0

Skończy się tak, że będziemy mieć kapitana niewolnika, który ma już pewnie deal z City na przyszły rok.

Zbudujemy zespół na ten sezon pod Leo, który ma wywalone jajca na nas

0

@piotrek1315 no raczej nie milionów

1

@lukas10 nieważne gdzie był, ważne jest że powinien być w klubie, a go nie było

3

@Szakalaka12369 Przecież Juventus zapłacił za Ronaldo i to sporo :3

To Messi robi problem i jeśli tego nie widzisz to nie mamy o czym dyskutować naprawdę.

1

@jakubkuba07 to faktycznie kochasz Barcelonę życząc jej odpadnięcia z City

1

@Szakalaka12369 Barcelona niszczy legendę xDDD

3

@Criss18Barca Bana to miał Suarez za ugryzienie

1

@BarcaInfo przez ułamek sekundy podniosło mi się ciśnienie

5

@insp1re usuń konto hejterze messi to legenda na zawsze! Niech odejdzie za darmo za to co zrobił dla klubu!!!1!1!

2

@koksik2700 Przecież po każdej podwyżce mówił, ze zostanie tak długo jak klub będzie tego potrzebować

0

@abram3k w 2016 graliśmy z naszywka najlepszego klubu świata

5

Szkoda, że jednak Xavi nie dostał tej złotej piłki :v

0

@4drian0 Leo poinformował klub o swoim zamiarze, czy nie?

1

@xixi ale tutaj chodzi tylko o to jak zachowuje się wobec kibiców, a nie klubu.

@4drian0 Jednak skoro oficjalnie poinformował klub, to chce odejść. Cały świat wie, że Leo chce zmienić klub, a On milczy. Ciężki temat, nie chce mi się nawet podejmować rękawic :p

2

@4drian0 Śmieszne, że jak Neymar zachowywał się tak samo to był wyzywany od najgorszych najemników XD

9

@Kuczek zdecydowanie trzecia opcja

8

@VENOMStyle Bez sensu tłumaczenie. ludzie tutaj są tak zapatrzeni w Leo, że nawet gdyby poszedł do Realu, to by mówili ze wszystko ok

0

@marcin000019 Przecież nie jestem za City i nigdy nie będę XD faktycznie to co mam na avatarze świadczy o tym za kim jestem xDD

@itmustbejoke jeżeli chcemy być jednym z największych klubów świata, to nie możemy łatwą ręka odpuszczać 100/200/300 mln

Nie stać nas na takie rozdawanie pieniędzy

19

Nie wierze, że są ludzie którzy wolą żeby Leo został jeszcze rok i odszedł za darmo.


2

@Kusco15 Bardzo charakterystyczny wygląd pewnie swoje robił w latach, kiedy grał najlepiej

0

@tomek256 Może i pajacerka, ale dla piłkarzy na boisku widok tak reagującego lidera na pewno musiał działać pozytywnie

1

@Coutinho007 Przecież Messiego obowiązuje kontrakt i klauzula

0

@Mr.Monteg Miałem dokładnie to samo po zerwaniu. Męczyłem się z tym dobry miesiąc, później zacząłem poznawać inne dziewczyny żeby zabić czas i nie myśleć o tym i jakoś poszło. Nie martw się, to normalne i z czasem minie. Ja po roku znalazłem osobę która pokochałem i Ty też znajdziesz. Trzymaj się

1

@SiSenior Fukaj

0

@LuisSalvano w takim razie jest dyktatorem i niech odejdzie tym bardziej, bo nikt nie jest większy od klubu, nawet Messi

0

@Prezes_sycylijczyk pierwsza z dwóch które ma w tym roku wypuścić

0

@Kamiloza91 hahah no nie nie XD

0

@Cwaniak4 City to świetnie zbudowany i zgrany zespół, transfer Messiego może im się odbić czkawka

3

@Tomo1989 Powodzenia z hejtem

0

@FCbarca750 sam sobie odejdź, ja nigdzie się nie wybieram

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?