3

Messi przy sytuacji Vidala też się zdziwił :D

27

Valverde 68, tak dla ciekawych :v

1

Z Pique też zrobił zdjęcie xd

0

faktycznie, zapomnialem XD

0

A na tych kanałach nie ma ligi mistrzów?

https://i.imgur.com/QeDemAc.png

0

Witam, ma ktoś z was wykupiony Pakiet Canal+ z kanałami Eleven za 50zł? Godny uwagi?

0

Nie ma czegos takiego jak import XD z tego co poczytalem w necie, na xbox nie da się wgrać patcha XD

1

Da się wgrać Option file do Pesa na Xbox one?

1

On jest dziwny XD

1

Ten drugi komentator w meczu Barcy to chyba wylosowany w konkursie na Facebooku XD

0

Może miał ktoś z was podobny problem z konsola.

Podczas grania Telewizor stracił sygnał i przestał widzieć Xbox one. Konsola normalnie się włącza, telewizor widzi na którym hdmi coś jest, ale jedyne co pojawia się na ekranie, to „brak sygnału”

1

0

A ktoś tu pisał, że Ramos pewnie zapomni o żółtej XD

0

Ale sobie zabawę znalazłeś XD

0

Ja zawsze chciałem 1 Września wbić się do klasy z pierwszoklasistami XD

18

I bardzo dobrze, lepszego na ten moment nie znajdziemy :)

0

Nie mam pojęcia, sam przed chwilą kupiłem pierwszy raz xd

1

Przy zakupie można wybrać, czy ma być automatycznie odnawiany, czy nie


https://i.imgur.com/EFfN5fK.png

9

Gwiezdne wojny :v

0

Poważnie

1

The Young przyjdzie dopiero latem lol

1

Na trybunach się nie liczy

5

Moim zdaniem najlepszy jest Rafał Pacześ :D

1

Kuqe

1

Messi świetnie wszedł w mecz XD

3

"Adriano w pole karneeeeeee jest 3:2, jak państwo myślicie kto to strzelił? ":D

0

Również pozdrawiam

2

Możesz sobie sam to zrobić w domu

11

ROCKETMAN

0

Rzal co to za ankieta pfff gdzie klop i guardiola?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?