4

Zdobyliśmy 4 bramki w 24 minuty, Atletico nie miało nic do powiedzenia przez ten czas, pomimo wyniku 2:1 chłopaki byli przekonani (jak my wszyscy) że nic złego już nie może się stać. Typowa sytuacja, zlekceważenie przeciwnika, rozluźnienie się i mamy remis. Później już typowa Barcelona i odcięty prąd gdy rywal naciska.

Pomijając fakt, że znowu przysnęli i Atletico wsadziło bramkę kilkanaście sekund od rozpoczęcia drugiej połowy, cieszy szybka reakcja i wyjście na prowadzenie.

Mimo wszystko to był dobry mecz, gdybyśmy mieli więcej szczęścia w sytuacjach z VARem, to mogło się skończyć demolką.


2

@PuszkinFan Chyba tylko kibice Barcelony uważają, że Real wygrał bez honoru XD

4

@Majkel34 Łatwo było kibicować, jak robili z rywalami co chcieli

0

Będzie karny XD

0

Co się chłopaki dzisiaj dają Messiemu na raz robić XD

0

@usztafeusze niestety tak

0

Cillessen by tego nie wpuścił :)

0

Gdzie chłop poszedł przy tym rożnym? :DDD

4

@Pilka_jest_okragla Ter Stegen XD

1

@Chwytliwy co to za prank? Bo widzę 2 razy Real w komentarzu @barcelonaLM

8

Kiedy zamiast 1/3 majątku Ojca, dostałeś plakat Smolarka z Bravo Sport:

https://ibb.co/Bgh7LmT

1

@KapiFCB chyba o tym myślałem, dzięki :D

0

@IronSanHybrid z jakiejś okazji dodawali coś do avatarów, nie pamietam teraz co to było

0

@Katalończyk 99 Jak usłyszałem o Bałtroczyku to odechciało mi się tłumaczyć XD

Oczywiście „chłop za babę się przebrał” dodałem od siebie :D

0

Co roku były te czapki Mikołaja? Czy coś innego było?

8

- A widzieliście ten kabaret, co teściowa z zięciem rozmawia? Haha chłop się za babę przebrał xDDDD

- ja tam wolę stand up

- a to znam Kryszaka i Bałtroczyka, słabe, włączaj te kabarety

18

@kibic1899 Nie czytałem książek, w gry też nie grałem a jakoś nie miałem problemu z ogarnięciem chronologii wydarzeń. Dla mnie nawet to skakanie po wątkach w różnych czasach jest plusem, bo serial zmusza do myślenia, a nie tylko prowadzi widza jak dziecko za rączkę.

0

@Encore Mam Mbappe w mojej Barcelonie buja mocno xd

1

@DaPi to było śmieszne 2 lata temu

1

@mrboom wiem o tym, ale jednak nadal trzeba do tej bramki trafić :D

14

@zodiak_10 w sumie to Ronaldo pod względem bramek nie wyglada tak źle. Myślałem, że będzie dużo gorzej

58

Fajnie tak wrócić do domu i zobaczyć, że Somsiad obił sobie głupi ryjec

0

Co za prezent od bramkarza Tottenhamu

0

@matirix20 Podobne odczucia miałem przy Mbappe. Na koncie 4 Złote Piłki w 2025, a na karku dopiero 26 lat

0

@msmsms no może przesadziłem z tym wykonaniem, ale taki klimacik wchodzi, że chyba odpalę gierkę :p

0

Oglądałem Wiedźmina po angielsku, ale muszę przyznać, że polskie tłumaczenie i wykonanie tej piosenki jest nawet lepsze.


0

@AmigoBlancos a nie przegrali czasem superpucharu z Milanem?

0

@krzychu1526 skoro tak mówisz, to pewnie masz rację XD XD XD

0

@Rewolucja123 Cieszy, że Lana doceniona przez rodaków

1

Vardy jest piękny, co za sezon XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?