Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znajomy ma na zbyciu :)
0
Jak obstawiacie, jaki tytuł dostaną w Polsce nowi Avengersi? :D
0
Co OLX? XD
0
Warto kupić Iphone 6s w bardzo dobrym stanie za 600zł?
Głównie chodzi o to, czy telefon jeszcze daje radę :)
5
Już myślałem, że pierś Alex Morgan XD
3
Dembele zrobił to w celach humorystycznych :v
60
To niezły Winicjusz XD
https://streamable.com/5pmc2
0
To go pozdrów :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
105
https://i.imgur.com/Khj4UsE.png
1
Halo co tam Grizman robi XDD
0
Zieliński ma jeszcze czas na granie, spokojnie
1
To tym bardziej zasłużył! Z takiego kraju trafił do Realu... Wielki Piłkarz
4
Benzema ma mistrzostwo świata, w sensie jego kraj XD
4
7 grudnia chyba wyniki
0
Wyślij ktoś na pw linka do ksw :/
0
No wiem przecież :)
Ale często się spotykalem z opiniami, że CN jest już dość mocno zniszczone i nie wygląda za dobrze. Sam nie byłem, więc nie wiem ;>
0
Ma ktoś zdjęcia na których widać jak zmęczone jest Camp Nou? W sensie krzesełka zniszczone itp ;)
0
United wraca na szczyt! XD
0
Weź wyjdź trollu XD
0
Co dzisiaj obstawiacie? :)
2
Dlaczego niby?
0
Coś tam jest dodane przy nicku :)
0
https://6img.wprost.pl/_thumb/68/5f/ba6c604449480601d4e21d38afaf.jpeg
0
No XDDDDD ale beczkaaaa XD
0
Ma ktoś może kamerkę samochodową, która nagrywa przód i tył? Maksymalnie do 250zł :)
Sprawca płaci :v
4
Aż mnie zaciekawiło, co to jest?
0
Serio Lewandowski miał dymy z Krychowiakiem? Nie jestem w temacie
3
Hiszpanie w 2010 to grali niesamowicie XD
6
Spokojnie, młody chłopak, ma jeszcze czas :v