2

@Encore Już się spłaca :D

6

@sintesox Ty pierwszy zacznij czytać co piszesz XD

3

@Fabik87 hahahaha XD

0

@kibicsportu no dalej Real, kup go!

0

@GeraltzKatalonii Więcej niż klub xDD

7

@format1977 no tak, zwróci się z koszulek w miesiąc :DDDDD

0

Załóżmy, że Neymar przychodzi. Co z Dembele? Jaką rolę będzie odgrywał? Taką jak Malcom w zeszłym sezonie?

30

@tbas Ale Dembele to Ty szanuj...

1

@ViscaBarca123 Niech idzie do Realu... to byłby niesamowity sezon

4

@Grubson06 Patrząc na komentarze można mieć wrażenie, że większość ludzi nie pamięta w jaki sposób odszedł

0

@IronSanHybrid odpuścili :)

0

@kamiVeB mi się powiększyło na telefonie wszystko i nie mogę oddalić

0

@Gaucho Mateo wyglada jak Boss

0

@Kubox Też nie mam kanału, ale jakbyś poszukał to ktoś by za flaszkę wpuścił Cię do siebie :D

0

@Kubox Dlaczego sam sobie nie wymienisz?

0

Dobry mecz zapowiada się w Londynie

3

@krzychu1526 Dlatego w tym roku nie zaczynałem nawet :D

0

@rado_Barca Ronaldo będzie na podium za całokształt kariery

1

Niestety, VVD pewnie wyprzedzi Ronaldo w walce o ZP

0

@messi564 Felix też dostał numer Antka, gdy ten jeszcze był graczem Atletico

0

@NaFazieHitman Ja oglądam na fili, serial jest ogólnie na prime video, ale coś mi ta aplikacja nie działa w tv

1

Włączyłem sobie „The Boys” i po 5 minutach jestem przekonany, że to będzie fenomenalny serial. Oglądał ktoś?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@DonAndrzejos Ja czekam za informacją, że jednak zostanie u nas

0

Ozil jak zwykle, wygląda jakby grał, bo musi XD

3

@Messi1510 A ja widzę wiele takich przypadków w mojej okolicy.

5

@kenneth99 Pewnie sam szukałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@4drian0 Ogólnie też fajny film

0

@MateS Ciekawe co na to partnerka Griezmanna? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?