7

Tak szybko, to jeszcze meczu nie zamknąłem XD

https://zapodaj.net/images/809468708969b.png

2

@LionelM95 Nawet trzeba. @Takaniec ajajaj

2

@Transu96 ponieważ nie chce dostać bana, lub iść do więzienia?

0

@Rewolucja123 Bo to tylko mecz

0

Po wczorajszym orędziu Jarosława Kaczyńskiego wiemy kto stoi za atakami na protestujących

0

@Janiama To jest ich jedyny argument

1

@Janas11224 ajajaj, uwielbiam 83

2

@IronSanHybrid @DaPi wytłumacz się

0

@Yoshi94 Ten akurat protest polega na blokowaniu ulic i wprowadzeniu chaosu w miastach. W ten sposób chcą pokazać swoje niezadowolenie i skupić na sobie władzę, oraz zmusić ją do zmiany decyzji.
Niestety cierpią na tym niewinni ludzie, którzy wracają z pracy do domu itp. To jest ogromny minus i rozumiem zdenerwowanie u tych osób. Tego, że ludzie niszczą cudzą własność nie rozumiem i nie powinno tego tam kompletnie być. Zgadzam się z Tobą, że jest to złe.

Natomiast bronienie gościa, który przejechał osoby, które z jego autem nic nie robiły (tylko blokowaly drogę kawałek dalej) jest totalną żenadą. Nie dość, że przejechał, to jeszcze uciekł. Dla mnie to przesada i zdania nie zmienię.

0

@Yoshi94 Nie widzę tutaj osób, które bronią takie zachowanie

0

@Yoshi94 Oczywiście, że nie.
Ale tak samo nie możesz przejeżdżać ludzi i uciekać.

0

@increase Nikogo nie dziwi, że to akurat BMW XD

0

@Yoshi94 W takim razie sprawił, że nie tylko jego dziecko potrzebowało szpitala

2

@messiandiniesta W jaki inny sposób chcesz dotrzeć do władzy, która ma totalnie gdzieś społeczeństwo?

0

@Ratamahatta Zdecydowanie zgadzam się z Twoim pierwszym zdaniem. Pozdrawiawm

8

Kompletnie nie rozumiem atakowania stojących w korkach trąbiących kierowców, ale bronienie osoby, która przejeżdża drugiego człowieka i ucieka to nieśmieszny żart.

A pisanie, że "dobrze zrobił" jest naprawdę żałosne...

5

@Koors @Chakalaka Samochodu nie powinno tam być, bo jechał pod prąd

0

@kamil9040 słaby bait, mogłeś się postarać bardziej

0

@pax To nie jest jego wina, ale póki Leo u nas jest, poprawy nie będzie

0

@pax a gdzie coś takiego napisałem?

0

@Fartlow Czyli kogo?

0

@Deathwing112 Przecież dobrze pisze. Od kilku lat wszystko robi Messi, rywale się nauczyli bronić takiego wariantu, a reszta naszych piłkarzy straciła jaja i zamiast wziąć grę na siebie, wolą oddać piłkę do Leo i czekać na to co zrobi.

1

@BarcaInfo 15 sekund filmiku z meczu trwającego 90 minut i cyk Messi najlepszy kapitan

1

Ale murawę zniszczył tym ślizgiem... Pewnie następne 2 sezony będą z tym walczyć

2

@MESSIah16 On spuszcza głowę za każdym razem jak przegrywamy i to trwa kilka lat.

+ jeśli byłoby tak jak mówisz, to po jakiego grzyba On jest nadal kapitanem? Skoro myślami jest gdzieś indziej, to niech opaskę dostanie ktoś, kto daje z siebie wszystko tu i teraz.

2

@Barca1992 Do tego czasu Messi będzie miał podpisany kontrakt z innym klubem XD

3

@FC1899Barca Strasznie wygląda jak zagrywają długą piłkę, a On próbuje się ścigać z Alabą

4

Dobra 3 minuty oglądałem i wystarczy xDDD

0

Ale śmieszne te szpileczki w Griezmanna XD

2

@Hrzan Pierwsze sezony fantastyczne i często wracam do samych scen na yt... Ostatnie 2 natomiast to tragedia, zwłaszcza ostatni w którym dziura fabularna goni dziurę i nic nie ma sensu XD Wielka szkoda, bo to największy serial w historii i zasłużył na piękne zakończenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?