawno było na bardzo wysokim poziomie. Cieszy to, że sportowo dzisiaj też jest dużo lepiej

0

WG nie ogarnia akcji z mikrofonem XD

0

@Image po przemyśleniu doszedłem do tego samego wniosku, zmieniam zdanie

0

O, znowu pokaz mody, to ja już wole Young Multiego

3

Własne Matki by sprzedali, byle tylko wygrać LM i móc dumnie chodzić po szkole XD

2

@DamianPSV super skład, a kto będzie bronić?

0

@krzychu1526 10 :D

0

USA 7:0 Tajlandia po 55 minutach, może jakaś dwucyfrówka?

3

@Katalonbar Może być jednak ciężko, bo Cristiano drybluje 5 metrów od przeciwnika XD

0

@Kajtek77 Ciekawe jakby świat aktualnie wyglądał, gdyby ten zamach się udał

0

Ładna ta Pani Najman :)

5

Ja rozumiem, jakby zmienili kolor na zielony, ale to tylko wzór.

3

Koszulki są genialne, w końcu ciekawy projekt ^.^

0

@kenneth99 To już wiadomo, dlaczego usunęli jej konto XD

0

@Kozinho. U Neymara na instagramie jest filmik z całą konwersacją

40

Neymar udostępnił wiadomości z dziewczyną od gwałtu. Wysyłała nagie zdjęcia, a po pierwszym spotkaniu chciała kolejnych XDDD


0

@Michael24 Kupię, bo w końcu jakiś ciekawy projekt :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?