Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tak szybko, to jeszcze meczu nie zamknąłem XD
https://zapodaj.net/images/809468708969b.png
2
@LionelM95 Nawet trzeba. @Takaniec ajajaj
2
@Transu96 ponieważ nie chce dostać bana, lub iść do więzienia?
0
@Rewolucja123 Bo to tylko mecz
0
Po wczorajszym orędziu Jarosława Kaczyńskiego wiemy kto stoi za atakami na protestujących
0
@Janiama To jest ich jedyny argument
1
@Janas11224 ajajaj, uwielbiam 83
2
@IronSanHybrid @DaPi wytłumacz się
0
@Yoshi94 Ten akurat protest polega na blokowaniu ulic i wprowadzeniu chaosu w miastach. W ten sposób chcą pokazać swoje niezadowolenie i skupić na sobie władzę, oraz zmusić ją do zmiany decyzji.
Niestety cierpią na tym niewinni ludzie, którzy wracają z pracy do domu itp. To jest ogromny minus i rozumiem zdenerwowanie u tych osób. Tego, że ludzie niszczą cudzą własność nie rozumiem i nie powinno tego tam kompletnie być. Zgadzam się z Tobą, że jest to złe.
Natomiast bronienie gościa, który przejechał osoby, które z jego autem nic nie robiły (tylko blokowaly drogę kawałek dalej) jest totalną żenadą. Nie dość, że przejechał, to jeszcze uciekł. Dla mnie to przesada i zdania nie zmienię.
0
@Yoshi94 Nie widzę tutaj osób, które bronią takie zachowanie
0
@Yoshi94 Oczywiście, że nie.
Ale tak samo nie możesz przejeżdżać ludzi i uciekać.
0
@increase Nikogo nie dziwi, że to akurat BMW XD
0
@Yoshi94 W takim razie sprawił, że nie tylko jego dziecko potrzebowało szpitala
2
@messiandiniesta W jaki inny sposób chcesz dotrzeć do władzy, która ma totalnie gdzieś społeczeństwo?
0
@Ratamahatta Zdecydowanie zgadzam się z Twoim pierwszym zdaniem. Pozdrawiawm
8
Kompletnie nie rozumiem atakowania stojących w korkach trąbiących kierowców, ale bronienie osoby, która przejeżdża drugiego człowieka i ucieka to nieśmieszny żart.
A pisanie, że "dobrze zrobił" jest naprawdę żałosne...
5
@Koors @Chakalaka Samochodu nie powinno tam być, bo jechał pod prąd
0
@kamil9040 słaby bait, mogłeś się postarać bardziej
0
@pax To nie jest jego wina, ale póki Leo u nas jest, poprawy nie będzie
0
@pax a gdzie coś takiego napisałem?
0
@Fartlow Czyli kogo?
0
@Deathwing112 Przecież dobrze pisze. Od kilku lat wszystko robi Messi, rywale się nauczyli bronić takiego wariantu, a reszta naszych piłkarzy straciła jaja i zamiast wziąć grę na siebie, wolą oddać piłkę do Leo i czekać na to co zrobi.
1
@BarcaInfo 15 sekund filmiku z meczu trwającego 90 minut i cyk Messi najlepszy kapitan
1
Ale murawę zniszczył tym ślizgiem... Pewnie następne 2 sezony będą z tym walczyć
2
@MESSIah16 On spuszcza głowę za każdym razem jak przegrywamy i to trwa kilka lat.
+ jeśli byłoby tak jak mówisz, to po jakiego grzyba On jest nadal kapitanem? Skoro myślami jest gdzieś indziej, to niech opaskę dostanie ktoś, kto daje z siebie wszystko tu i teraz.
2
@Barca1992 Do tego czasu Messi będzie miał podpisany kontrakt z innym klubem XD
3
@FC1899Barca Strasznie wygląda jak zagrywają długą piłkę, a On próbuje się ścigać z Alabą
4
Dobra 3 minuty oglądałem i wystarczy xDDD
0
Ale śmieszne te szpileczki w Griezmanna XD
2
@Hrzan Pierwsze sezony fantastyczne i często wracam do samych scen na yt... Ostatnie 2 natomiast to tragedia, zwłaszcza ostatni w którym dziura fabularna goni dziurę i nic nie ma sensu XD Wielka szkoda, bo to największy serial w historii i zasłużył na piękne zakończenie