Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@luna666moon Nie wiem jak wy, ale mi się wydaje, że Guardiola jest już wypalony w City
32
Kurczę, tak niedawno był sezon 10/11. Pamiętam, jak po wygranym meczu 5:1 czułem niedosyt, że stracili bramkę. Albo po 3:0, że tylko 3 bramki do przodu XDD Piękne czasy :D
1
@pele1282 No średnio umiesz, ale herbik za chęci i pozdrawiam :3
1
@gurales Nie pomogę Ci, bo sumie to nic specjalnego nigdy nie używałem. Po prostu codziennie myję mydłem, bardzo często czeszę kartaczem (powiedzmy 10 razy w ciągu dnia). Raz na jakiś czas kupię sobie odżywkę czy balsam i wystarczy :D
0
@Rust_Cohle Ale Kruszwil to młodziak, dla którego to była szansa na zyskanie jeszcze większej popularności w internecie. Stanowski ma wszystko w życiu, kompletnie mu to niepotrzebne.
1
@Zoker To czysta ciekawość, spokojnie.
22
@Sulimo Mam nadzieję, ze Marcin zachowa się honorowo i jutro przyjdzie.
1
@MesQueUnClub96 Skoro jesteś z przedziału 15-18 lat, to co oznacza "96" w Twoim nicku? :D
1
@4drian0 Ja noszę brodę od 3 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej :D
0
@Sznejk A jakieś dodatki masz? Może jakiś mod się gryzie z grą i dlatego to się dzieje. Rozegrałem myślę ok. 200 sezonów w róznych wersjach i nigdy nie miałem takiego błędu.
8
@AdiKingu96 Ja w tym sezonie liczę na top 3 w lidze i będę zadowolony.
0
@Sznejk Masz oryginalną wersję, czy pirata?
0
@Pogba Tak się po prostu mówi.
5
@Karol1993 Nie rozumiem tego tłumaczenia Leo. Tak ciężko jest się pogodzić z tym, że ktoś uważa głos CR7 jako bardziej obiektywny? Serio, nawet w takiej głupiej sprawie jak głosy na jakiejś gali trzeba prowadzić wojnę Messi vs CR7 i wywlekać głosy tego drugiego z poprzednich lat? :D
103
Czyli tylko Ronaldo ma pojęcie o piłce.
39
Dembele dał radę, to i Leo da.
0
Oby w przyszłym roku Robert zdobył Złotą Piłkę.
0
Dlaczego Oni rozmawiają po niemiecku?
2
Brawo Robert, zasłużone w 100%. Byłeś najlepszy!
1
Ronaldo jaki obrażony siedzi
0
@Coutinho007 Jak nie sprzedadzą, a Mbappe nie podpisze nowego kontraktu, to odejdzie za darmo
9
@Majsteer To bardziej żartobliwe porównanie, ale jednak Mbappe w tym samym wieku ma już praktycznie wszystko. Liczba 200 meczów w piłce klubowej vs 10 minut w co 5 meczu Barcelony to przepaść
48
https://x.com/YoungKubini/status/1338824639259291649
14
@BarcaInfo Dobrze, że te dzieciaki miały dobry powód by biegać po jezdni.
1
@barcanawieki Tak jak kolega @Szakalaka12369 pisał, musisz poczytać w internecie i popytać mechaników na temat tego silnika. W tamtych latach grupa VAG miała gigantyczne problemy z benzyniakami, ale też nie wiem jak ma się sytuacja akurat z tym modelem.
0
@matirix20 na Alabe to nas nie stać
0
@norbi77 kto mu powie?
0
@Coutinho007 od razu dublujący... Po prostu blisko siebie grają
13
Mamy bardzo dobre ustawienie, ja bym nic nie zmieniał.
https://pbs.twimg.com/media/EoveyhvXUAIuIsd?format=jpg&name=small
1
@DanielOOL 507 minut w LaLiga i 71 w CdR przez cały sezon. Faktycznie sobie pograł xsd