Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX 7 to do przerwy będzie xd
0
@draxidox Dla mnie w reprezentacji Fabian = Szczęsny
3
@Phatro hehehehe
https://yt3.ggpht.com/a/AGF-l78ITN2GVlwvuWHxedhWXIfq9AVOfYw-V3KmVg=s900-c-k-c0xffffffff-no-rj-mo
0
@Salwik92 Nie rozumiem? xd
0
@draxidox https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/transfers/verein/131/saison_id/2008
51
Komentarze na naszej stronie, po dwóch kolejkach sezonu 2008/09
https://i.imgur.com/HqqYjyK.png
4
@gorgota Czyli jednak Liverpool wygra ligę w tym roku
0
@daniel32778 Neymar tak bardzo chciał wrócić, że grałby za trzech
0
@daniel32778 widocznie nie chcesz wygrać LM :vvv
4
@Fenelon Neymar pewnie już zarejestrowany, a oficjalka będzie jutro, żeby po nocach tego nie robić.
2
Neymar zepsułeś nam wakacje
4
I cyk Dembele może w spokoju popijać żuberka grając w Fortnite’a
0
@MESSIah16 Ten film miał już jakąś premierę?
1
@V e B 96 Pewnie nawet nie wiedział, że jest jakiś temat z powrotem Neymara XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi Słaby bait, bo mamy za dużo pomocników :D Mogłeś coś bardziej legit rzucić :D
3
Trzeba było postawić parę groszy na pozostanie Neymarka w PSG, gdy kurs wynosił 10.
Niby człowiek wiedział... :p
0
@Azi Nie :)
1
@4drian0 tutaj są tylko informacje na temat Barcelony, ślepy nie jestem
0
Macie jakąś stronkę, która robi relacje z ostatniego dnia?
0
To niezły Juventus w drugiej połowie
2
Co za mecz!!! Przysnął Juventus na 5 minut
2
Valverde jakie zmiany, brawo :D
0
Weź ktoś mnie uszczypnij XD
5
@Maciek069 wątpliwej jakości hahaha XD
2
@Jordi10 Kochany
0
@FCBeSeM Przypomniało mi się, jak graliśmy na Wembley. Gdy Anglicy byli przy piłce, było słychać gwizdy, jakbyśmy grali u siebie
6
@MasterOne Nawet Oblak jest
0
@Kamill10 Messi na takim poziomie nie umie strzelać karnych... XD
0
@Mathew86 Ja bym nie był taki do przodu