Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skończy się tak, że będziemy mieć kapitana niewolnika, który ma już pewnie deal z City na przyszły rok.
Zbudujemy zespół na ten sezon pod Leo, który ma wywalone jajca na nas
0
@piotrek1315 no raczej nie milionów
1
@lukas10 nieważne gdzie był, ważne jest że powinien być w klubie, a go nie było
3
@Szakalaka12369 Przecież Juventus zapłacił za Ronaldo i to sporo :3
To Messi robi problem i jeśli tego nie widzisz to nie mamy o czym dyskutować naprawdę.
1
@jakubkuba07 to faktycznie kochasz Barcelonę życząc jej odpadnięcia z City
1
@Szakalaka12369 Barcelona niszczy legendę xDDD
3
@Criss18Barca Bana to miał Suarez za ugryzienie
1
@BarcaInfo przez ułamek sekundy podniosło mi się ciśnienie
5
@insp1re usuń konto hejterze messi to legenda na zawsze! Niech odejdzie za darmo za to co zrobił dla klubu!!!1!1!
2
@koksik2700 Przecież po każdej podwyżce mówił, ze zostanie tak długo jak klub będzie tego potrzebować
0
@abram3k w 2016 graliśmy z naszywka najlepszego klubu świata
5
Szkoda, że jednak Xavi nie dostał tej złotej piłki :v
0
@4drian0 Leo poinformował klub o swoim zamiarze, czy nie?
1
@xixi ale tutaj chodzi tylko o to jak zachowuje się wobec kibiców, a nie klubu.
@4drian0 Jednak skoro oficjalnie poinformował klub, to chce odejść. Cały świat wie, że Leo chce zmienić klub, a On milczy. Ciężki temat, nie chce mi się nawet podejmować rękawic :p
2
@4drian0 Śmieszne, że jak Neymar zachowywał się tak samo to był wyzywany od najgorszych najemników XD
9
@Kuczek zdecydowanie trzecia opcja
8
@VENOMStyle Bez sensu tłumaczenie. ludzie tutaj są tak zapatrzeni w Leo, że nawet gdyby poszedł do Realu, to by mówili ze wszystko ok
0
@marcin000019 Przecież nie jestem za City i nigdy nie będę XD faktycznie to co mam na avatarze świadczy o tym za kim jestem xDD
@itmustbejoke jeżeli chcemy być jednym z największych klubów świata, to nie możemy łatwą ręka odpuszczać 100/200/300 mln
Nie stać nas na takie rozdawanie pieniędzy
19
Nie wierze, że są ludzie którzy wolą żeby Leo został jeszcze rok i odszedł za darmo.
2
@Kusco15 Bardzo charakterystyczny wygląd pewnie swoje robił w latach, kiedy grał najlepiej
0
@tomek256 Może i pajacerka, ale dla piłkarzy na boisku widok tak reagującego lidera na pewno musiał działać pozytywnie
1
@Coutinho007 Przecież Messiego obowiązuje kontrakt i klauzula
0
@Mr.Monteg Miałem dokładnie to samo po zerwaniu. Męczyłem się z tym dobry miesiąc, później zacząłem poznawać inne dziewczyny żeby zabić czas i nie myśleć o tym i jakoś poszło. Nie martw się, to normalne i z czasem minie. Ja po roku znalazłem osobę która pokochałem i Ty też znajdziesz. Trzymaj się
1
@SiSenior Fukaj
0
@LuisSalvano w takim razie jest dyktatorem i niech odejdzie tym bardziej, bo nikt nie jest większy od klubu, nawet Messi
0
@Prezes_sycylijczyk pierwsza z dwóch które ma w tym roku wypuścić
0
@Kamiloza91 hahah no nie nie XD
0
@Cwaniak4 City to świetnie zbudowany i zgrany zespół, transfer Messiego może im się odbić czkawka
3
@Tomo1989 Powodzenia z hejtem
0
@FCbarca750 sam sobie odejdź, ja nigdzie się nie wybieram