0

@KamQiX 7 to do przerwy będzie xd

0

@draxidox Dla mnie w reprezentacji Fabian = Szczęsny

0

@Salwik92 Nie rozumiem? xd

51

Komentarze na naszej stronie, po dwóch kolejkach sezonu 2008/09

https://i.imgur.com/HqqYjyK.png

4

@gorgota Czyli jednak Liverpool wygra ligę w tym roku

0

@daniel32778 Neymar tak bardzo chciał wrócić, że grałby za trzech

0

@daniel32778 widocznie nie chcesz wygrać LM :vvv

4

@Fenelon Neymar pewnie już zarejestrowany, a oficjalka będzie jutro, żeby po nocach tego nie robić.

2

Neymar zepsułeś nam wakacje

4

I cyk Dembele może w spokoju popijać żuberka grając w Fortnite’a

0

@MESSIah16 Ten film miał już jakąś premierę?

1

@V e B 96 Pewnie nawet nie wiedział, że jest jakiś temat z powrotem Neymara XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Azi Słaby bait, bo mamy za dużo pomocników :D Mogłeś coś bardziej legit rzucić :D

3

Trzeba było postawić parę groszy na pozostanie Neymarka w PSG, gdy kurs wynosił 10.

Niby człowiek wiedział... :p

0

@Azi Nie :)

1

@4drian0 tutaj są tylko informacje na temat Barcelony, ślepy nie jestem

0

Macie jakąś stronkę, która robi relacje z ostatniego dnia?

0

To niezły Juventus w drugiej połowie

2

Co za mecz!!! Przysnął Juventus na 5 minut

2

Valverde jakie zmiany, brawo :D

0

Weź ktoś mnie uszczypnij XD

5

@Maciek069 wątpliwej jakości hahaha XD

2

@Jordi10 Kochany

0

@FCBeSeM Przypomniało mi się, jak graliśmy na Wembley. Gdy Anglicy byli przy piłce, było słychać gwizdy, jakbyśmy grali u siebie

6

@MasterOne Nawet Oblak jest

0

@Kamill10 Messi na takim poziomie nie umie strzelać karnych... XD

0

@Mathew86 Ja bym nie był taki do przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?