Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
3 bramki do przodu z Bilbao to super sprawa. Patrząc jak straciliśmy dwie, można powiedzieć, że strzeliliśmy 5.
0
@Moriarty Jest w tym filmie coś więcej, czego nie widzę?
3
Co? XDD
https://x.com/stumbras3/status/1347152169942863872
2
@NeroTFP Oby trafili z formą na MŚ.
9
@marcin000019 szkoda tych dwóch słupków...
75
Bardzo podoba mi się gra Dembele, chłop bierze grę na siebie, wchodzi w drybling, strzela z dystansu. Oby tylko kontuzje go omijały, bo po powrocie Ansu mamy świetne skrzydła
3
@Geble Ja tam chętnie zamieniłbym wszystkich "ekspertów" jakich dają w w Polsacie czy TVP, na ludzi typu Leszek Orłowski.
0
@damiano996 Jeszcze Ronaldo w Miami i idealnie.
5
Dzisiaj to po prostu pecha mieliśmy, nic więcej.
0
Schodzi MVP, oby nic poważnego
2
Przecież Trincao prawie gola życia wsadził XDD
6
Wchodzi Puig, sporo czasu, zobaczymy czy jest taki dobry jak ludzie mówią. Szanse dostał.
0
@Abominacja i słusznie
10
Puig przy Xavim miałby w przyszłym roku Złotą Piłkę.
1
Dembele jak zwykle, nie zawodzi.
2
@Lama20 Chyba faktycznie do jego, sory za pomyłkę.
0
@damian16161212 ja tam nie mogę się doczekać meczu bardziej, niż jak gramy z Leo.
35
W związku z odebraniem nam "SIII" chciałbym tylko przypomnieć, że kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera.
0
@Rewolucja123 jak się znudzi, to ustawią Ramosa cieszącego się po zdobyciu trypletu.
25
Błagam zostawcie to "siii" na zawsze.
0
@Herato Messi gra słabiej -> mówię o tym -> jestem hejterem.
3
Dokładnie rok temu rozpocząłem przygodę z Wiedźminem 3, zajadając się mandarynkami... Piękne wspomnienia.
1
@Cule2013 Dlaczego słabe?
0
@Rust_Cohle a co, nie chciałbyś mieć problemów jakie mieliśmy w sezonie 17/18?
0
@Rust_Cohle To właśnie przykre. Chłopa wszyscy męczyli za styl, a teraz wszyscy tęsknią.
1
Hahaha, a Valverde osiwiał, bo WYGRYWAŁ brzydko po 2:0 tylko :'/
0
Zaręczyny w Wigilię - normalna sprawa, czy może żenada?
XD Panowie, ja tylko tak pytam z ciekawości :D W żadnym wypadku nie mam w planach tego robić :p
3
@norbi77 "no i po wigilii, święta zlecą, zaraz sylwester i od nowa"
2
@Bykunn mieszka z rodzina, wiec wszyscy udupieni
101
Kumpel chciał sobie ogarnąć l4 na święta. Nawciskał lekarce, że ostatnio źle się czuje i bolą go plecy. Dostał skierowanie na zrobienie testu na koronawirusa XD Co najlepsze, test wyszedł pozytywny i do 30 grudnia posiedzi na chacie XD