Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Chciałbym usłyszeć Dariusza Szpakowskiego wymawiającego to nazwisko.
https://zapodaj.net/images/1695a99cccac9.png
2
Hazard 3 bramki dla Realu w 1,5 roku.
Dembele 22 bramki dla Barcelony w 3,5 roku.
Myślicie, że Belg dogoni naszego komara w liczbie bramek?
1
@MesQueUnClub96 Dziwisz się? Dzisiaj wzrost o 5k
27
@Yosemite Aż mi się ten mem przypomniał xd
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1-Q4cnMIl39gIP5WE-XTGhIMeFkqkPgfSww&usqp=CAU
8
@Pilka_jest_okragla Potrzebujemy przebojowości, bardzo dobrze.
1
@Zieliniak Jakby pajacował mając 10 bramek we wszystkich rozgrywkach to nie miałbym nic przeciwko.
6
Serio Griezmann zaczął tańczyć po bramce? XD Szkoda, że nie taniec z Fortnite, a nad stadionem pokaz fajerwerek.
Aż mi się pow pow pow Piątka przypomniało po pustaku z Ukrainą.
29
Brajtłajt ez 2 brameczki na wyjeździe w LM, a Suarez co tam?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mankind Dobra, źle to zrozumiałem XD Myślałem, że chodziło Ci o naszych zawodników i napisałeś " w Dynamie" zamiast "w Kijowie" :D
0
@Mankind w Dynamie? :D
5
@barteq tak jak w poprzednim sezonie z Interem, kiedy rezerwami ich sklepaliśmy
5
Trzymam kciuki za to, żeby przeszedł do City. Im dłużej o tym myślę, tym bardziej chcę go móc oglądać w Premier League
0
@DonMatteo901 Świetny jest Guziorek
2
@vebkuba XDDDDD
4
@IronSanHybrid Kiedyś wpadłem w poślizg, oczywiście z mojej winy, bo jechałem zdecydowanie za szybko. Na tzw slimaku miałem z 80 i przy tej prędkości auto leciało mi bokiem. Uratowało mnie to, że dużo grałem w Forze na kierownicy i po prostu zrobiłem to samo co grając na konsoli. Jestem pewny, że gdyby nie doświadczenie z głupiej gry nie wyprowadziłbym auta z tego poślizgu.
0
@Barca1992 I tak ten sezon skończymy bez pucharu
1
Od kilku lat jestem oczarowany duetem Oskara i Steeza. Każdy nowy numer po prostu siada za pierwszym razem i mogę słuchać bez przerwy. Co myślicie?
1
Oho, teraz do nowych przypadków i wykonanych testów będą dodawać liczbę zakażonych wylosowaną przez maszynę losującą
1
@Transu96 Klasyk
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1600902043hU11PXSJbvxWTeI0Fl1FOo,w1200h627f.jpg
2
@Wossi61FCB Szybka odpowiedź naszych, to się szanuje!
4
@patataj I dobrze, krótko z takimi
0
@MesQueUnClub_87 Pewnie zostawił kompa odpalonego i zapomniał.
0
@DaPi Jesteśmy już na takim etapie, że jako sukces zaliczamy bilans bramkowy xd
0
@MesQueUnClub_87 Tu nie chodzi o zarobek na Messim, tylko o to, że On sam chce odejść i pewnie to zrobi.
0
@SiSenior Mi serial się podobał. Zawiodło mnie mocno zakończenie, przez co czuję spory niedosyt.
7
@meteo100 Znowu u córki w pokoju xd
0
@betonito Neymar nigdy już nie wróci do Barcelony.
6
@ef no to wymień jeszcze z 10, jak tak bez końca można.
5
@Encore Mój pies jest ze mną już 12 lat i traktuje go jak brata, więc nawet się nie zastanawiam