Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi przy sytuacji Vidala też się zdziwił :D
27
Valverde 68, tak dla ciekawych :v
1
Z Pique też zrobił zdjęcie xd
0
faktycznie, zapomnialem XD
0
A na tych kanałach nie ma ligi mistrzów?
https://i.imgur.com/QeDemAc.png
0
Witam, ma ktoś z was wykupiony Pakiet Canal+ z kanałami Eleven za 50zł? Godny uwagi?
0
Nie ma czegos takiego jak import XD z tego co poczytalem w necie, na xbox nie da się wgrać patcha XD
1
Da się wgrać Option file do Pesa na Xbox one?
1
On jest dziwny XD
1
Ten drugi komentator w meczu Barcy to chyba wylosowany w konkursie na Facebooku XD
0
Może miał ktoś z was podobny problem z konsola.
Podczas grania Telewizor stracił sygnał i przestał widzieć Xbox one. Konsola normalnie się włącza, telewizor widzi na którym hdmi coś jest, ale jedyne co pojawia się na ekranie, to „brak sygnału”
1
0
A ktoś tu pisał, że Ramos pewnie zapomni o żółtej XD
0
Ale sobie zabawę znalazłeś XD
0
Ja zawsze chciałem 1 Września wbić się do klasy z pierwszoklasistami XD
18
I bardzo dobrze, lepszego na ten moment nie znajdziemy :)
0
Nie mam pojęcia, sam przed chwilą kupiłem pierwszy raz xd
1
Przy zakupie można wybrać, czy ma być automatycznie odnawiany, czy nie
https://i.imgur.com/EFfN5fK.png
9
Gwiezdne wojny :v
0
Poważnie
1
The Young przyjdzie dopiero latem lol
1
Na trybunach się nie liczy
5
Moim zdaniem najlepszy jest Rafał Pacześ :D
1
Kuqe
1
Messi świetnie wszedł w mecz XD
3
"Adriano w pole karneeeeeee jest 3:2, jak państwo myślicie kto to strzelił? ":D
0
Również pozdrawiam
2
Możesz sobie sam to zrobić w domu
11
ROCKETMAN
0
Rzal co to za ankieta pfff gdzie klop i guardiola?