Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@10SzymonBarca10 tak, musisz sobie pobrać ze steama edytor
0
@Mat_Cat ile płacisz miesięcznie za takie atrakcje?
0
@Yosemite Ale dziura w środku pola XD
1
@BarcaFan17 i wyjaśnione :D
5
Patrząc na włosy Alby, to chyba mocno przejął się 2:8 z Bayernem
4
@ArterkHD ojejku jak zwykle na Messiego nie można złego słowa napisać XD
0
Jeśli ktoś chce łatwo wygrać ligę w Fantasy Premier League, to zapraszam :v
xmxsvp
0
@Robert17 Faktycznie, sprawdziłem inne mecze w LM i wszędzie mieli zmieniony tył koszulek. Dzięki
1
@jeyx77x To jak podczas oglądania filmów niskich lotów, nie zadawaj zbyt wielu pytań
0
Dobra, ale tego, że koszulka z sezonu 08/09 zmieniła się z czasem to nie wiedziałem.
Chyba to tylko na finał było?
https://i0.wp.com/statsbomb.com/wp-content/uploads/2020/04/PA-6656232.jpg?fit=2560%2C1853&ssl=1
http://2.bp.blogspot.com/-rDBhIuN1vzI/VNsnkUNRDhI/AAAAAAAAAls/_i0klmIo1nQ/s1600/soc_messi_11.jpg
0
Chętnie przyjmę jakieś kodziki do waszych prywatnych lig w FPL :p
0
@Cariones To chyba pułapka, sam się zacząłem stresować
0
@Witam nie wiem właśnie, chyba na asku XD
1
BLOODY MARY - jeśli to przeczytałeś/aś w Twoim domu w nocy pojawi się Krwawa Mary. Jak rano wstaniesz zobaczysz ją w lustrze. Wyrwie Ci oczy albo udusi, jeśli nie prześlesz tego do 10 pytań. To nie są żarty !
0
@Witam a co zrobili?
2
@FDJ Na pewno tak było XD
5
@Survier Messiego nie można obrażać, bo się obrazi znowu
2
@FDJ Budowanie gry pod Messiego rok przed jego odejściem to głupota
2
@robsesh bo bardzo dużo zarabiają i klubu nie stać na trzymanie ich na ławie
0
Ciekawi mnie teraz jak będzie wyglądać nasze ustawienie. Jak myślicie? Jak zmieścić Coutinho Griezmanna i Messiego w jednym składzie?
0
@Jakchcesz Oni również, z tym masz racje
5
@didzejos Skoro rodzina nie wzięła go na poważnie, to nie ma co osądzać Bartomeu z tego samego powodu
1
@Jakchcesz Musi, bo zarabia najwiecej na świecie
1
@MesQueUnClub_87 spoko szanuje Twoje zdanie. Ja po prostu się zraziłem do niego, chciał odejść za darmo i przestał trenować. Za rok i tak odejdzie. Mam tylko nadzieje ze nie będzie kapitanem, bo to idzie mu słabo
0
@MesQueUnClub_87 Myśle, że z taka łatwowiernością to może być ciezko :)
4
@MesQueUnClub_87 A dlaczego miałby to robić? Serio nie rozumiem, Messi został bo nie mógł prawnie odejść, a Wy się cieszycie jakby to była decyzja od serca XD
0
@barcelonaLM widzę, że słowa dyktatora podziałały XD
7
To niezły Messi XD Ten wywiad to totalna ustawka żeby się wybielić przed kibicami... Najważniejsze pytanie o odejście za rok oczywiście nie padło XD Masakra... Pewnie jeszcze zostanie kapitanem
3
Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale nie chcę żeby Leo został. Strasznie dziwne uczucie
1
@l0Messini Powinien ponieść, czy poniesie to zobaczymy