Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Dosłownie każdy użytkownik fcbarca.com
https://media2.giphy.com/media/vyVxeMNGUBT7q/giphy.gif?cid=790b761135b45ae34bed9211f175540395fc4e40e3d6fbd8&rid=giphy.gif
2
@Encore Już się spłaca :D
6
@sintesox Ty pierwszy zacznij czytać co piszesz XD
3
@Fabik87 hahahaha XD
0
@kibicsportu no dalej Real, kup go!
0
@GeraltzKatalonii Więcej niż klub xDD
7
@format1977 no tak, zwróci się z koszulek w miesiąc :DDDDD
0
Załóżmy, że Neymar przychodzi. Co z Dembele? Jaką rolę będzie odgrywał? Taką jak Malcom w zeszłym sezonie?
30
@tbas Ale Dembele to Ty szanuj...
1
@ViscaBarca123 Niech idzie do Realu... to byłby niesamowity sezon
4
@Grubson06 Patrząc na komentarze można mieć wrażenie, że większość ludzi nie pamięta w jaki sposób odszedł
0
@IronSanHybrid odpuścili :)
0
@kamiVeB mi się powiększyło na telefonie wszystko i nie mogę oddalić
0
@Gaucho Mateo wyglada jak Boss
0
@Kubox Też nie mam kanału, ale jakbyś poszukał to ktoś by za flaszkę wpuścił Cię do siebie :D
0
@Kubox Dlaczego sam sobie nie wymienisz?
0
Dobry mecz zapowiada się w Londynie
3
@krzychu1526 Dlatego w tym roku nie zaczynałem nawet :D
0
@rado_Barca Ronaldo będzie na podium za całokształt kariery
1
Niestety, VVD pewnie wyprzedzi Ronaldo w walce o ZP
0
@messi564 Felix też dostał numer Antka, gdy ten jeszcze był graczem Atletico
0
@NaFazieHitman Ja oglądam na fili, serial jest ogólnie na prime video, ale coś mi ta aplikacja nie działa w tv
1
Włączyłem sobie „The Boys” i po 5 minutach jestem przekonany, że to będzie fenomenalny serial. Oglądał ktoś?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@DonAndrzejos Ja czekam za informacją, że jednak zostanie u nas
0
Ozil jak zwykle, wygląda jakby grał, bo musi XD
3
@Messi1510 A ja widzę wiele takich przypadków w mojej okolicy.
5
@kenneth99 Pewnie sam szukałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@4drian0 Ogólnie też fajny film
0
@MateS Ciekawe co na to partnerka Griezmanna? XD