0

@10SzymonBarca10 tak, musisz sobie pobrać ze steama edytor

0

@Mat_Cat ile płacisz miesięcznie za takie atrakcje?

0

@Yosemite Ale dziura w środku pola XD

1

@BarcaFan17 i wyjaśnione :D

5

Patrząc na włosy Alby, to chyba mocno przejął się 2:8 z Bayernem

4

@ArterkHD ojejku jak zwykle na Messiego nie można złego słowa napisać XD

0

Jeśli ktoś chce łatwo wygrać ligę w Fantasy Premier League, to zapraszam :v

xmxsvp

0

@Robert17 Faktycznie, sprawdziłem inne mecze w LM i wszędzie mieli zmieniony tył koszulek. Dzięki

1

@jeyx77x To jak podczas oglądania filmów niskich lotów, nie zadawaj zbyt wielu pytań

0

0

Chętnie przyjmę jakieś kodziki do waszych prywatnych lig w FPL :p

0

@Cariones To chyba pułapka, sam się zacząłem stresować

0

@Witam nie wiem właśnie, chyba na asku XD

1

BLOODY MARY - jeśli to przeczytałeś/aś w Twoim domu w nocy pojawi się Krwawa Mary. Jak rano wstaniesz zobaczysz ją w lustrze. Wyrwie Ci oczy albo udusi, jeśli nie prześlesz tego do 10 pytań. To nie są żarty !

0

@Witam a co zrobili?

2

@FDJ Na pewno tak było XD

5

@Survier Messiego nie można obrażać, bo się obrazi znowu

2

@FDJ Budowanie gry pod Messiego rok przed jego odejściem to głupota

2

@robsesh bo bardzo dużo zarabiają i klubu nie stać na trzymanie ich na ławie

0

Ciekawi mnie teraz jak będzie wyglądać nasze ustawienie. Jak myślicie? Jak zmieścić Coutinho Griezmanna i Messiego w jednym składzie?

0

@Jakchcesz Oni również, z tym masz racje

5

@didzejos Skoro rodzina nie wzięła go na poważnie, to nie ma co osądzać Bartomeu z tego samego powodu

1

@Jakchcesz Musi, bo zarabia najwiecej na świecie

1

@MesQueUnClub_87 spoko szanuje Twoje zdanie. Ja po prostu się zraziłem do niego, chciał odejść za darmo i przestał trenować. Za rok i tak odejdzie. Mam tylko nadzieje ze nie będzie kapitanem, bo to idzie mu słabo

0

@MesQueUnClub_87 Myśle, że z taka łatwowiernością to może być ciezko :)

4

@MesQueUnClub_87 A dlaczego miałby to robić? Serio nie rozumiem, Messi został bo nie mógł prawnie odejść, a Wy się cieszycie jakby to była decyzja od serca XD

0

@barcelonaLM widzę, że słowa dyktatora podziałały XD

7

To niezły Messi XD Ten wywiad to totalna ustawka żeby się wybielić przed kibicami... Najważniejsze pytanie o odejście za rok oczywiście nie padło XD Masakra... Pewnie jeszcze zostanie kapitanem

3

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale nie chcę żeby Leo został. Strasznie dziwne uczucie

1

@l0Messini Powinien ponieść, czy poniesie to zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?