Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@krzychu1526 W tę stronę nie działa rasizm
0
Jak wam poszło w FPL? Ja 82pkt
0
@Chwytliwy Chodzi o Inieste
0
Moim zdaniem bramkarz
0
2 lata bronienia Valverde, ale już mi się nie chce... z takim składem po prostu trzeba wygrywać
32
@szoch6 ale nie skończyliśmy, taka różnica XD
5
Nie lubię Griezmanna, ale niesamowicie doceniam jego grę w defensywie, kogoś takiego potrzebowaliśmy
0
ma ktoś link do skrótów PL?
3
Legia tu strzeliła 4 bramki, zobaczymy kto lepszy :v
0
Fornals dzisiaj tragiczny
0
@Pressinho Ja 64
36
Villa, aaaaaaaaale to jest David Villa
4
@VamosRakieta Najbardziej klimatyczny turniej piłkarski jaki miałem okazje śledzić
10
Ele mele nara Dembele
0
@soczeq11 Bo jest w Canal+
5
@FC1899Barca A skąd experci mogli wiedzieć, że Dembele, Messi i Suarez będą kontuzjowani, a Coutinho nawet w klubie nie będzie?
0
Liverpool zdobędzie mistrzostwo
0
@DaPi Salah na kapitanie dzisiaj ^^
1
@SuperPatsonFCB Teraz to chyba Hazarda
0
@Chwytliwy napisałem, ze będzie
0
Kubo będzie kotem...
0
Na TV w aplikacji player.pl wyskakuje mi błąd LO/I/ED. Miał ktoś kiedyś taki problem?
0
@amanter chyba nikt nie zrozumiał
11
@Messibestplayerintheworld No z taką Hiszpanią na mundialu tylko 3 brameczki, słabiak
0
@tbas Tu chodzi o wartość rynkową, która w przypadku Rodrygo jest spowodowana transferem do Realu za 45mln. Coutinho w najlepszym momencie miał wartość rynkową na poziomie 150mln. A czy był warty tych pieniędzy to zupełnie coś innego.
0
@tbas Skoro Real dał za niego 45, to nic dziwnego, że tak dużo jest wart
0
@Mroziu ale ja Ci tylko chciałem wyjaśnić o co chodziło autorowi. Mnie to nie bawi
0
@Mroziu Dlaczego czepiasz się mnie? Czy ja dodałem ten post? XD
0
@Mroziu No Gać to gacie xddxdxdx
0
Niech Boniek załatwi tego Maldiniego za Brzęczka i jedziemy :v