Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 mam większe prawa niż Ty
0
Cyk Valverde kolejny mecz bez porażki na stadionie Sociedad, co tam hejkerzy???
5
Hahaha XD
https://i.ibb.co/4VLjqJY/71-EAD18-B-9904-4587-BA1-C-47-E6-E639309-E.jpg
0
Zmiany w pomocy błagam...
1
@BlauGrana1404 Mam Netflixa i HBO, a i tak muszę szukać seriali na piratach
1
@Katalończyk 99 Pewnie tak, ale śmieszne :D
1
@Nano22 Teraz mogę wolna być jak wiatr, tańczyć pośród fal
4
@szymonadamczak34 Trenerem jest Eduardo Coudet, wcześniej trenował Rosario Central, Tijuana i Racing Club :p
@Serek W grupie: Walia 2:0, USA 4:0 i Dania 1:0, później Francja 1:0 (dogrywka), Anglia 1:0, Holandia 3:2 i w finale 1:1 z Brazylia.
Messi trafił 3 bramki
36
Fajna sytuacja w Football Manager.
Rok 2022, grudniowy mundial w Katarze wygrywa Argentyna po rzutach karnych z Brazylią, 35 letni Messi praktycznie cały turniej gra w pomocy po 90 minut. Po sezonie 2022/23 kończy karierę jako 7 krotny zdobywca Złotej Piłki.
Gdyby w rzeczywistości na koniec kariery Leo wygrał mundial, to byłoby piękne ukoronowanie, oby się udało :)
3
@TheNekro94 oho, widzę, że sezon na mądrali rozpisujących całą sytuację też już się rozpoczął :v
10
@Image a co, mamy rozmawiać tylko o rzeczach które Ciebie interesują?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
dobra trzy do jaja w ciemno dzisiaj
1
Szkoda, że nie dali strzelić Milikowi tego karnego
2
@Lingvo18 jesteś zbanowany
2
@lucca87 Jetta do 2010 była wersją sedan Golfa i tego nie zmienisz. Aktualnie to już osobny model, ale nadal jest robiona na podłodze Golfa
0
Ale pustki na trybunach, tragicznie to wyglada
0
Szybko Arsenal wyszedł na prowadzenie, brawo
1
@LonelyVEB Football Manager
23
Dobra, awansowałem XDDDD
https://i.imgur.com/LTuSEcK.png
https://i.imgur.com/iwpdp79.png
0
@Rewolucja123 A oglądasz te wszystkie seriale? Czy chcesz po prostu obejrzeć tylko Crisis on Infinite Earths?
1
@Rewolucja123 Jeszcze nie oglądałem, ale podobno zakończenie tego crossoveru będzie za miesiąc
0
Cyk Vardy z kolejnym golem, izi
5
La Rambla, gdy ktoś zasugeruje Messiemu naukę angielskiego
https://www.clipartwiki.com/clipimg/detail/60-609471_angry-meme-face-png.png
0
@Hushovt Przeczytali tytuł okładki
1
Oby weszli w drugą połowę tak jak skończyli pierwszą
3
Dobra, Leicester to musi być wasz sezon XD
1
@MarioVeB! na żartach się nie zna i tyle :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeśli Salzburg pokona Liverpool, to wyjdzie z grupy?