6

Chciałbym usłyszeć Dariusza Szpakowskiego wymawiającego to nazwisko.


https://zapodaj.net/images/1695a99cccac9.png

2

Hazard 3 bramki dla Realu w 1,5 roku.
Dembele 22 bramki dla Barcelony w 3,5 roku.

Myślicie, że Belg dogoni naszego komara w liczbie bramek?

1

@MesQueUnClub96 Dziwisz się? Dzisiaj wzrost o 5k

8

@Pilka_jest_okragla Potrzebujemy przebojowości, bardzo dobrze.

1

@Zieliniak Jakby pajacował mając 10 bramek we wszystkich rozgrywkach to nie miałbym nic przeciwko.

6

Serio Griezmann zaczął tańczyć po bramce? XD Szkoda, że nie taniec z Fortnite, a nad stadionem pokaz fajerwerek.

Aż mi się pow pow pow Piątka przypomniało po pustaku z Ukrainą.

29

Brajtłajt ez 2 brameczki na wyjeździe w LM, a Suarez co tam?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mankind Dobra, źle to zrozumiałem XD Myślałem, że chodziło Ci o naszych zawodników i napisałeś " w Dynamie" zamiast "w Kijowie" :D

0

@Mankind w Dynamie? :D

5

@barteq tak jak w poprzednim sezonie z Interem, kiedy rezerwami ich sklepaliśmy

5

Trzymam kciuki za to, żeby przeszedł do City. Im dłużej o tym myślę, tym bardziej chcę go móc oglądać w Premier League

0

@DonMatteo901 Świetny jest Guziorek

2

@vebkuba XDDDDD

4

@IronSanHybrid Kiedyś wpadłem w poślizg, oczywiście z mojej winy, bo jechałem zdecydowanie za szybko. Na tzw slimaku miałem z 80 i przy tej prędkości auto leciało mi bokiem. Uratowało mnie to, że dużo grałem w Forze na kierownicy i po prostu zrobiłem to samo co grając na konsoli. Jestem pewny, że gdyby nie doświadczenie z głupiej gry nie wyprowadziłbym auta z tego poślizgu.

0

@Barca1992 I tak ten sezon skończymy bez pucharu

1

Od kilku lat jestem oczarowany duetem Oskara i Steeza. Każdy nowy numer po prostu siada za pierwszym razem i mogę słuchać bez przerwy. Co myślicie?


1

Oho, teraz do nowych przypadków i wykonanych testów będą dodawać liczbę zakażonych wylosowaną przez maszynę losującą

2

@Wossi61FCB Szybka odpowiedź naszych, to się szanuje!

4

@patataj I dobrze, krótko z takimi

0

@MesQueUnClub_87 Pewnie zostawił kompa odpalonego i zapomniał.

0

@DaPi Jesteśmy już na takim etapie, że jako sukces zaliczamy bilans bramkowy xd

0

@MesQueUnClub_87 Tu nie chodzi o zarobek na Messim, tylko o to, że On sam chce odejść i pewnie to zrobi.

0

@SiSenior Mi serial się podobał. Zawiodło mnie mocno zakończenie, przez co czuję spory niedosyt.

7

@meteo100 Znowu u córki w pokoju xd

0

@betonito Neymar nigdy już nie wróci do Barcelony.

6

@ef no to wymień jeszcze z 10, jak tak bez końca można.

5

@Encore Mój pies jest ze mną już 12 lat i traktuje go jak brata, więc nawet się nie zastanawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?