0

@luna666moon Nie wiem jak wy, ale mi się wydaje, że Guardiola jest już wypalony w City

32

Kurczę, tak niedawno był sezon 10/11. Pamiętam, jak po wygranym meczu 5:1 czułem niedosyt, że stracili bramkę. Albo po 3:0, że tylko 3 bramki do przodu XDD Piękne czasy :D

1

@pele1282 No średnio umiesz, ale herbik za chęci i pozdrawiam :3

1

@gurales Nie pomogę Ci, bo sumie to nic specjalnego nigdy nie używałem. Po prostu codziennie myję mydłem, bardzo często czeszę kartaczem (powiedzmy 10 razy w ciągu dnia). Raz na jakiś czas kupię sobie odżywkę czy balsam i wystarczy :D

0

@Rust_Cohle Ale Kruszwil to młodziak, dla którego to była szansa na zyskanie jeszcze większej popularności w internecie. Stanowski ma wszystko w życiu, kompletnie mu to niepotrzebne.

1

@Zoker To czysta ciekawość, spokojnie.

22

@Sulimo Mam nadzieję, ze Marcin zachowa się honorowo i jutro przyjdzie.

1

@MesQueUnClub96 Skoro jesteś z przedziału 15-18 lat, to co oznacza "96" w Twoim nicku? :D

1

@4drian0 Ja noszę brodę od 3 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej :D

0

@Sznejk A jakieś dodatki masz? Może jakiś mod się gryzie z grą i dlatego to się dzieje. Rozegrałem myślę ok. 200 sezonów w róznych wersjach i nigdy nie miałem takiego błędu.

8

@AdiKingu96 Ja w tym sezonie liczę na top 3 w lidze i będę zadowolony.

0

@Sznejk Masz oryginalną wersję, czy pirata?

0

@Pogba Tak się po prostu mówi.

5

@Karol1993 Nie rozumiem tego tłumaczenia Leo. Tak ciężko jest się pogodzić z tym, że ktoś uważa głos CR7 jako bardziej obiektywny? Serio, nawet w takiej głupiej sprawie jak głosy na jakiejś gali trzeba prowadzić wojnę Messi vs CR7 i wywlekać głosy tego drugiego z poprzednich lat? :D

103

Czyli tylko Ronaldo ma pojęcie o piłce.

39

Dembele dał radę, to i Leo da.


0

Oby w przyszłym roku Robert zdobył Złotą Piłkę.

0

Dlaczego Oni rozmawiają po niemiecku?

2

Brawo Robert, zasłużone w 100%. Byłeś najlepszy!

1

Ronaldo jaki obrażony siedzi

0

@Coutinho007 Jak nie sprzedadzą, a Mbappe nie podpisze nowego kontraktu, to odejdzie za darmo

9

@Majsteer To bardziej żartobliwe porównanie, ale jednak Mbappe w tym samym wieku ma już praktycznie wszystko. Liczba 200 meczów w piłce klubowej vs 10 minut w co 5 meczu Barcelony to przepaść

14

@BarcaInfo Dobrze, że te dzieciaki miały dobry powód by biegać po jezdni.

1

@barcanawieki Tak jak kolega @Szakalaka12369 pisał, musisz poczytać w internecie i popytać mechaników na temat tego silnika. W tamtych latach grupa VAG miała gigantyczne problemy z benzyniakami, ale też nie wiem jak ma się sytuacja akurat z tym modelem.

0

@matirix20 na Alabe to nas nie stać

0

@norbi77 kto mu powie?

0

@Coutinho007 od razu dublujący... Po prostu blisko siebie grają

13

Mamy bardzo dobre ustawienie, ja bym nic nie zmieniał.

https://pbs.twimg.com/media/EoveyhvXUAIuIsd?format=jpg&name=small

1

@DanielOOL 507 minut w LaLiga i 71 w CdR przez cały sezon. Faktycznie sobie pograł xsd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?