Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danger204 Fani Kogutów chyba już maja dosyć XD
2
@Shear007 Lewica
0
@BigShaq ja tylko po to tam wchodziłem :p
4
Instagram zrezygnował z funkcji „obserwowanie”. Koniec z patrzeniem co lajkują znajomi :v
1
@Xavinho54 nikt się nie przypieprza, po prostu dostał ją niesłusznie i tyle XD
5
@VamosRakieta Wystarczyło powiedzieć to, co mówi zazwyczaj Messi - " Ty sk*******u"
0
@barca__rządzi dostał czerwona, wiec pewnie opuści klasyk
0
@SinMistico komentatorzy tez tak mówili :D
0
Pique chce kartkę :D
0
@El dominatore znasz Fatiego dzięki Valverde
3
Dembele gościowi karierę zakończył XD
0
@DonMatteo901 ale opluł XDD
0
@Kuczek ale jak pięknie grają, to się liczy
5
Oby Barca zaczęła w końcu grać jak City Guardioli
3
Wyjadacz, pretendent i młody wilkołak. Wielka trójka, jeden puchar, będzie bójka
0
Niesamowity mecz
1
@Volk Czerwona z ławki
1
2:1 brawo Milan
15
@msmsms Gendery wynalazki, ale jednak fantazjujesz o trzeciej płci XD
0
@kenneth99 Ja tam bym wolał Isamu z 2013/14
1
@Socjopata Zwłaszcza nago
1
@Socjopata Chłop się za babę przebrał
4
@msmsms Naprawdę to aż tak boli, że ktoś zna wiele aktorek filmów dla dorosłych? XDD
6
@lucas/catalan lana rhoades
1
@Odesseiron I cyk leci głosik na KO
0
@msmsms albo zostawić wielkość, ale postawić dwie bramki obok siebie i dwóch bramkarzy
0
Bardzo podobało mi się jak piłkarze Interu zapraszali naszych pod własne pole karne, a później klepali po ziemi i wychodzili z kontrą, coś pięknego
0
Chłop co zrobił XDD
0
@MikeBajson Jak na początek przygody z bieganiem to fajny czas ;) Na zawodach pewnie byś zrobił z 25min :)
1
@Lamora Raczej nie 10km