Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Ładnie zaśpiewał hymn przed meczem :)
1
@VOne W czym widzisz różnicę?
33
@lukasbarca86 w mordę jeża...
2
@damiano996 słaby bait
0
@Dosq Ostatnio strasznie głośno się o tym zrobiło. Parę dni temu na cały Twitter miałem tym zawalony
0
@ObiektywnyKibic121 A jest jakiś filmik gdzie wyjaśnia to?
0
@ObiektywnyKibic121 Mieszkając samemu, na pewno nie wziąłbym psa. A jak już mam się w jego sytuacji postawić, to zacząłbym od znalezienia mu normalnego domu. (może to zrobił, tego nie oceniam)
Co do samego kabla, to super stanowisko pracy, jak kabel jest w zasięgu małego psiaka. Chyba mógł przewidzieć to, że taki piesek z nudów będzie robić "psikusy" Wyzywanie biednego psa, który nie jest niczego świadomy i to też normalne?
0
@marcin62 Nie miałem na myśli dosłownego porównywania tego XD Trochę popłynąłem xD
0
@ObiektywnyKibic121 Oczywiście, że nie. Jednak robienie z gościa niewinnego, bo nie przywiązał psa do drzewa jest śmieszne
0
@marcin62 Takie tłumaczenie akurat jest śmieszne XDD
To jak usprawiedliwiać gwałciciela, że przecież tylko zgwałcił, a mógł jeszcze zabić.
0
@ObiektywnyKibic121 Wziął psa ze schroniska?
0
Serio ten youtuber Kamyk oddał psa do schroniska, bo przegryzł mu kabel i wyrzuciło go z meczu?
Mam nadzieję, że to fake
0
@geass Dlaczego nie?
2
@ObiektywnyKibic121 Ciekawe czy nasz kapitan zgodzi się na obniżkę xd
10
@Rewolucja123 Barca i defensywa? Znak rozpoznawczy? 2:8 z Bayernem XD
1
@Tuc Fifa odeszła zdecydowanie od symulacji na rzecz gry typowo arcadowej. W przyszłości będzie to pewnie jeszcze bardziej widoczne
0
@Karzel Nie wiem jak dokładnie to działa, ale ostatnio oglądałem serial z Dziewczyną na dwóch urządzeniach jednocześnie
1
@Encore Co jest z tym HP XDD Mam wrażenie, że puszczają całą sagę, robią tydzień przerwy i od nowa
0
@clyde Co to za praca?
4
@baczmus Pewnie już jutro :v
0
@Janas11224 Wiadomo kiedy będzie drugi sezon?
2
@Janas11224 a to nie jest tak, że dezynfekuje ręce chwile przed?
0
@fcbheroes Moja dziewczyna dostała kwarantannę, ponieważ covida ma jej siostry nauczyciela żona
0
@AllBundy To taki żart
2
@MichalZZZ Nie wiem czy w FMie da się robić takie głupoty xd
0
@Mario96w ile udało się ugrać?
0
@10SzymonBarca10 W swojej bibliotece na steamie musisz zaznaczyć "narzędzia" bo pokazuje tylko gry. Tam na pewno znajdziesz edytor do pobrania :P
1
@Dominik125c Akurat Ansu jak mało kto zasługuje na otrzymanie czasu i cierpliwość
0
@Lordzi On ma dopiero 17 lat, nie oczekujmy że będzie brać grę na siebie jak Neymar... Messi w jego wieku miał dużo gorsze liczby
0
@RomanHoffer Zdecydowanie wolę programy typowo o danej lidze