Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zdobyliśmy 4 bramki w 24 minuty, Atletico nie miało nic do powiedzenia przez ten czas, pomimo wyniku 2:1 chłopaki byli przekonani (jak my wszyscy) że nic złego już nie może się stać. Typowa sytuacja, zlekceważenie przeciwnika, rozluźnienie się i mamy remis. Później już typowa Barcelona i odcięty prąd gdy rywal naciska.
Pomijając fakt, że znowu przysnęli i Atletico wsadziło bramkę kilkanaście sekund od rozpoczęcia drugiej połowy, cieszy szybka reakcja i wyjście na prowadzenie.
Mimo wszystko to był dobry mecz, gdybyśmy mieli więcej szczęścia w sytuacjach z VARem, to mogło się skończyć demolką.
2
@PuszkinFan Chyba tylko kibice Barcelony uważają, że Real wygrał bez honoru XD
4
@Majkel34 Łatwo było kibicować, jak robili z rywalami co chcieli
0
Będzie karny XD
0
Co się chłopaki dzisiaj dają Messiemu na raz robić XD
0
@usztafeusze niestety tak
0
Cillessen by tego nie wpuścił :)
0
Gdzie chłop poszedł przy tym rożnym? :DDD
4
@Pilka_jest_okragla Ter Stegen XD
1
@Chwytliwy co to za prank? Bo widzę 2 razy Real w komentarzu @barcelonaLM
8
Kiedy zamiast 1/3 majątku Ojca, dostałeś plakat Smolarka z Bravo Sport:
https://ibb.co/Bgh7LmT
1
@KapiFCB chyba o tym myślałem, dzięki :D
0
@IronSanHybrid z jakiejś okazji dodawali coś do avatarów, nie pamietam teraz co to było
0
@Katalończyk 99 Jak usłyszałem o Bałtroczyku to odechciało mi się tłumaczyć XD
Oczywiście „chłop za babę się przebrał” dodałem od siebie :D
0
Co roku były te czapki Mikołaja? Czy coś innego było?
8
- A widzieliście ten kabaret, co teściowa z zięciem rozmawia? Haha chłop się za babę przebrał xDDDD
- ja tam wolę stand up
- a to znam Kryszaka i Bałtroczyka, słabe, włączaj te kabarety
18
@kibic1899 Nie czytałem książek, w gry też nie grałem a jakoś nie miałem problemu z ogarnięciem chronologii wydarzeń. Dla mnie nawet to skakanie po wątkach w różnych czasach jest plusem, bo serial zmusza do myślenia, a nie tylko prowadzi widza jak dziecko za rączkę.
0
@Encore Mam Mbappe w mojej Barcelonie buja mocno xd
1
@DaPi to było śmieszne 2 lata temu
1
@mrboom wiem o tym, ale jednak nadal trzeba do tej bramki trafić :D
14
@zodiak_10 w sumie to Ronaldo pod względem bramek nie wyglada tak źle. Myślałem, że będzie dużo gorzej
58
Fajnie tak wrócić do domu i zobaczyć, że Somsiad obił sobie głupi ryjec
0
Co za prezent od bramkarza Tottenhamu
0
@matirix20 Podobne odczucia miałem przy Mbappe. Na koncie 4 Złote Piłki w 2025, a na karku dopiero 26 lat
0
@msmsms no może przesadziłem z tym wykonaniem, ale taki klimacik wchodzi, że chyba odpalę gierkę :p
0
Oglądałem Wiedźmina po angielsku, ale muszę przyznać, że polskie tłumaczenie i wykonanie tej piosenki jest nawet lepsze.
0
@AmigoBlancos a nie przegrali czasem superpucharu z Milanem?
0
@krzychu1526 skoro tak mówisz, to pewnie masz rację XD XD XD
0
@Rewolucja123 Cieszy, że Lana doceniona przez rodaków
1
Vardy jest piękny, co za sezon XD