1

@Danger204 Fani Kogutów chyba już maja dosyć XD

2

@Shear007 Lewica

0

@BigShaq ja tylko po to tam wchodziłem :p

4

Instagram zrezygnował z funkcji „obserwowanie”. Koniec z patrzeniem co lajkują znajomi :v

1

@Xavinho54 nikt się nie przypieprza, po prostu dostał ją niesłusznie i tyle XD

5

@VamosRakieta Wystarczyło powiedzieć to, co mówi zazwyczaj Messi - " Ty sk*******u"

0

@barca__rządzi dostał czerwona, wiec pewnie opuści klasyk

0

@SinMistico komentatorzy tez tak mówili :D

0

Pique chce kartkę :D

0

@El dominatore znasz Fatiego dzięki Valverde

3

Dembele gościowi karierę zakończył XD

0

@DonMatteo901 ale opluł XDD

0

@Kuczek ale jak pięknie grają, to się liczy

5

Oby Barca zaczęła w końcu grać jak City Guardioli

3

Wyjadacz, pretendent i młody wilkołak. Wielka trójka, jeden puchar, będzie bójka

0

Niesamowity mecz

1

@Volk Czerwona z ławki

1

2:1 brawo Milan

15

@msmsms Gendery wynalazki, ale jednak fantazjujesz o trzeciej płci XD

0

@kenneth99 Ja tam bym wolał Isamu z 2013/14

1

@Socjopata Zwłaszcza nago

1

@Socjopata Chłop się za babę przebrał

4

@msmsms Naprawdę to aż tak boli, że ktoś zna wiele aktorek filmów dla dorosłych? XDD

6

@lucas/catalan lana rhoades

1

@Odesseiron I cyk leci głosik na KO

0

@msmsms albo zostawić wielkość, ale postawić dwie bramki obok siebie i dwóch bramkarzy

0

Bardzo podobało mi się jak piłkarze Interu zapraszali naszych pod własne pole karne, a później klepali po ziemi i wychodzili z kontrą, coś pięknego

0

Chłop co zrobił XDD

0

@MikeBajson Jak na początek przygody z bieganiem to fajny czas ;) Na zawodach pewnie byś zrobił z 25min :)

1

@Lamora Raczej nie 10km

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?