9

3 bramki do przodu z Bilbao to super sprawa. Patrząc jak straciliśmy dwie, można powiedzieć, że strzeliliśmy 5.

0

@Moriarty Jest w tym filmie coś więcej, czego nie widzę?

3

2

@NeroTFP Oby trafili z formą na MŚ.

9

@marcin000019 szkoda tych dwóch słupków...

75

Bardzo podoba mi się gra Dembele, chłop bierze grę na siebie, wchodzi w drybling, strzela z dystansu. Oby tylko kontuzje go omijały, bo po powrocie Ansu mamy świetne skrzydła

3

@Geble Ja tam chętnie zamieniłbym wszystkich "ekspertów" jakich dają w w Polsacie czy TVP, na ludzi typu Leszek Orłowski.

0

@damiano996 Jeszcze Ronaldo w Miami i idealnie.

5

Dzisiaj to po prostu pecha mieliśmy, nic więcej.

0

Schodzi MVP, oby nic poważnego

2

Przecież Trincao prawie gola życia wsadził XDD

6

Wchodzi Puig, sporo czasu, zobaczymy czy jest taki dobry jak ludzie mówią. Szanse dostał.

0

@Abominacja i słusznie

10

Puig przy Xavim miałby w przyszłym roku Złotą Piłkę.

1

Dembele jak zwykle, nie zawodzi.

2

@Lama20 Chyba faktycznie do jego, sory za pomyłkę.

0

@damian16161212 ja tam nie mogę się doczekać meczu bardziej, niż jak gramy z Leo.

35

W związku z odebraniem nam "SIII" chciałbym tylko przypomnieć, że kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera.

0

@Rewolucja123 jak się znudzi, to ustawią Ramosa cieszącego się po zdobyciu trypletu.

25

Błagam zostawcie to "siii" na zawsze.

0

@Herato Messi gra słabiej -> mówię o tym -> jestem hejterem.

3

Dokładnie rok temu rozpocząłem przygodę z Wiedźminem 3, zajadając się mandarynkami... Piękne wspomnienia.

1

@Cule2013 Dlaczego słabe?

0

@Rust_Cohle a co, nie chciałbyś mieć problemów jakie mieliśmy w sezonie 17/18?

0

@Rust_Cohle To właśnie przykre. Chłopa wszyscy męczyli za styl, a teraz wszyscy tęsknią.

1

Hahaha, a Valverde osiwiał, bo WYGRYWAŁ brzydko po 2:0 tylko :'/

0

Zaręczyny w Wigilię - normalna sprawa, czy może żenada?

XD Panowie, ja tylko tak pytam z ciekawości :D W żadnym wypadku nie mam w planach tego robić :p

3

@norbi77 "no i po wigilii, święta zlecą, zaraz sylwester i od nowa"

2

@Bykunn mieszka z rodzina, wiec wszyscy udupieni

101

Kumpel chciał sobie ogarnąć l4 na święta. Nawciskał lekarce, że ostatnio źle się czuje i bolą go plecy. Dostał skierowanie na zrobienie testu na koronawirusa XD Co najlepsze, test wyszedł pozytywny i do 30 grudnia posiedzi na chacie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?