Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MikeBajson Ile tam trzeba przebiegnąć?
0
@olej3012 3269 :D
0
Wszystko wpada XD
5
@Skaramuczi Najlepiej daj wszystkich którzy grali w danym miesiącu i nie będzie problemu :)
8
@PanZagadka K1 DIS XD
0
@shinthps nie nazywaj się Polakiem...
1
@Gitarkafcb Zaczął się sezon na grzyby, to pojawili się grzybiarze. Nic dziwnego
0
@SHIBA Jesteś fanta i patyk :)
4
@xJLx nie, ale zaraz wyciągną koguta XD
0
Seat Toledo bez kołpaków, blachy WK23455
0
Potrzebny smartfon do 700zl + - , dla 50latka, który wcześniej nie miał tego typu telefonu. Oczywiście nie jest wymagający ;)
1
Właśnie włączyłem mecz, przepraszam XD
1
@mrboom mam i polecam
3
@BigShaq
0
Subskrybujecie nowego pięknego jutubera Viniciusa? ;)
0
Prosze ściągnij Suareza
1
Dembele robi niesamowite nadzieje... znowu
5
@Lama20 Gdyby nie Valverde, to byś nie wiedział kim jest Ansu XD
0
@Szicek10 Polecam, bo można złożyć się np z kumplem :)
2
@Explode Wtedy taki skrzydłowy będzie pokrzywdzony, bo 9tka strzela więcej goli XD
0
@kolagadawid Mówi, ale jak widać z błędami
0
@Fenriss On tylko skopiował wypowiedź Messiego xd
0
@krzychu1526 Profesjonalna gala wiadomo ;)
3
Zasłużone, Leoś!
44
Do jakiego Finału Ligi Mistrzów dotarł Cristiano? Halo
1
Nie martw się Marc, kochany jesteś
33
O proszę, jednak wygrała Pani z niewidomym synem..
Byłem pewien, że wygrają cierpiący kibice Barcelony z La Ramblii
5
@kenneth99 Powiedz to Messiemu
0
@DaPi To raczej nie są dziewczynki z blokowisk xd
5
@PatrychoO Przecież wszędzie ludzie hejtują ten wybór, o co Ci chodzi? XD