0

@tristan87 Ładnie zaśpiewał hymn przed meczem :)

1

@VOne W czym widzisz różnicę?

33

@lukasbarca86 w mordę jeża...

2

@damiano996 słaby bait

0

@Dosq Ostatnio strasznie głośno się o tym zrobiło. Parę dni temu na cały Twitter miałem tym zawalony

0

@ObiektywnyKibic121 A jest jakiś filmik gdzie wyjaśnia to?

0

@ObiektywnyKibic121 Mieszkając samemu, na pewno nie wziąłbym psa. A jak już mam się w jego sytuacji postawić, to zacząłbym od znalezienia mu normalnego domu. (może to zrobił, tego nie oceniam)

Co do samego kabla, to super stanowisko pracy, jak kabel jest w zasięgu małego psiaka. Chyba mógł przewidzieć to, że taki piesek z nudów będzie robić "psikusy" Wyzywanie biednego psa, który nie jest niczego świadomy i to też normalne?

0

@marcin62 Nie miałem na myśli dosłownego porównywania tego XD Trochę popłynąłem xD

0

@ObiektywnyKibic121 Oczywiście, że nie. Jednak robienie z gościa niewinnego, bo nie przywiązał psa do drzewa jest śmieszne


0

@marcin62 Takie tłumaczenie akurat jest śmieszne XDD

To jak usprawiedliwiać gwałciciela, że przecież tylko zgwałcił, a mógł jeszcze zabić.

0

@ObiektywnyKibic121 Wziął psa ze schroniska?

0

Serio ten youtuber Kamyk oddał psa do schroniska, bo przegryzł mu kabel i wyrzuciło go z meczu?

Mam nadzieję, że to fake

0

@geass Dlaczego nie?

2

@ObiektywnyKibic121 Ciekawe czy nasz kapitan zgodzi się na obniżkę xd

10

@Rewolucja123 Barca i defensywa? Znak rozpoznawczy? 2:8 z Bayernem XD

1

@Tuc Fifa odeszła zdecydowanie od symulacji na rzecz gry typowo arcadowej. W przyszłości będzie to pewnie jeszcze bardziej widoczne

0

@Karzel Nie wiem jak dokładnie to działa, ale ostatnio oglądałem serial z Dziewczyną na dwóch urządzeniach jednocześnie

1

@Encore Co jest z tym HP XDD Mam wrażenie, że puszczają całą sagę, robią tydzień przerwy i od nowa

0

@clyde Co to za praca?

4

@baczmus Pewnie już jutro :v

0

@Janas11224 Wiadomo kiedy będzie drugi sezon?

2

@Janas11224 a to nie jest tak, że dezynfekuje ręce chwile przed?

0

@fcbheroes Moja dziewczyna dostała kwarantannę, ponieważ covida ma jej siostry nauczyciela żona

0

@AllBundy To taki żart

2

@MichalZZZ Nie wiem czy w FMie da się robić takie głupoty xd

0

@Mario96w ile udało się ugrać?

0

@10SzymonBarca10 W swojej bibliotece na steamie musisz zaznaczyć "narzędzia" bo pokazuje tylko gry. Tam na pewno znajdziesz edytor do pobrania :P

1

@Dominik125c Akurat Ansu jak mało kto zasługuje na otrzymanie czasu i cierpliwość

0

@Lordzi On ma dopiero 17 lat, nie oczekujmy że będzie brać grę na siebie jak Neymar... Messi w jego wieku miał dużo gorsze liczby

0

@RomanHoffer Zdecydowanie wolę programy typowo o danej lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?